Zarządzanie i budowanie zgranego zespołu współpracowników oraz wspieranie identyfikacji pracownika z zespołem

O szkoleniu

Cele szczegółowe w zakresie

Wiedzy: Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób formułować komunikaty scalające zespół, jak rozwiązywać konflikty i doprowadzić do wzajemnego porozumienia po to, by realizować wspólne cele.
Umiejętności: Uczestnicy zostaną wyposażeni w praktyczne umiejętności związane z budowaniem zespołów. Nauczą się wykorzystywać narzędzia (np. grę coachingowo-edukacyjną dr RefleksJA) wspierające budowanie zespołu w oparciu o wspólne cele i wartości.
Postaw społecznych: Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy  mogą bezpośrednio wpłynąć na funkcjonowanie zespołu, zbudować przejrzyste zasady współpracy oraz wspierać pracowników w realizowaniu celów i braniu odpowiedzialności za powierzone zadania.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie jest dedykowane menedżerom, kierownikom, liderom odpowiedzialnym za stworzenie współpracującego zespołu.

Program szkolenia

 1. Jak zbudować zaufany i efektywny zespół – kluczowe zagadnienia;
 2. Zarządzanie zespołem i komunikacją
 3. Racjonalne planowanie – określenie priorytetów oraz celów i ich osiąganie;
 4. Praktyczne narzędzia i techniki budowania skutecznych zespołów;
 5. Konstruktywne przekonania lidera
 6. Radzenie sobie ze stresem i konfliktem;
 7. Dwa narzędzia służące rozwiązywaniu konfliktów i wspierające budowanie zaangażowania pracowników (gra coachingowo-edukacyjna dr RefleksJA i gra karcina Superfeedback); 
 8. Rola Lidera w pracy zespołu – budowanie autorytetu wśród pracowników;
 9. Komunikacja w zespole przy wykorzystaniu narzędzi komunikacyjnych;
 10. Tworzenie partnerskich relacji w Zespole.

Czas trwania

2 dni
Zakopane - 3 dni

Prelegenci

dr Aleksandra Lato

Pedagog, nauczyciel akademicki, przedsiębiorca. Zajmuje się procesami poznawczymi i twórczymi, stymulacją mózgu, po to, by lepiej i sprawniej się uczył, koncentracją uwagi, prowadzi treningi biofeedback. Prowadzi indywidualne zajęcia dla dzieci i młodzieży, oraz konsultacje dla rodziców. Pomaga w nauce opierając się na metodologii pracy przyjaznej mózgowi, czyli neurodydaktyce, oraz treningach biofeedback. Stymuluje potencjał twórczy dzieci i młodzieży oraz ich zdolności intelektualne: np. myślenie abstrakcyjne, metaforyczne, dedukcyjne i indukcyjne. W swojej pracy wykorzystuje mnemotechniki, czyli techniki szybkiego zapamiętywania, uczenia się i czytania oraz innowacyjne metody dydaktyczne.

Skończyła trzy kierunki studiów wyższych ( kierunek dominujący: psychologia). Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych; na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu np. treningi kreatywności, komunikacji, szybkiego uczenia się z wykorzystaniem mnemotechnik, neurodydaktyki, oraz szkolenia z np. asertywności, rozwoju osobistego, zarządzania stresem i czasem. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i Rad Pedagogicznych oraz różnych firm.  
Jest twórczynią autorskich programów i narzędzi szkoleniowych, np. kursu Lidera dla dzieci i młodzieży, jak również metodyki samodzielnego tworzenia definicji, czy stosowania metafor w perswazji i wielu innych. Stworzyła autorskie gry szkoleniowe, np. grę planszową dr RefleksJA.
W jej polu zainteresowań są: kognitywistyka, neurodydaktyka, psychologia poznawcza, twórczości i społeczna, komunikacja społeczna (interpersonalna, perswazyjna, niewerbalna, asertywna), edukacja medialna, psychologia pozytywna, rozwój osobisty. Posiada doktorat z kognitywistyki, czyli nauki o poznaniu i komunikacji społecznej.
Jest autorką wielu publikacji naukowych.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Zespół Pensjonatów Antałówka

Zakopane

Wierchowa 2

woj. małopolskie

Wymagany komputer z dostępem do internetu.
Siedziba firmy (budynek ALTER)

20-824 Lublin

Warszawska 102

woj. lubelskie

Rejestracja

Szkolenie stacjonarne
za osobę
960
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
Szkolenie online
za osobę
600
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
Szkolenie - Zakopane
za osobę
2 700
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
 • zakwaterowanie
 • parking
 • Rozwiń
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Możliwość skorzystania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Nabór prowadzony przez Powiatowe Urzędy Pracy właściwe ze względu na siedzibę przedsiębiorstwa (kontakt z właściwym PUP)

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION
 • Ulica i nr: Aleja Warszawska 102
 • Kod pocztowy: 20-824
 • Miejscowość: Lublin
 • Numer NIP: 7122882045

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION
20-824 Lublin, Polska Aleja Warszawska 102

Organizator

Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION
20-824 Lublin, Polska
Aleja Warszawska 102
woj. lubelskie
ORYLION to działająca grupa doradcza, w ramach tej grupy doskonaleniem biznesu zajmuje się Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION. Instytucją szkoleniowa, działa od 2004 roku. Aktywnie zajmujemy się doskonaleniem zawodowym dla biznesu. ORYLION Ewo...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!