Kredyt 2% – podatkowe triki dla przyszłych właścicieli

O webinarze

Podczas webinaru przybliżymy uczestnikom temat kredytu 2% oraz udzielimy porad dla przyszłych właścicieli.

Kto powinien wziąć udział?

Wydarzenie jest skierowane dla wszystkich zainteresowanych tematyką webinaru.

Program webinaru

Podczas webinaru zostaną omówione najistotniejsze założenia tzw. Kredytu 2% oraz kwestie podatkowe związane z zakupem mieszkania (zakup z rynku pierwotnego, a z rynku wtórnego). WPodczas spotkania przedstawimy także skutki sprzedaży nieruchomości oraz zagadnienia związane z wykorzystaniem tzw. ulgi na własne cele mieszkaniowe.

Czas trwania

10:00 - 11:00

Prelegenci

0
Weronika Nazarkiewicz
Doradca podatkowy
Staniek & Partners

Licencjonowany doradca podatkowy. Absolwentka kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Na tej samej uczelni w ramach Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego skończyła także drugi kierunek, tj. samorząd terytorialny i polityka regionalna.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2018 r. pracując w renomowanych warszawskich kancelariach prawno-podatkowych, w tym także w dziale postępowań podatkowych w firmie tzw. „wielkiej czwórki”.
Posiada kompetencje związane z różnymi obszarami prawa (prawo podatkowe, prawo spółek handlowych, prawo cywilne). Na co dzień w kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawno-podatkową klientów. Autorka publikacji dla Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej czy Infor. W pracy posługuje się językiem angielskim.

Obecnie uczy się języka portugalskiego. W wolnych chwilach gotuje i jeździ na rowerze. Posiadaczka rudego kota o imieniu Zuzia.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Dostęp do internetu, Clickmeeting

Rejestracja

Bezpłatny webinar
0
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
Zapisz się

Organizator

Akademia Podatków i Prawa
50-502 Wrocław
Hubska 52/14
woj. dolnośląskie
Akademia Podatków i Prawa powstała z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners w celu szerzenia wiedzy prawno-podatkowej. W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Akademia Podatków i Prawa
50-502 Wrocław Hubska 52/14
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!