WZMOCNIJ W SOBIE LIDERA – cykl 5-ciu 1-dniowych specjalistycznych warsztatów menedżerskich

O szkoleniu

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt szkoleniowy, który jest skierowany do firm, które szukają kompleksowej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem w wersji pakietu szkoleń jednodniowych.

Prezentowany cykl warsztatów „Wzmocnij w sobie lidera” pozwoli menadżerom średniego szczebla w krótkim okresie poszerzyć swoje doświadczenia i umiejętności biznesowe.

W trakcie szkoleń kadra zarządzająca będzie miała okazję szlifować swoje kompetencje interpersonalne na przykładach zaczerpniętych z naszej rodzimej gospodarki. Trener przekaże uczestnikom gotowy zestaw narzędzi, które w elastyczny sposób można będzie zaimplementować w zarządzaniu podległym obszarem.

Akademia składa się z pięciu szkoleń jednodniowych, które odbywają się w odstępach nie krótszych niż 1 miesiąc. Uczestnicy muszą mieć czas na przećwiczenie technik poznanych na szkoleniu. Taki odstęp pozwala im na swobodne sprawdzenie narzędzi w środowisku pracy i daje możliwość przedyskutowania ich na następnym szkoleniu z trenerem.

Po każdym spotkaniu uczestnicy dostaną zadania, które pozwolą im utrwalić i przećwiczyć wiedzę pozyskaną podczas warsztatów jak również wzmocnić proces zmiany. Ćwiczenia można konsultować z trenerem.

Każde szkolenie rozpoczynamy panelem dyskusyjnym – co zostało wdrożone po ostatnim spotkaniu, z jakimi problemami spotkali się uczestnicy oraz jak poradzili sobie z wyznaczonymi zadaniami.
Kto powinien wziąć udział?
Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej średniego i niższego szczebla w zakładach produkcyjnych, do brygadzistów, mistrzów, liderów.

Program szkolenia

MODUŁ I – Komunikacja i wywieranie wpływu

Aksjomaty komunikacji
Techniki wywierania wpływu
Prowadzenie rozmów korygujących/motywujących/oceniających
MODUŁ II – Wzmocnienie postawy asertywnej, techniki redukcji stresu

Geneza konfliktu
Techniki redukcji stresu
Wzmocnienie postawy asertywnej
MODUŁ III – Pozafinansowe metody motywowania pracowników

Motywacja indywidualna i zespołowa
Wprowadzanie pracowników w stan „przepływu” – pobudzanie motywacji
Wykorzystanie narzędzi dostępnych w pracy
Przełamywanie oporu przed zmianą
MODUŁ IV – Zarządzanie zespołem

Rola menadżera
Wyznaczanie celów i zadań
Bieżąca ocena pracy pracowników
Prowadzenie rozmów oceniających/motywujących/korygujących z pracownikami
MODUŁ V – Zarządzanie sobą w czasie

Czym jest zarządzanie sobą w czasie
Metody i narzędzia organizacji pracy
Delegowanie

Czas trwania

40 h (5 dni)

Prelegenci

Trener – konsultant od 2000 roku, specjalizuje się w treningach i konsultingu w zakresie poprawy efektywności organizacji sprzedażowych jak również produkcyjnych, rozwoju kompetencji menadżerskich z zakresu motywowania, organizowania i planowania, zarządzania czasem, selekcji i rekrutacji oraz oceny pracowniczej.
Prowadzi również projekty dotyczące redukcji konfliktów wewnątrz zespołowych i między wydziałowych, przygotowania zespołów do wdrażania nowych projektów oraz podniesienia motywacji pracowników na określone kierunki działania firmy.

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku maszyny i urządzenia przemysłu chemicznego i spożywczego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku marketing i zarządzanie.

Zarządzał sprzedażą w firmach produkcyjnych Quercus, Z.F.M., Edpol, BoDoMe, zarządzał produkcją oraz organizacją procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach Coca Cola, Univex, Z.F.M.

Przeprowadził szkolenia i projekty szkoleniowe m.in. dla firm: Sokołów SA, Iberia Motor Company, Statoil Lubricants, Robert Bosch, Edpol, Organika SA., Achtel, Adpoint, Antalis, A.T. Zawadzkie, AutoId, AVON, Barry Callebaut Manufacturing Polska, BEL Polska, BoDoMe Group, B/S/H Bosch und Siemens Hausgerate, C.D.Z., Coroplast, Dr. Oetker, EMPIK School, ETOLL, ESSELTE, FERROXCUBE Polska, Habitel Polska, Hammer Med, ICI - Akzo Nobel Coatings, Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o., Ewa s.a., Excellent, Fer Collection, Ferrero, Groupauto Polska, Grupa Polska Stal, Interprint Polska, JAPAN CARS, POLI – ERG, PTK CENTERTEL, PRECON Polska, Rhenus Logistic, , PETRO – OIL W.C.S., Rodon, Stolbud, Tor-Pal Sp. z o.o., Wix-Filtron (Affinia Group), W.S.K. PZL Mielec, P.W.C Odra, WISI Automotive Polska, Valassis, Z.Ch.Luboń, Z.P.T. Kruszwica, Z.M. Skraw-Mech Sp. z o.o.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Hotel PIK

43-190 Mikołów

Młyńska

woj. śląskie

Rejestracja

Cena 1
2 390
Cena zawiera:
  • koszty organizacji szkolenia materiały szkoleniowe rozdawane uczestnikom w trakcie szkolenia przeprowadzenie szkolenia przez doświadczonego trenera imienne certyfikaty o uczestnictwie w szkoleniu poczęstunki kawowe, obiady
Zapisz się

Organizator

PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia
43-190 Mikołów
Wyzwolenia 27
woj. śląskie
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje zainteresowane szkoleniami i kursami dla swoich pracowników. Pracodawcy kierujący do nas większe grupy mogą liczyć na specjalną ofertę, która będzie odpowiedzią na faktyczne zapotrzebowanie sz...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia
43-190 Mikołów Wyzwolenia 27
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!