Zakładanie i prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

O szkoleniu

Co zyskasz po szkoleniu?

 • dowiesz się jakie są zalety i wady spółki z o. o.
 • dowiesz się jak założyć i prowadzić spółkę z o.o.
 • dostaniesz wzór umowy niezbędnej do założenia spółki
 • dostaniesz kompletne wzory dokumentów
 • dowiesz się jakie są obowiązki związane z prowadzeniem spółki
 • zdobędziesz wiedzę praktyczną
 • otrzymasz certyfikat poświadczający udział w szkoleniu. Certyfikat i materiały wysyłany na wskazany adres - nie "idziemy na łatwiznę", nie wysyłany ich on-line!!!
 • i wciąż to nie wszystko...

Uwaga! 
Szkolenie on-line jest realizowane nawet dla 1 uczestnika. Nie wymagane jest zebranie grupy. Szkolenia stacjonarne odbywają się przy zebraniu grupy min. 4-osobowej.

 

Kto powinien wziąć udział?

Do każdego kto chce lub zastanawia się nad założeniem i prowadzeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Program szkolenia

godz. 9:00 - rozpoczęcie szkolenia

 

1. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - podstawy 

 • czym jest? podstawy jej funkcjonowania
 • struktury spółki
 • czym jest prokura
 • cechy charakterystyczne - dlaczego sp. z o .o. jest tak atrakcyjna?
 • spółka jako osoba prawna 

3.  Umowa spółki:

 • na co zwrócić uwagę
 • jak właściwie sporządzić umowę spółki
 • jakie zmiany wymuszają zmianę umowy spółki
 • koszty związane ze zmianami umowy spółki - jak ich uniknąć?

4. Rejestracja spółki w praktyce

5. S24 - wady i zalety oraz ryzyko jakie się z tym wiąże

6. ZUS w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

7. CRBR - obowiązek, którego zaniechanie może kosztować!

8 . Zabezpieczenie majątku w spółce

9. Odpowiedzialność w spółce

 • za co odpowiada wspólnik
 • obowiązki związane z prowadzeniem spółki

10. Wypłata wynagrodzenia ze spółki

11. Kapitał w spółce

12. Transakcje i umowy w spółce

 • na co uważać aby transakcje były ważne
 • na jakie transakcje potrzebna jest zgoda wspólników/zarządu

 

14:30 - zakończenie szkolenia

Czas trwania

09:00 - 14:30

Prelegenci

Urszula Lewczuk

 

Prawnik, mediator. Prelegend w "Rzeczpospolitej" w zakresie AML i nadużyciach w przedsiębiorstwie. Posiada potwierdzone walidacją kwalifikacje prowadzenia mediacji sądowych i pozasądowych w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (nr uprawnienia: 5C381800023). Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończyłam Studia Podyplomowe Przeciwdziałania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu, Postępowania Dowodowego, Kryminalistyki oraz Nauk Pokrewnych, a także Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie piszę pracę doktorką w tematyce związanej z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Prowadzi  działalność gospodarczą pod nazwą Urszula Lewczuk Legal Consulting. Współpracuje z kancelariami prawnymi w Warszawie. Jest nauczycielem akademickim Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Zajmuję się prowadzeniem szkoleń w zakresie AML/KYC, nadużyciami finansowymi, beneficjenta rzeczywistego oraz korupcji, prowadzenie spółki z o. o., mediacji i prawa nieruchomościowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w AML, prawie karnym – w szczególności prawie karnym gospodarczym i skarbowym. Specjalizuje się głównie w szeroko pojętym prawie handlowym (spółek), gospodarczym, budowlanym,  naruszeniem dóbr osobistych oraz rodzinnym.

Członkini Stowarzyszenia Compliance Polska oraz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Publikacje:

1. Prezegent w Rezczypospolitej w tematyce AML i zwalczania nadużyć w przedsiębiorstwach.
2. “Rozszerzona Lista PEP-ów”.
3. “CRBR i Beneficjent Rzeczywisty – Ważne zmiany!” 
4. “Kim jest beneficjent Rzeczywisty?
5. “Nadużycia w przedsiębiorstwie – co robić?”
6. “Zmiany w Ustawie AML“
7. “Zatrzymanie telefonu komórkowego w toku przeszukania i uzyskiwanie informacji z SMS-ów” – https://codozasady.pl/p/zatrzymanie-telefonu-komorkowego-w-toku-przeszukania-i-uzyskiwanie-informacji-z-sms-ow
8. “AML w ubezpieczeniach” – “Miesięcznik Ubezpieczeniowy”, Tom 16, nr 5, maj 2019, s. 23.
9. “Czyn z art. 291 k.k. jako alternatywa kwalifikacyjna prania pieniędzy“, w: “Problemy Współczesnej Kryminalistyki Tom XXIII“, E. Gruza, T. Tomaszewski, M. Goc (red.), Warszawa 2019, Wyd. PRYMAT, s. 127.  – https://kryminalistyka.pl/problemy-wspolczesnej-kryminalistyki-tom-xxiii/

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej. W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania poprzez uzycie mikrofonu lub za pośrednictwem czatu. Możliwy jest również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy, pokazuje na ekranie oraz umożliwia uczestnikom rozwiązanie przygotowanych zadań.
Wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari oraz Opera.

Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędny jest komputer, laptop, smartfon lub tablet z głośnikiem (mikrofonem - aby móc zabrać głos) oraz dostęp do Internetu.
Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej. W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania poprzez uzycie mikrofonu lub za pośrednictwem czatu. Możliwy jest również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy, pokazuje na ekranie oraz umożliwia uczestnikom rozwiązanie przygotowanych zadań.
Wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari oraz Opera.

Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędny jest komputer, laptop, smartfon lub tablet z głośnikiem (mikrofonem - aby móc zabrać głos) oraz dostęp do Internetu.

Rejestracja

Cena 1
2 425
+23% VAT
Cena zawiera:
 • zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 2 500 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • - projekt umowy spółki i dokumentów niezbędnych do założenia spółki wraz z omówieniem - słodki prezent od firmy i inne gadżety - kalendarz książkowy (oferta ważna do 31 marca 2023 r.)
Zniżki grupowe:
 • 16% przy zgłoszeniu min. 2 osób
 • 20% przy zgłoszeniu min. 3 osób
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

1. Wysłanie zgłoszenia najpoźniej 3 dni przed terminem szkolenia.

2. Dokonanie płatności najpożniej 24 h przed terminem szkolenia.

3. Udział w szkoleniu zostanie potwierdzone najpóźniej 24 h od dnia zgłoszenia wraz z przesłaniem faktury probono na wskazany w głoszeniu adres poczty elektronicznej.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Urszula Lewczuk Legal Consulting
 • Ulica i nr: Złota 7A lok. 7
 • Kod pocztowy: 00-819
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 9661969085

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Urszula Lewczuk Legal Consulting
00-819 Warszawa, Polska
Złota 7A lok. 7
woj. mazowieckie
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!