Szkolenie

Współadministrowanie - kiedy i jak stosować?

O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w najnowszym szkoleniu przygotowanym przez ekspertów ENSI pod tytułem "Współadministrowanie - kiedy i jak stosować?". W jego trakcie nasz trener przybliży zagadnienie współadministrowania danymi osobowymi, przedstawi różnice pomiędzy współadministrowaniem, a powierzeniem przetwarzania danych, a także przekaże praktyczne wskazówki jak rozróżnić, czy dochodzi do przetwarzania danych przez dwóch odrębnych administratorów, czy też przez współadministratorów; jak należy uregulować obowiązki między współadministratorami; jakie kwestie powinno zawierać porozumienie pomiędzy współadministratorami oraz jakie korzyści i ewentualne problemy wiążą się z współadministrowaniem.
Kto powinien wziąć udział?

Do udziału w szkoleniu, prowadzonym przez eksperta ENSI, zapraszamy inspektorów ochrony danych oraz osoby zajmujące się ochroną danych osobowych w organizacjach.

 

Program szkolenia

Podczas szkolenia, uczestnicy dowiedzą się na czym polega współadministrowanie i dlaczego jest mylone z powierzeniem przetwarzania danych. A także:

  • jak w praktyce rozróżnić, czy dochodzi do przetwarzania danych przez dwóch odrębnych administratorów, czy też przez współadministratorów
  • jak uregulować obowiązki między współadministratorami
  • co powinno zawierać porozumienie pomiędzy współadministratorami
  • jakie korzyści i ewentualne problemy wiążą się z współadministrowaniem

Czas trwania

przewidywany czas szkolenia - 2 godziny zegarowe

Prelegenci

Cytat

Nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu organizacji do wypełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych, w przygotowaniu organizacji do wdrożenia RODO (od momentu wejścia Rozporządzenia w życie), a także w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzący uczestniczą lub uczestniczyli w projektach wdrożenia RODO w ponad 100 organizacjach w Polsce. Pełnią także, w ramach outsourcingu, funkcję inspektora ochrony danych w podmiotach różnych branż w Polsce.

Gdzie i kiedy

Online 14 września 2020

Gdzie i kiedy

Online 28 sierpnia 2020

Gdzie i kiedy

Online 16 czerwca 2020

Zapisz się

Cena 1
zł netto + 23% VAT za osobę
249 PLN
Cena zawiera:
  • udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe (prezentacja w formie pliku .pdf), zaświadczenie o udziale w szkoleniu on-line
Zapisz się

Organizator

European Network Security Institute Sp. z o.o.
00-141 Warszawa
al. Jana Pawła II 34
woj. mazowieckie
ENSI – najbardziej doświadczony w Polsce Zespół Ekspertów, który od ponad 15 lat pomaga organizacjom skutecznie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem informacji we wszystkich jego obszarach, obejmujących zarówno tajemnice biznesowe, d...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

  • Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres info@ensi.net. 
  • Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne do organizacji szkolenia. Na podany adres e-mail i numer telefonu będziemy przekazywać informacje dotyczące szkolenia.
  • Przesłanie zgłoszenia udziału jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
  • Po otrzymaniu zgłoszenia, potwierdzimy jego przyjęcie poprzez wiadomość zwrotną, do której dołączymy fakturę proforma. 
  • Po zaksięgowaniu wpłaty wystawimy fakturę elektroniczną i wyślemy na adres, z którego wpłynęło zgłoszenie (chyba, że w zgłoszeniu został wskazany inny adres do wysyłki faktury).

Do udziału w szkoleniu potrzebne jest szybkie i stabilne łącze internetowe, komputer bądź urządzenie przenośne (niezbędne będzie pobranie ogólnodostępnej aplikacji ze sklepu z aplikacjami z systemem iOS lub sklepu Google Play). Prosimy o zainstalowanie jednej z przeglądarek internetowych: Internet Explorer 11, Microsoft Edge, najnowsze wersje Chrome i Firefox.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

European Network Security Institute Sp. z o.o.
00-141 Warszawa al. Jana Pawła II 34
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!