Eventis.pl - szkolenia, kursy, konferencje

Znajdź szkolenie, kurs bądź konferencję i zgłoś się online!

  • Zapoznaj się z bazą szkoleń, kursów i konferencji od ponad 700 firm szkoleniowych!
  • W jednym miejscu znajdziesz informacje o programie, prelegentach i cenach!
  • Na wybrane wydarzenie zapiszesz się online bez żadnych opłat!
Wyszukiwanie zaawansowane
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji
HIGH5 Training Group

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - najnowsze standardy i praktyki

  • Online, 11-13 maj 2022
  • już od 2290 PLN
Zapisz się
Empemedia

Social Media Online

  • Online, 27-28 styczeń 2022
  • już od 609.75 PLN
Zapisz się
O nas

Serwis eventis.pl gromadzi informacje o szkoleniach, konferencjach, kongresach, warsztatach, seminariach i kursach odbywających się w całej Polsce! Umożliwiamy zapoznanie się z programem i wszystkimi istotnymi szczegółami wydarzenia oraz bezpłatne dokonanie zgłoszenia online!

W naszym serwisie znajdziesz szeroką ofertę szkoleń, kursów, seminariów, a także konferencji, kongresów i innych wydarzeń profesjonalnych.
W naszym serwisie znajdziesz szeroką ofertę szkoleń, kursów, seminariów, a także konferencji, kongresów i innych wydarzeń profesjonalnych.
Wszystkie wydarzenia zawierają szczegółowy program wydarzenia z określeniem tematów, które będą poruszane w trakcie szkolenia, kursu czy konferencji.
Wszystkie wydarzenia zawierają szczegółowy program wydarzenia z określeniem tematów, które będą poruszane w trakcie szkolenia, kursu czy konferencji.
Wydarzenia można przeszukiwać po terminie ich odbycia się oraz miejscu. Dostarczamy szczegółowe informacje o ośrodkach szkoleniowych i konferencyjnych.
Wydarzenia można przeszukiwać po terminie ich odbycia się oraz miejscu. Dostarczamy szczegółowe informacje o ośrodkach szkoleniowych i konferencyjnych.
Dostarczamy również informacje o prelegentach, mówcach i trenerach prowadzących dane szkolenie czy konferencję wraz z życiorysami zawodowymi.
Dostarczamy również informacje o prelegentach, mówcach i trenerach prowadzących dane szkolenie czy konferencję wraz z życiorysami zawodowymi.
Wydarzenia publikowane są z podaniem informacji o cenach, dostępnych zniżkach oraz warunkach uczestnictwa. Co ważne, rejestracji dokonasz całkowicie online w kilka minut!
Wydarzenia publikowane są z podaniem informacji o cenach, dostępnych zniżkach oraz warunkach uczestnictwa. Co ważne, rejestracji dokonasz całkowicie online w kilka minut!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Serwis eventis.pl to baza szkoleń, konferencji, kursów, warsztatów, semiariów i kongresów niemalże na każdy temat.

Naszą misją jest wspieranie naszych użytkowników w rozwoju osobistym i zawodowym oraz pomoc w budowaniu sieci kontaktów poprzez uczestnictwo w najlepszych na rynku wydarzeniach o charakterze merytorycznym.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

Nasz serwis agreguje oferty szkoleń, kursów, konferencji i innych tym podobnych wydarzeń o charakterze merytorycznym organizowanych przez blisko tysiąc różnych firm szkoleniowo-konferencyjnych. Dzięki temu znalezienie szkolenia czy konferencji dopasowanych do Twoich potrzeb nigdy nie było takie proste!

Nie, jako osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu, kursie czy konferencji nie ponosisz żadnych kosztów ani opłat związanych z korzystaniem z serwisu. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Znajdź wydarzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, a następnie wypełnij formularz zgłoszenia, a trafi on zupełnie bezpłatnie do organizatora!

To bardzo proste. Wystarczy że wybierzesz wydarzenie najlepiej spełniające twoje potrzeby i wypełnisz bezpłatny formularz rejestracji dostępny na stronie szkolenia, kursu, warsztatu czy konferencji. Formularz trafia do organizatora wydarzenia, a ten kontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić rejestrację i dopełnić ewentualnych formalności (np. płatność za udział w szkoleniu, przekazanie informacji organizacyjnych).

Jeśli jesteś organizatorem szkoleń, kursów, konferencji i tym podobnych wydarzeń o charakterze merytorycznym możesz założyć konto w serwisie, które umożliwi Ci opublikowanie wizytówki firmy, a następnie dodanie ofert szkoleń, kursów, warsztatów czy konferencji w naszej bazie. Zgłoszenia od uczestników zainteresowanych udziałem w organizowanym przez Ciebie wydarzeniu trafią bezpośrednio na wskazaną przez Ciebie skrzynkę email.

Nasi klienci

Zaufaj sprawdzonym opiniom

Artykuł

Eventis.pl: baza szkoleń, kursów i konferencji online

Poszukujesz wydarzeń merytorycznych, takich jak szkolenia i kursy, warsztaty i konferencje? Zastanawiasz się jak działa polska platforma szkoleniowa Eventis.pl i w jaki sposób może Ci pomóc w rozwoju osobistym i zawodowym oraz budowaniu sieci kontaktów? Zachęcamy do zapoznania się z krótkim artykułem, w którym wyjaśniamy czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji online i jakie korzyści płyną z jej użytkowania!

Nasza misja

Współczesny świat zmienia się bardzo szybko. Jak pokazują badania już w ciągu kilku lat po opuszczeniu murów szkoły czy uczelni nasza wiedza i umiejętności ulegają znacznej dezaktualizacji. Szybkie procesy globalizacji oraz pędzące zmiany zachodzące w wielu branżach i sektorach gospodarki, a także codziennym życiu wymagają żebyśmy uczyli się przez całe życie. Tylko ciągłe śledzenie trendów, zdobywanie nowych umiejętności i kontakt z nowinkami w zakresie technologii gwarantują nam sukces na rynku pracy, jak też w życiu prywatnym.

Z tej obserwacji narodziła się idea „lifelong learning”, czyli uczenia się przez całe życie. Obejmuje ona wszelkie aktywności (studia, szkolenia, kursy, ćwiczenia, samorozwój…), których celem jest rozwój wiedzy i umiejętności w perspektywie osobistej, zawodowej, obywatelskiej czy społecznej.

Serwis Eventis.pl, poprzez zbieranie ofert szkoleń, kursów, warsztatów, konferencji czy kongresów chce ułatwić swoim użytkownikom dostęp do najlepszej wiedzy. Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych informacji o wydarzeniach wspierających rozwój osobisty i zawodowy oraz umożliwianie porównywania ich, tak aby wybranie szkolenia, kursu czy konferencji najlepiej spełniających nasze potrzeby wiązało się łatwością i oszczędnością pieniędzy.

Możliwość porównania ofert szkoleń, kursów i konferencji od setek organizatorów w jednym miejscu, pozwala nie tylko skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie wydarzeń rozwojowych, ale sprawia też że możemy porównać ceny i warunki uczestnictwa w danym wydarzeniu, a dzięki temu nie przepłacać. Co ważne, platforma szkoleniowa Eventis jest bezpłatna dla każdej osoby zainteresowanej zarejestrowaniem się na szkolenia i kursy!

Jak to działa?

W naszym serwisie gromadzimy informacje o zbliżających się wydarzeniach rozwojowych, takich jak kursy, szkolenia, warsztaty, seminariakonferencje itp. organizowane przez setki firm szkoleniowych i konferencyjnych z całej Polski. Wszystkie wydarzenia posiadają informacje o terminach i miejscu realizacji, szczegółowo opisany program zajęć, określenie grupy docelowej i uczestników, a także dokładne informacje o cenach uczestnictwa w danym wydarzeniu. Na naszej platformie szkoleniowej znajdują się zarówno wydarzenia stacjonarne (otwarte i zamknięte), jak też online, w tym kursy e-learning itp.

Udostępniamy również możliwość zdalnego zapisania się na wybrane szkolenie, kurs czy konferencję. Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz rejestracji online, a natychmiast trafia on do organizatora danego wydarzenia, który kontaktuje się celem potwierdzenia rejestracji oraz przekazania informacji organizacyjnych dotyczących czy to płatności czy samego uczestnictwa w wydarzeniu. Co ważne, korzystanie z Serwisu Eventis.pl dla osób zgłaszających się na wydarzenia jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami!

Co zrobić, jeśli organizuję szkolenie, kurs lub konferencję i chcę dodać go do serwisu Eventis.pl?

Organizatorom wydarzeń rozwojowych oferujemy szerokie możliwości współpracy gwarantujące dotarcie do licznego grona osób zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniach o charakterze merytorycznym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy zasady publikacji i promocji Twoich wydarzeń na łamach platformy szkoleniowej Eventis.pl! Zyskasz nie tylko nowych uczestników, ale również promocję marki. Możesz też zapoznać się z naszą ofertą dla organizatorów szkoleń i kursów, konferencji i kongresów oraz innych wydarzeń merytorycznych.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach, kursach i konferencjach?

Nie zawsze o tym pamiętamy, ale szkolenia, kursy i konferencje to nie tylko dostęp do wiedzy i najnowszych trendów w danej dziedzinie. To również szansa na zyskanie nowego spojrzenia na dane zagadnienie, możliwość zweryfikowania wyuczonych nawyków postępowania i pracy czy też przeciwdziałanie rutynie. Udział w wydarzeniach rozwojowych pozwala nam poprawić motywację, zyskać poczucie wpływu, a także nawiązać nowe znajomości i relacje o charakterze zawodowym (networking). W dzisiejszym świecie sieć kontaktów bywa równie cenna jak twarda wiedza – szkolenia oraz konferencje są jednym z najlepszych miejsc rozwijania znajomości profesjonalnych. Warto również rozważyć dzielenie się wiedzą poprzez prowadzenie wystąpień i prelekcji na wydarzeniach rozwojowych – pozwala to budować markę osobistą i czerpać satysfakcję z możliwości docenienia wykonywanej pracy.

Czy szkolenia online, kursy online oraz konferencje online są równie efektywne jak tradycyjne?

Od kilkunastu miesięcy świat szkoleń, kursów, warsztatów, seminariów i konferencji, zwłaszcza tych biznesowych, przeniósł się w dużej mierze do sieci Internet. Dzisiaj niemalże nie ma już tematów szkoleń czy kursów dla biznesu, które nie byłyby dostępne w formie zdalnej. Zastanawiasz się jednak, czy szkolenia online, kursy online, zdalne warsztaty i konferencje organizowane przez Internet są równie efektywne, jak ich tradycyjne odpowiedniki organizowane w sali szkoleniowej lub konferencyjnej? Otóż, aż 65% uczestników szkoleń online uznaje, że są one równie dobre jak szkolenia stacjonarne. Jedynie około 10% uczestników szkoleń online odpowiada, że preferują tradycyjne szkolenia otwarte realizowane w sali wykładowej. Warto więc zainteresować się tym rodzajem szkoleń, ale jednocześnie pamiętać, że satysfakcja z udziału w szkoleniu, kursie lub warsztatach zależy od naszych osobistych preferencji oraz stylu uczenia się. Jeśli zależy nam na bezpośrednim kontakcie z trenerem, innymi uczestnikami szkolenia, a także dużej licznie praktycznych ćwiczeń w trakcie kursu, wybierzmy szkolenie tradycyjne. W pozostałych przypadkach warto wziąć pod uwagę również kursy i szkolenia online.

Jakie wydarzenia można znaleźć w Eventis.pl?

Szkolenia tradycyjne otwarte, których cechą charakterystyczną jest możliwość dołączenia do otwartej grupy szkoleniowej w ustalonym przez organizatora miejscu i czasie. Szkolenia takie pozwalają zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności osobiste i zawodowe w niższej cenie niż ma to miejsce w przypadku szkolenia zamkniętego. W szkoleniu tego typu biorą udział uczestnicy reprezentujący różne firmy, organizacje i instytucje. W serwisie znaleźć można również szkolenia online - szkolenie online odbywa się przez sieć Internet. Możemy wyróżnić szkolenia online realizowane w formule na żywo, jak też szkolenia online zdalne, e-learning, e-szkolenia, w których zyskujemy dostęp do materiałów szkoleniowych dostępnych przez Internet, ale zajęcia nie odbywają się na żywo. Sami decydujemy kiedy i w jakim tempie realizujemy program tego typu szkolenia online. Szkolenie online on-demand zapewnia nam wyjątkową wygodę (dostęp z każdego miejsca przez Internet) oraz elastyczność (możliwość realizacji programu we własnym tempie, dogodnym czasie oraz wielokrotnego powracania do danej partii materiału szkoleniowego). Kursy tradycyjne otwarte, kursy online, e-kursy, a więc wszelkiego typu kursy obejmujące cykl zajęć i wykładów. W dzisiejszych czasach różnica pomiędzy kursami, a szkoleniami ulega zatarciu i nazwy te używane są wymiennie. W serwisie znaleźć można również wszelkiego typu warsztaty, seminaria, forum, sympozja, konferencje, kongresy oraz targi o charakerze edukacyjnym i rozwojowym.

Eventis.pl: baza szkoleń, kursów i konferencji online
Dołącz do nich!

Wybrane firmy korzystające z eventis.pl

Kompania Piwowarska
Vattenfall
Deutsche Bank
KGHM
Synevo
PGE"
Lotte
Alstom
HSBC
mBank
Tauron
T-mobile
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Kim jest menedżer?
17 stycznia 2022
Kim jest menedżer?

Dowiedz się kim jest menedżer i jakie role menedżerskie spełnia? Sprawdź jakie umiejętności menedżerskie są najważniejsze w pracy współczesnych managerów i dowiedz się jak je rozwijać poprzesz szkolenia i kursy menedżerskie.

Czytaj więcej
Incoterms 2020 - Międzynarodowe Warunki Handlowe INCOTERMS® 2020
20 grudnia 2021
Incoterms 2020 - Międzynarodowe Warunki Handlowe INCOTERMS® 2020

Sprawdź czym są Międzynarodowe Warunki Handlowe Incoterms® 2020 oraz jakie zmiany zaszły w regułach Incoterms® 2020 względem wersji 2010. Pobierz PDF z regułami Incoterms® 2020.

Czytaj więcej
Reklama Google Ads – pierwsza kampania w Google Ads
13 grudnia 2021
Reklama Google Ads – pierwsza kampania w Google Ads

Sprawdź kiedy warto prowadzić działania reklamowe w wyszukiwarce internetowej oraz dowiedz się jak uruchomić swoją pierwszą kampanię w programie reklamowym Google Ads?

Czytaj więcej
BUR: Baza Usług Rozwojowych PARP
10 grudnia 2021
BUR: Baza Usług Rozwojowych PARP

Dowiedz się czym jest BUR, czyli Baza Usług Rozwojowych prowadzona przez PARP, jakie są zasady jej działania i możliwości starania się o dofinansowanie do usług rozwojowych, takich jak: szkolenia, kursy, studia podyplomowe, usługi doradztwa zawodowego...

Czytaj więcej
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych szkoleniach, konferencjach i kursach!