Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców

O szkoleniu

Uczestnicy projektu poznają mechanizm Total Quality Management, czyli metody zarządzania przez jakość, oraz poszerzą znajomość języka angielskiego wykorzystując m.in. nowoczesne narzędzia e-learningowe.
Kto powinien wziąć udział?
Pracowników oraz przedstawicieli kadry zarządzającej mikro i małych przedsiębiorstw z powiatu wolsztyńskiego.

Program szkolenia

Każdy z uczestników skorzysta z dwóch rodzajów szkoleń ogólnych:

I Szkolenie z zakresu TQM (56x45min).

Tematyka szkoleń TQM obejmuje:
1. Moje miejsce w Total Quality Management - zasady TQM oraz pozycja pracownika w strukturze firmy, metody zarządzania i ich wpływ na jakość funkcjonowania przedsiębiorstwa, dostosowanie systemu zarządzania do potrzeb kobiet, sposoby wdrażania TQM w firmie.
2. Poczucie własnej wartości i pozytywna komunikacja - umiejętności niezbędne do funkcjonowania w środowisku TQM, budowanie poczucia odpowiedzialności za zarządzanie oraz pracę własną i innych, wiedza z zakresu stosowania umiejętności komunikacyjnych, podnoszenie standardów przepływu informacji w firmie.
3. Zasady pracy w zespole - umiejętności niezbędne do pracy w zespole, grupowa zdolność realizacji projektów, styl pracy w TQM, styl i zasady przywództwa w grupie, umiejętność rozwiązywania konfliktów.
4. Motywowanie siebie i innych - motywacja wewnętrzna jako narzędzie zwiększenia wydajności oraz wzrostu zaangażowania pracowników, motywowanie w zakresie osiągania celu, system nagród i kar, potrzeby i wartości.
II Szkolenie z zakresu języka angielskiego (60x45min):
Kurs na wybranym poziomie zaawansowania, z zastosowaniem multimedialnej platformy e-learningowej. Kurs ma na celu praktyczne rozwijanie kompetencji komunikacyjnych z języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Czas trwania

1. Szkolenie z zakresu Total Quality management (56x45min) będą realizowane w systemie weekendowym, tj. 1 blok zajęć 14x45min w jeden weekend-raz w miesiącu.
2. Szkolenia z zakresu języka angielskiego będą realizowane w trybie tygodniowym, tj. 2 dni w tygodniu po 2x45min zajęć.

Prelegenci

Szkolenie z zakresu TQM będzie realizowane przez firmę szkoleniową Idea4- partnera projektu. Idea4 organizuje tzw. szkolenia miękie m.in. z obszaru rozwoju osobistego, komunikacji i zarządzania jakością.

Zajęcia z języka angielskiego będą realizowane przez Lingua Viva.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

do ustalenia

Wolsztyn

do ustalenia

woj. wielkopolskie

Biuro Projektu

Poznań

ul. Ratajczaka 36/3b

woj. wielkopolskie

Rejestracja

Cena 1
cena ostateczna-po uwzględnieniu dofinansowania
453
Cena zawiera:
  • szkolenie z zakresu TQM (56x45min); zajęcia z języka angielskiego (60x45min); komplet materiałów do każdego ze szkoleń; dostęp do platformy e-learningowej wykorzystywanej w procesie nauczania języka angielskiego; poczęstunek; certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Lingua Viva
65-034 Zielona Góra
Boh.Westerplatte 11
woj. lubuskie
Lingua Viva działa od 2002 roku. Zajmuje się nauczaniem języków obcych we wszystkich grupach zaawansowania, dla każdej grupy wiekowej i zawodowej. Poza ofertą edukacyjną, zakres proponowanych przez firmę usług obejmuje tłumaczenia oraz organizację wy...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie formularzy zgloszeniowych dostępnych na stronie www.linguaviva.p oraz wniesienie opłaty. Szczególowe informacje dostępne w Regulaminie na powyższej stronie.

Wysokość dofinansowania wynosi 80% kosztów uczestnictwa, pozostałe 20% pokrywa instytucja zgłaszająca pracownika na szkolenie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Lingua Viva
65-034 Zielona Góra Boh.Westerplatte 11
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!