Whistleblowing jako wiodące wyzwanie HR 2024 r.

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na udział w webinarze podczas którego będziemy chcieli Państwu wskazać, z której strony najlepiej ugryźć temat, aby wdrożenie sygnalistów w Państwa organizacji nastąpiło w sposób najmniej uciążliwy.

 

Kto powinien wziąć udział?

Webinar skierowany jest do osób zainteresowanych tematem wdrażania unijnej dyrektwy o sygnalistach.

Program webinaru

Polski ustawodawca zapowiedział, że priorytetowo potraktuje temat wdrożenia unijnej dyrektywy o sygnalistach do polskiego porządku prawnego.

Pojawiały się nawet doniesienia prasowe, że prace nad ustawą będą kończone w pierwszym kwartale 2024r.

Zgodnie z obecnymi założeniami projektu, pracodawcy będą mieć mało czasu na dostosowanie się do regulacji, w szczególności na znalezienie odpowiednich kanałów zgłoszeniowych, ułożenie procesów w organizacji, wyznaczenie i przeszkolenie zespołu zajmującego się zgłoszeniami czy wreszcie opracowanie dokumentacji.

Warto się do tego przedsięwzięcia dobrze przygotować. 

Czas trwania

10:00-10:45

Prelegenci

Wojciech Frankiewicz
Adwokat, partner w kancelarii Staniek & Partners – Law for Industry.
Łączy szerokie kompetencje w obszarach prawa gospodarczego (kompleksowa obsługa korporacyjna przedsiębiorców, prawo kontraktowe), prawa cywilnego oraz prawa pracy.
W ramach bieżącej obsługi przedsiębiorców przygotowuje i negocjuje kompleksowe umowy, obejmujące m.in. kontrakty na stworzenie / wdrożenie określonych rozwiązań informatycznych (przy wykorzystaniu zwinnych oraz waterfallowych metodyk zarządzania projektami IT).
Wojciech kompleksowo doradza działom HR (nawiązanie/rozwiązanie zatrudnienia, przygotowanie regulacji i polityk wewnątrzzakładowych, opiniowanie umów z APT i też podmiotami świadczącymi usługi związane z HR, np. kadrowo-płacowe, rekrutacyjne, benefitowe itp.). Przeprowadził szereg projektów związanych z ochroną danych osobowych (implementacja oraz kontrola prawidłowości wdrożenia RODO) oraz realizuje projekty mające na celu pozyskiwanie wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej.


Jagoda Komarzyniec-Smutek
Doświadczenie zdobywała pracując zarówno w kancelarii radców prawnych, jak i finansowej korporacji.
W codziennej praktyce szczególnie bliskie jest jej prawo handlowe, gospodarcze oraz prawo pracy. W tym ostatnim obszarze również aktywnie szkoli w ramach Akademii Podatków i Prawa.
Biegle posługuje się językiem angielskim i nieobce są jej kontakty z klientami zagranicznymi. Prywatnie entuzjastka tańca klasycznego, przez wiele lat stała bywalczyni baletowej sali ćwiczeń. Dzisiaj natomiast systematycznie ćwiczy jogę. Ceni sobie podróże i ciekawą kinematografię.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Do udziału w kursie konieczne jest posiadanie komputera lub sprzętu mobilnego (tablet/telefon) z dostępem do Internetu.

Rejestracja

Bezpłatny webinar
0
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: Akademia Podatków i Prawa
  • Ulica i nr: Hubska 52/14
  • Kod pocztowy: 50-502
  • Miejscowość: Wrocław
  • Numer NIP: 8992913267

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Akademia Podatków i Prawa
50-502 Wrocław, Polska Hubska 52/14

Organizator

Akademia Podatków i Prawa
50-502 Wrocław, Polska
Hubska 52/14
woj. dolnośląskie
Akademia Podatków i Prawa powstała z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners w celu szerzenia wiedzy prawno-podatkowej. W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!