DOOR Poland Sp. z o.o.

Korzenie Grupy DOOR sięgają 1981 r. W Holandii powstała wówczas firma szkoleniowa DOOR oferująca usługi szkoleniowe dla biznesu. 11 lat później, jako DOOR International, wkroczyła na rynek międzynarodowy. W gronie pierwszych kilkunastu euro... Rozwiń pejskich miast, w których otworzyła filie, znalazła się Warszawa. Wszystkie nowe oddziały centrum szkoleniowego od początku trzymały się „złotej reguły”: trenerzy łączyli wysokie kompetencje szkoleniowe z praktycznym doświadczeniem w biznesie, a uczestnicy mogli od ręki stosować w pracy to, czego dowiadywali się na szkoleniach.

Jednym z pierwszych klientów centrum szkoleń DOOR Poland był polski oddział General Motors, dla którego zrealizowano duży projekt dotyczący sprzedaży konsultatywnej. W 1998 r. DOOR Poland rozwinął się na tyle, że zrzeszał w Polsce 28 trenerów i miał filie w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Był też najszybciej rozwijającym się oddziałem DOOR, dwanaście razy otrzymywał tytuł „Best Master Franchise”. Równolegle w 1997 r. DOOR International stał się największą pod względem zasięgu firmą szkoleniową na świecie. Zwiń

Korzenie Grupy DOOR sięgają 1981 r. W Holandii powstała wówczas firma szkoleniowa DOOR oferująca usługi szkoleniowe dla biznesu. 11 lat później, jako DOOR International, wkroczyła na rynek międzynarodowy. W gronie pierwszych kilkunastu europejskich miast, w których otworzyła filie, znalazła się Warszawa. Wszystkie nowe oddziały centrum szkoleniowego od początku trzymały się „złotej reguły”: trenerzy łączyli wysokie kompetencje szkoleniowe z praktycznym doświadczeniem w biznesie, a uczestnicy mogli od ręki stosować w pracy to, czego dowiadywali się na szkoleniach.

Jednym z pierwszych klientów centrum szkoleń DOOR Poland był polski oddział General Motors, dla którego zrealizowano duży projekt dotyczący sprzedaży konsultatywnej. W 1998 r. DOOR Poland rozwinął się na tyle, że zrzeszał w Polsce 28 trenerów i miał filie w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Był też najszybciej rozwijającym się oddziałem DOOR, dwanaście razy otrzymywał tytuł „Best Master Franchise”. Równolegle w 1997 r. DOOR International stał się największą pod względem zasięgu firmą szkoleniową na świecie.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: DOOR Poland Sp. z o.o.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 662287286.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

DOOR Poland Sp. z o.o. 02-123 Warszawa, Polska Korotyńskiego 23, 10
662287286
NIP: PL 7010486350
www.door.com.pl

Znajdź nas!

DOOR Poland Sp. z o.o.

02-123 Warszawa

Korotyńskiego 23, 10

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!