Zgody pacjenta na leczenie – przepisy prawa i praktyka

O szkoleniu

Szkolenie adresowane jest do personelu medycznego (lekarzy, pielęgniarek) oraz wszystkich osób zajmujących się nadzorem nad prowadzeniem dokumentacji w placówce medycznej.
Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się z przepisami prawnymi dotyczącymi odbierania zgód różnych grup pacjentów na działania podejmowane w związku z ich leczeniem.
Ostatnia część spotkania ma charakter warsztatowy i jest przeznaczona na wymianę doświadczeń i pytania dotyczące bieżącej pracy, analizę najczęściej popełnianych błędów oraz problemów zgłoszonych przez słuchaczy.

Kto powinien wziąć udział?

Zapraszamy pracowników placówek ochrony zdrowia, którzy odbierają zgody pacjentów.

Program szkolenia

1. Omówienie przepisów prawa dotyczących zgody pacjenta na:

- leczenie
- badania
- zabiegi operacyjne.

2. Co powinien zawierać formularz zgody.

3. Część poświęcona na pytania Uczestników i wymianę doświadczeń

Czas trwania

8:30 - 10:00

Prelegenci

0
Elżbieta Morawska

Kierownik działu statystyki medycznej wojewódzkiego ZZOZ. Posiada wieloletnia praktykę w prowadzeniu pełnej statystyki medycznej, archiwum i współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pani Elżbieta Morawska jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, zawsze działa w interesie pacjenta, jednocześnie przestrzegając wszelkich wymogów formalnych. Wysoko oceniana jako wykładowca, ma dar przekazywania wiedzy i chętnie dzieli się ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Aby skorzystać ze szkolenia on-line niezbędne są: komputer/laptop lub smartfon; stabilne łącze internetowe, głośniki lub słuchawki aby słyszeć wykładowcę, przeglądarka internetowa Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Rejestracja

Cena 1
194
+23% VAT
Cena zawiera:
  • zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 200 zł)
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

EduDirect Sp. z o.o.
02-001 Warszawa
Al. Jerozolimskie 81 lok 7.10
woj. mazowieckie
EduDirect Sp. z o.o. to centrum szkoleniowe z siedzibą w Warszawie, które oferuje szkolenia i kursy dla osób pracujących w różnych branżach, w tym medycynie, biznesie, IT i finansach. Firma powstała w 2022 roku, ale jej zespół ma wieloletnie doświadc...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: EduDirect Sp. z o.o.
  • Ulica i nr: Al. Jerozolimskie 81 lok 7.10
  • Kod pocztowy: 02-001
  • Miejscowość: Warszawa
  • Numer NIP: 7011099359

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

EduDirect Sp. z o.o.
02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 81 lok 7.10
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!