Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/wspoladministrowanie-kiedy-i-jak-stosowac-73245-id54

Informacje o szkoleniu

 • Współadministrowanie - kiedy i jak stosować?


  ID szkolenia: 73245
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Prawo
 • Termin szkolenia:

  Informacje o platformie szkoleniowej oraz wymaganiach technicznych:

  Do udziału w szkoleniu potrzebne jest szybkie i stabilne łącze internetowe, komputer bądź urządzenie przenośne (niezbędne będzie pobranie ogólnodostępnej aplikacji ze sklepu z aplikacjami z systemem iOS lub sklepu Google Play). Prosimy o zainstalowanie jednej z przeglądarek internetowych: Internet Explorer 11, Microsoft Edge, najnowsze wersje Chrome i Firefox.
  Godziny zajęć (czas trwania):
  przewidywany czas szkolenia - 2 godziny zegarowe
 • Organizator szkolenia:

  European Network Security Institute Sp. z o.o.
  al. Jana Pawła II 34
  00-141 Warszawa
  woj. mazowieckie
  O firmie Inne oferty firmy
European Network Security Institute Sp. z o.o.
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w najnowszym szkoleniu przygotowanym przez ekspertów ENSI pod tytułem "Współadministrowanie - kiedy i jak stosować?". W jego trakcie nasz trener przybliży zagadnienie współadministrowania danymi osobowymi, przedstawi różnice pomiędzy współadministrowaniem, a powierzeniem przetwarzania danych, a także przekaże praktyczne wskazówki jak rozróżnić, czy dochodzi do przetwarzania danych przez dwóch odrębnych administratorów, czy też przez współadministratorów; jak należy uregulować obowiązki między współadministratorami; jakie kwestie powinno zawierać porozumienie pomiędzy współadministratorami oraz jakie korzyści i ewentualne problemy wiążą się z współadministrowaniem.

Szkolenie skierowane jest do:

Do udziału w szkoleniu, prowadzonym przez eksperta ENSI, zapraszamy inspektorów ochrony danych oraz osoby zajmujące się ochroną danych osobowych w organizacjach.

 

Program szkolenia:

Podczas szkolenia, uczestnicy dowiedzą się na czym polega współadministrowanie i dlaczego jest mylone z powierzeniem przetwarzania danych. A także:

 • jak w praktyce rozróżnić, czy dochodzi do przetwarzania danych przez dwóch odrębnych administratorów, czy też przez współadministratorów
 • jak uregulować obowiązki między współadministratorami
 • co powinno zawierać porozumienie pomiędzy współadministratorami
 • jakie korzyści i ewentualne problemy wiążą się z współadministrowaniem

Informacje o prelegentach:

Nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu organizacji do wypełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych, w przygotowaniu organizacji do wdrożenia RODO (od momentu wejścia Rozporządzenia w życie), a także w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzący uczestniczą lub uczestniczyli w projektach wdrożenia RODO w ponad 100 organizacjach w Polsce. Pełnią także, w ramach outsourcingu, funkcję inspektora ochrony danych w podmiotach różnych branż w Polsce.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 249 zł netto + 23% VAT za osobę

Cena zawiera:

udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe (prezentacja w formie pliku .pdf), zaświadczenie o udziale w szkoleniu on-line

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

 • Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres info@ensi.net. 
 • Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne do organizacji szkolenia. Na podany adres e-mail i numer telefonu będziemy przekazywać informacje dotyczące szkolenia.
 • Przesłanie zgłoszenia udziału jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
 • Po otrzymaniu zgłoszenia, potwierdzimy jego przyjęcie poprzez wiadomość zwrotną, do której dołączymy fakturę proforma. 
 • Po zaksięgowaniu wpłaty wystawimy fakturę elektroniczną i wyślemy na adres, z którego wpłynęło zgłoszenie (chyba, że w zgłoszeniu został wskazany inny adres do wysyłki faktury).

Wydarzenie: Współadministrowanie - kiedy i jak stosować?