Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/zarzadzanie-marka-w-xxi-wieku-nowe-trend-procesy-i-narzedzia-komunikacji-73364-id14964

Informacje o szkoleniu

Akademia Marketingu ATRIUM
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Zarządzając marką i jej komunikacją można się pogubić w mnogości możliwości oferowanych metod, narzędzi i procesów. Wszystkie z nich łączy człowiek, dla którego projektujemy i na rzecz którego działamy.

Dlatego to szkolenie to przegląd kilkunastu różnych procesów i koncepcji podejścia do marketingu, z których korzysta branding. Przyjmy się nim, by być lepiej świadomym możliwości jakie oferują, a także jako inspiracji z których można korzystać w realizacji konkretnych celów marki (albo z wybranych narzędzi w ich ramach).

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA:

Poznanie i zrozumienie trendów marketingowych i brandingowych, tak by lepiej poruszać się świecie narzędzi zorientowanych na człowieka oraz „zwinnych”.
Zrozumienie marketingowego podejścia do klienta. Wybrane procesy omówimy, a część z nich poznamy głębiej i szerzej oraz przećwiczymy część ich praktycznych narzędzi.
Pozwali na lepszą orientację w wielu procesach, narzędziach i metodach stosowanych w brandingu i marketingu, tak by świadomiej korzystać z tych procesów oraz czerpać z nich inspiracje do własnych metod pracy brandingowej (np. w badaniach, w projektowaniu np. komunikacji, w testowaniu, we wdrożeniach oraz w bieżącej komunikacji i budowie relacji z klientami).
Duży nacisk na praktykę, na wypracowanie i poznanie nowych sposobów pracy oraz na opanowanie narzędzi pomagających lepiej projektować i realizować wybrane działania na rzecz marki.

Szkolenie skierowane jest do:

Ppracowników działu marketngu, specjalistów ds. zarządzania marką.

Program szkolenia:

KONTEKST I OTOCZENIE MARKI

 1. Zmiany w podejściu do ekonomii, biznesu oraz konsumenta i ich wpływ na marki oraz ich zarządzanie.
 2. Wybrane założenia, które wpływają na pracę brandingową:
 • marketing 4.0+
 • growth hacker marketing
 • data driven marketing
 • evidence-based marketing
 • futures thinking
 • human-centered design
 • trend-driven innovations
 • value proposition
 • design thinking
 • ekonomia behawioralna
 • inne wybrane trendy marketingowe oraz ich możliwe zastosowania, jak i ograniczenia
   

 

PROCESY I NARZĘDZIA SŁUŻĄCE MARCE

 1. Nowoczesne budowanie i zarządzanie marką w podejściu human-centric design i change-oriented-design, które sprzyjają byciu bardziej wrażliwym na potrzeby zmian rynku i konsumentów.
 2. Oswojenie z service design, design thinking, growth hacker marketing oraz marketingiem doświadczeń - omówimy te procesy oraz  wybrane wyzwania i działania w obszarze monetyzacji zmian/innowacji
 3. W jakich sytuacjach i kiedy warto czerpać z tych rozwiązań.
 4. Przećwiczenie wybranych elementów wskazanych procesów (narzędzia).
 5. Przedyskutujemy także kilka narzędzi, z których korzysta branding m.in.:
 • archetypy (wady i zalety w kontekście najnowszej wiedzy o psychologii człowieka)
 • brandbook (fakty i mity (np. to nie jest CI)
 • praktyczne wskazówki, jak utrzymać spójność w okresie „stałej zmienności”

PROCESY I NARZĘDZIA SŁUŻĄCE ZESPOŁOWI I LIDEROWI

 1. Wybrane aspekty i dobre praktyki motywacji oraz Agile do zastosowania w zespole i zarządzania marką, wszędzie tam, gdzie efektywność zależy od zaangażowania całego zespołu, a sukces przedsięwzięcia od włączenia klienta (wewnętrznego lub zewnętrznego) we wspólną pracę od samego początku.
 2. W pracy projektowej, w pracy koncepcyjnej i twórczej, w tworzeniu innowacji, w utrzymaniu i modernizowaniu produktów, wprowadzaniu ich na rynek. W odkrywaniu i identyfikowaniu potrzeb.
 3. Wszędzie tam, gdzie zmiana jest wpisana w naturę biznesu czy środowiska, w którym się otacza.

Informacje o prelegentach:

Agnieszka Pełka-Szajowska

Mówi o sobie, że tworzy mosty między biznesem i człowiekiem. By biznes rozumiał więcej i lepiej jak myśli, czuje i działa człowiek (evidence-based) oraz by umiał przekładać tę wiedzę i doświadczenia na lepsze decyzje i wartość. Łączy dwa spojrzenia na biznes, jako doświadczony menadżer w zakresie komunikacji marketingowej oraz jako psycholog biznesu.
Ponad 20 lat w biznesie pracując dla różnych marek, zdobywaając nagrody m.in. Superbrands, nagrodę za najlepszą kampanię reklamową, najlepszy rebranding czy nagrodę dla marki najbardziej przyjaznej blogerom. Specjalizuje się m.in. w zarządzaniu marką i marketingu 4.0, procesach human-centric design (m.in. design thinking / value proposition i in.), psychologii decyzji konsumenckich oraz ekonomii behawioralnej.
W zakresie psychologii interesuje ją creative problem-solving, myślenie krytyczne, psychologia zarządzania ludźmi i teamwork.
Ukończyła studia MBA, pracuje nad doktoratem (marka i ekonomia behawioralna). Certyfikowany trener biznesu, wykładowca marketingu na studiach MBA (Akademia Koźmińskiego w Warszawie), prelegentka na konferencjach, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Pracowała dla Tołpa, Concordia Design, Santander Bank, PEKAO SA, Bosh Rexroth, Volkswagen Poznań, Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1750 zł + 23% VAT za osobę

Cena zawiera:

udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, lunch i przerwy kawowe, certyfikat

Dostępne zniżki:

 • 10% Cena promocyjna obowiązuje przy zapisie na szkolenie i wpłacie do 14.06.2020r.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.


Wydarzenie: Zarządzanie marką w XXI wieku - nowe trend, procesy i narzędzia komunikacji.