Dla Organizatorów
Oferta dla Organizatorów szkoleń, konferencji, targów

Zapoznaj się z pakietami dla Organizatorów wydarzeń

Oferujemy bezpłatny pakiet Prime pozwalający na podstawową obecność w serwisie oraz pakiet Premium pozwalający zamieścić nieograniczoną liczbę wydarzeń w serwisie i zapewniający ich szeroką promocję wśród użytkowników serwisu.

Załóż konto wypełniając formularz rejestracji oraz dokonaj wpłaty opłaty rejestracyjnej

Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z linkiem, którego kliknięcie potwierdzi chęć założenia konta. Następnie dokonaj jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 99 zł netto.

Czekaj na e-mail z potwierdzeniem aktywowania konta

W ciągu 48 godzin od odnotowania wpłaty otrzymasz powiadomienie o aktywacji konta oraz fakturę VAT w PDF. Od tej pory będziesz mógł zalogować się do swojego konta i samodzielnie wprowadzić informacje o organizowanych wydarzeniach.
 

Podstawowy pakiet PRIME pozwala na jednoczesne zamieszczenie maksymalnie 100 wydarzeń na łamach serwisu. Pakiet przeznaczony jest dla firm zainteresowanych podstawową obecnością w serwisie. Pakiet PRIME jest bezpłatny, ale wymaga założenia konta i uiszczenia jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 99 zł netto.

Pakiet PREMIUM pozwala umieścić nieograniczoną liczbę wydarzeń w serwisie, ale przede wszystkim wyróżnia je i promuje poprzez szereg udogodnień i rozwiązań marketingowych. Pakiet ten skierowany jest do firm chcących aktywnie pozyskiwać uczestników na organizowane wydarzenia i intensywnie promować markę firmy. W praktyce ok.  75% zgłoszeń od użytkowników serwisu trafia do firm posiadających pakiet PREMIUM.

Porównanie składu pakietów PRIME i PREMIUM.

W przypadku, gdy zamówili Państwo tylko pakiety PRIME nie jest wymagane zawarcie umowy; po zarejestrowaniu firmy, administrator Serwisu aktywuje konto o czym zostaną Państwo powiadomieni e-mailem. W przypadku wyboru pakietu PREMIUM niezbędne będzie podpisanie umowy i jego opłacenie przed aktywacją.

UWAGA! Rejestracja w Serwisie eventis.pl i założenie konta oznacza akceptację Regulaminu Kont Dla Organizatorów Wydarzeń

WAŻNE! Serwis eventis.pl nie akceptuje bezpłatnych kont e-mail (np.: @onet.pl, @wp.pl, @hotmail.com...) jako loginu do konta. W trakcie rejestracji prosimy podawać jedynie adresy e-mail znajdujące się w domenie firmowej (np.: biuro@nazwafirmy.pl). Prosimy pamiętać również, że nie ma możliwości zmiany loginu, dlatego zalecamy Państwu podawanie jako login ogólnego adresu e-mail do firmy (np.: biuro@nazwafirmy.pl), co pozwoli uniknąć komplikacji w przypadku odejścia pracownika z firmy itp.

Przejdź do rejestracji firmy i założenia konta.