Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla Organizatorów szkoleń, kursów, konferencji...

Prosimy o kontakt.

Przewiń do bazy szkoleń i konferencji
Artykuł

Dla Organizatorów

dd

Zapoznaj się z pakietami dla Organizatorów wydarzeń

Oferujemy bezpłatny pakiet Prime pozwalający na podstawową obecność w serwisie oraz pakiet Premium pozwalający zamieścić nieograniczoną liczbę wydarzeń w serwisie i zapewniający ich szeroką promocję wśród użytkowników serwisu.

Załóż konto wypełniając formularz rejestracji 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z linkiem, którego kliknięcie potwierdzi chęć założenia konta. 

Czekaj na e-mail z potwierdzeniem aktywowania konta

W ciągu 48 godzin od potwierdzenia konta otrzymasz powiadomienie o aktywacji konta. Od tej pory będziesz mógł zalogować się do swojego konta i samodzielnie wprowadzić informacje o organizowanych wydarzeniach.
 

Podstawowy pakiet PRIME pozwala na jednoczesne zamieszczenie maksymalnie 100 wydarzeń na łamach serwisu. Pakiet przeznaczony jest dla firm zainteresowanych podstawową obecnością w serwisie. Pakiet PRIME jest bezpłatny.

Pakiet PREMIUM pozwala umieścić nieograniczoną liczbę wydarzeń w serwisie, ale przede wszystkim wyróżnia je i promuje poprzez szereg udogodnień i rozwiązań marketingowych. Pakiet ten skierowany jest do firm chcących aktywnie pozyskiwać uczestników na organizowane wydarzenia i intensywnie promować markę firmy. W praktyce ok.  75% zgłoszeń od użytkowników serwisu trafia do firm posiadających pakiet PREMIUM.

Porównanie składu pakietów PRIME i PREMIUM.

UWAGA! Rejestracja w Serwisie eventis.pl i założenie konta oznacza akceptację Regulaminu Kont Dla Organizatorów Wydarzeń

WAŻNE! Serwis eventis.pl nie akceptuje bezpłatnych kont e-mail (np.: @onet.pl, @wp.pl, @hotmail.com...) jako loginu do konta. W trakcie rejestracji prosimy podawać jedynie adresy e-mail znajdujące się w domenie firmowej (np.: biuro@nazwafirmy.pl). Prosimy pamiętać również, że nie ma możliwości zmiany loginu, dlatego zalecamy Państwu podawanie jako login ogólnego adresu e-mail do firmy (np.: biuro@nazwafirmy.pl), co pozwoli uniknąć komplikacji w przypadku odejścia pracownika z firmy itp.

Przejdź do rejestracji firmy i założenia konta.

Dla Organizatorów
Kontakt

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Wiadomość została wysłana!
Wybierz temat
Uzupełnij pole
Podaj prawidłowy adres email
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

22 350 66 14 w godzinach: 09:00-17:00 w dni: pn-pt
Eventis.pl 04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Regon: 140195067 NIP: 543-183-20-43

Znajdź nas