Szkolenie

XXIII zjazd specjalistów i ekspertów ds. Zamówień Publicznych

O szkoleniu

Po raz 23 zapraszamy specjalistów i ekspertów do udziału w unikalnej konferencji o zamówieniach publicznych.

Tematem przewodnim zjazdu będzie nowa ustawa Prawo zamówień publicznych - czyli dowiesz się jak bezpiecznie wystartować w zamówieniach publicznych od 1 stycznia 2021 roku.

Nasi eksperci wystąpią przed Wami w duetach! To będzie spektakularny sparing wiedzy o nowej ustawie Pzp.

Jesienna edycja Zjazdu dedykowana jest wszystkim uczestnikom rynku zamówień publicznych, którzy chcą otrzymać gwarancję uzyskania wiedzy o największych zmianach w Pzp!

18 listopada 2020 r. spotkamy się w Warszawie - Novotel Centrum

Wszystkie materiały szkoleniowe dla uczestników będą przygotowane pod kątem nowej ustawy Pzp.
Kto powinien wziąć udział?

Wszystkich osób zainteresowanych tematyką zamówień publicznych.

Program szkolenia

9:00 – 9:30 - Rejestracja gości

9:30 – 9:35 - Preludium

9:35 – 11:30:

PANEL DYSKUSYJNY pt. Ostatnia prosta przed nową ustawą i pełną elektronizacją. Jak bezpiecznie wystartować z zamówieniami publicznymi od 1 stycznia 2021r.

(Paneliści: Jerzy Czaban, Grzegorz Czaban, Łukasz Czaban, Iwona Holka, Ewaryst Kowalczyk, Wioleta Bajda, Damian Michalak)

11:30 – 11:50 - Networking „na słodko” – przed salą

11:50 – 12:10 - Gość Specjalny - Niespodzianka

12:15 – 13:15 - Panel w duecie: Iwona Holka i Damian Michalak

Tytuł wystąpienia: "Umowy ws. zamówień publicznych i warunki ich zmian

13:15 – 14:15 - Panel w duecie: Łukasz Czaban i Grzegorz Czaban

Tytuł wystąpienia: Tryb podstawowy: bez negocjacji, z możliwością negocjacji, z negocjacjami - który wariant wybrać?

14:15 – 15:00 - Przerwa na lunch

15:00 – 16:15 - Panel w duecie: Wioleta Bajda i Ewaryst Kowalczyk

Tytuł wystąpienia: Udzielanie zamówienia w częściach, udzielenie zamówienia w ramach odrębnych zakupów oraz udzielenie nowych zamówień wykonawcy zamówienia podstawowego - podobieństwa i różnice w nowej PZP

16:15 - 16:30 - Zakończenie Zjazdu – loteria z nagrodami

Czas trwania

09:30-16:30

Prelegenci

Cytat

DAMIAN MICHALAK

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Właściciel kancelarii prawniczej, doświadczony doradca i szkoleniowiec.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców i podmiotów  z sektora publicznego.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z udzielaniem i realizacją zamówień publicznych oraz współpracą prywatnych inwestorów z sektorem publicznym. Wspiera zamawiających w organizacji procedur zakupowych (w tym finansowanych z zewnętrznych źródeł), a wykonawców w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i kontrakty PPP.

WIOLETA BAJDA

Były naczelnik w Departamencie Prawnym UZP, gdzie nadzorowała wydawanie opinii prawnych UZP, przygotowywanie pozwów o unieważnienie umów i decyzji w przedmiocie kar pieniężnych, a także reprezentowała Prezesa UZP na licznych konferencjach i szkoleniach.

Wykładowca akademicki na Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Warszawskim, na Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu, Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i in. Szkoleniowiec z zakresu zamówień publicznych z doświadczeniem obejmującym ponad kilkaset wystąpień.

GRZEGORZ CZABAN

Ekspert Prawa zamówień publicznych, trener biznesu. Od 1995 r. wykłada zamówienia publiczne; do 2007 r. atestator z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, do 1997 r. trener z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, praktyk.

W latach 1996-2001 stały współpracownik tygodnika Rynek Zamówień Publicznych, potem miesięcznika Inwestycje Komunalne; znawca amerykańskiego systemu zamówień publicznych.

Autor licznych publikacji oraz programów szkoleniowych z zakresu zamówień publicznych (m.in. Prawo zamówień publicznych dla szpitali, Praktyczny przewodnik po trybach udzielenia zamówień publicznych.

JERZY CZABAN

Jeden z pierwszych wykładowców zamówień publicznych wpisanych na listę trenerów, prowadzoną do 1997 r. przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Prezydent Białegostoku w latach 1989-1990.

Były arbiter zamówień publicznych wpisany na listę przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Współautor programów szkoleniowych I i II stopnia, zakupionych w 1995 r. przez UZP i wprowadzonych jako obowiązkowe przy prowadzeniu szkoleń autoryzowanych przez UZP.

ŁUKASZ CZABAN

 

Trener zamówień publicznych od 2004 roku, na koncie: setki szkoleń, tysiące godzin wykładowych z zamówień publicznych.

W latach 2008-2009 uczestnik obrad Komisji Gospodarki nad nowelizacją ustawy – autor poprawki.

Prowadził autorskie wykłady w na Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych w Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Studium Zamówień Publicznych oraz Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego organizowanego przez ApexNet.

Absolwent magisterskich studiów na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego

EWARYST KOWALCZYK

Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UZ, konsultant głównie w obszarze finansów publicznych i zamówień publicznych.

Prowadził szkolenia dla licznych instytucji, firm i organizacji na terenie całej Polski. Wykładowca z ogromną charyzmą, niezwykłym sposobem przekazywania wiedzy i komunikowaniem się z grupą uczestników szkolenia.

IWONA HOLKA

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii, Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu – podyplomowe studia Zarządzanie Projektami i jest w trakcie Studiów doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Gdzie i kiedy

Warszawa 18 listopada 2020
HOTEL NOVOTEL

00-510 Warszawa

Marszałkowska 94/98

woj. mazowieckie

Zapisz się

Cena 1
zł + 23% VAT za osobę
690 PLN
Cena zawiera:
  • Materiały szkoleniowe, lunch, przerwa kawowa, certyfikat uczestnictwa.
Zapisz się

Organizator

ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.
02-437 Warszawa
ul. Atlasowa 41
woj. mazowieckie
APEXnet działa od 2001 r. Jest organizacją działającą na zlecenie administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz podmiotów z branży budowlanej i inwestycyjnej w zakresie działalności: • Szkoleniowej (szkolenia otwarte, szkolenia zamk...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia przy pomocy formularza online dostępnego powyżej.


Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.
02-437 Warszawa ul. Atlasowa 41
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!