Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/wzmocnij-w-sobie-lidera-cykl-5-ciu-1-dniowych-specjalistycznych-warsztatow-menedzerskich-63329-id385

Informacje o szkoleniu

 • WZMOCNIJ W SOBIE LIDERA – cykl 5-ciu 1-dniowych specjalistycznych warsztatów menedżerskich


  ID szkolenia: 63329
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Produkcja
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Hotel PIK
  Młyńska
  43-190 Mikołów
  Godziny zajęć (czas trwania):
  40 h (5 dni)
 • Organizator szkolenia:

  PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt szkoleniowy, który jest skierowany do firm, które szukają kompleksowej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem w wersji pakietu szkoleń jednodniowych.

Prezentowany cykl warsztatów „Wzmocnij w sobie lidera” pozwoli menadżerom średniego szczebla w krótkim okresie poszerzyć swoje doświadczenia i umiejętności biznesowe.

W trakcie szkoleń kadra zarządzająca będzie miała okazję szlifować swoje kompetencje interpersonalne na przykładach zaczerpniętych z naszej rodzimej gospodarki. Trener przekaże uczestnikom gotowy zestaw narzędzi, które w elastyczny sposób można będzie zaimplementować w zarządzaniu podległym obszarem.

Akademia składa się z pięciu szkoleń jednodniowych, które odbywają się w odstępach nie krótszych niż 1 miesiąc. Uczestnicy muszą mieć czas na przećwiczenie technik poznanych na szkoleniu. Taki odstęp pozwala im na swobodne sprawdzenie narzędzi w środowisku pracy i daje możliwość przedyskutowania ich na następnym szkoleniu z trenerem.

Po każdym spotkaniu uczestnicy dostaną zadania, które pozwolą im utrwalić i przećwiczyć wiedzę pozyskaną podczas warsztatów jak również wzmocnić proces zmiany. Ćwiczenia można konsultować z trenerem.

Każde szkolenie rozpoczynamy panelem dyskusyjnym – co zostało wdrożone po ostatnim spotkaniu, z jakimi problemami spotkali się uczestnicy oraz jak poradzili sobie z wyznaczonymi zadaniami.

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej średniego i niższego szczebla w zakładach produkcyjnych, do brygadzistów, mistrzów, liderów.

Program szkolenia:

MODUŁ I – Komunikacja i wywieranie wpływu

Aksjomaty komunikacji
Techniki wywierania wpływu
Prowadzenie rozmów korygujących/motywujących/oceniających
MODUŁ II – Wzmocnienie postawy asertywnej, techniki redukcji stresu

Geneza konfliktu
Techniki redukcji stresu
Wzmocnienie postawy asertywnej
MODUŁ III – Pozafinansowe metody motywowania pracowników

Motywacja indywidualna i zespołowa
Wprowadzanie pracowników w stan „przepływu” – pobudzanie motywacji
Wykorzystanie narzędzi dostępnych w pracy
Przełamywanie oporu przed zmianą
MODUŁ IV – Zarządzanie zespołem

Rola menadżera
Wyznaczanie celów i zadań
Bieżąca ocena pracy pracowników
Prowadzenie rozmów oceniających/motywujących/korygujących z pracownikami
MODUŁ V – Zarządzanie sobą w czasie

Czym jest zarządzanie sobą w czasie
Metody i narzędzia organizacji pracy
Delegowanie

Informacje o prelegentach:

Trener – konsultant od 2000 roku, specjalizuje się w treningach i konsultingu w zakresie poprawy efektywności organizacji sprzedażowych jak również produkcyjnych, rozwoju kompetencji menadżerskich z zakresu motywowania, organizowania i planowania, zarządzania czasem, selekcji i rekrutacji oraz oceny pracowniczej.
Prowadzi również projekty dotyczące redukcji konfliktów wewnątrz zespołowych i między wydziałowych, przygotowania zespołów do wdrażania nowych projektów oraz podniesienia motywacji pracowników na określone kierunki działania firmy.

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku maszyny i urządzenia przemysłu chemicznego i spożywczego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku marketing i zarządzanie.

Zarządzał sprzedażą w firmach produkcyjnych Quercus, Z.F.M., Edpol, BoDoMe, zarządzał produkcją oraz organizacją procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach Coca Cola, Univex, Z.F.M.

Przeprowadził szkolenia i projekty szkoleniowe m.in. dla firm: Sokołów SA, Iberia Motor Company, Statoil Lubricants, Robert Bosch, Edpol, Organika SA., Achtel, Adpoint, Antalis, A.T. Zawadzkie, AutoId, AVON, Barry Callebaut Manufacturing Polska, BEL Polska, BoDoMe Group, B/S/H Bosch und Siemens Hausgerate, C.D.Z., Coroplast, Dr. Oetker, EMPIK School, ETOLL, ESSELTE, FERROXCUBE Polska, Habitel Polska, Hammer Med, ICI - Akzo Nobel Coatings, Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o., Ewa s.a., Excellent, Fer Collection, Ferrero, Groupauto Polska, Grupa Polska Stal, Interprint Polska, JAPAN CARS, POLI – ERG, PTK CENTERTEL, PRECON Polska, Rhenus Logistic, , PETRO – OIL W.C.S., Rodon, Stolbud, Tor-Pal Sp. z o.o., Wix-Filtron (Affinia Group), W.S.K. PZL Mielec, P.W.C Odra, WISI Automotive Polska, Valassis, Z.Ch.Luboń, Z.P.T. Kruszwica, Z.M. Skraw-Mech Sp. z o.o.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 2390 zł

Cena zawiera:

koszty organizacji szkolenia materiały szkoleniowe rozdawane uczestnikom w trakcie szkolenia przeprowadzenie szkolenia przez doświadczonego trenera imienne certyfikaty o uczestnictwie w szkoleniu poczęstunki kawowe, obiady

Dostępne zniżki:

 • 200 zł za zgłoszenia do 1 września 2015 r.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

.

Wydarzenie: WZMOCNIJ W SOBIE LIDERA – cykl 5-ciu 1-dniowych specjalistycznych warsztatów menedżerskich