Szkolenie

Wizerunek firmy i efektywne zarządzanie kontaktami

O szkoleniu

zapraszamy do kontaktu z Centrum
Kto powinien wziąć udział?
każdy chętny

Program szkolenia

Spotkania biznesowe to Twoja codzienność? Każdemu z nas zależy na profesjonalnej prezentacji firmy podczas spotkań, negocjacji czy składania ofert. Nauczymy Cię tworzyć fachową i oryginalną prezentację firmy w MS PowerPoint wraz z technikami jej prezentowania. Pomożemy Ci w budowie skutecznej autoprezentacji i wizerunku firmy. Dowiesz się jak efektywnie organizować swój czas pracy wykorzystując MS Outlook, dzielić kontakty biznesowe z innymi pracownikami firmy, nauczysz się planować, organizować spotkania i delegować zadania innym. Zadbaj o pozytywny odbiór i świadomie kreuj swój wizerunek.

Czas trwania

9:00-16:00

Prelegenci

Cytat
Specjalistka ds. public relations, copywriter, dziennikarka, trener. Absolwentka filologii polskiej. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją oraz PR. Kreowała wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków). Od 2007 roku prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, sprzedażowych, reklamy, marketingu, marketingu politycznego i public relations. Jej warsztaty to przede wszystkim zajęcia praktyczne, dzięki czemu uczestnicy mają okazję wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce. Prowadzi szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Współpracowała m.in. z: Consultor Sp. z o.o., Mar-Med Polska Sp. z o.o., Glob Sp. z o.o., Avon Cosmetics Sp. z o.o., Kraft Sp. z o.o. czy Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o..

Gdzie i kiedy

Wrocław i Warszawa 19 września 2011 - 26 sierpnia 2012
Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław i Warszawa

Legnicka 52

woj. dolnośląskie

Weź udział

Cena 1
netto/os
900 PLN
Cena zawiera:
  • zapraszamy do kontaktu z Centrum
Weź udział

Organizator

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław
Wagonowa 2
woj. dolnośląskie
Centrum Innowacji ProLearning specjalizuje się w dostarczaniu i organizacji szkoleń o profilu informatycznym, biznesowym, szkoleń z zakresu BHP, zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem. Organizowane są w dwóch trybach: otwartym oraz zamk...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

zapraszamy do kontaktu z Centrum

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław Wagonowa 2
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!