Znajdź szkolenia, kursy oraz konferencje i zapisz się online!

 • Z nami znajdziesz najlepsze szkolenia, kursy, webinary i konferencje od ponad 600 organizatorów!
 • W jednym miejscu sprawdzisz program zajęć, sylwetki prelegentów, ceny i dostępne zniżki!
 • Na zajęcia zapiszesz się przez Internet przez bezpłatny formularz rejestracji!
Wyszukiwanie zaawansowane

Szkolenia, kursy, konferencje...

Kurs dla kobiet początkujących w IT: Discovery

 • już od 0 EUR
 • od 0 EUR
Zapisz się

Kreowanie i stylizacja wizerunku

 • już od 0 zł
 • od 0 zł
Zapisz się

Dofinansowania do OZE

 • już od 0 zł
 • od 0 zł
Zapisz się

Profesjonalna obsługa klienta

 • już od 1 490 zł
 • od 1 490 zł
Zapisz się

ABC stylu męskiego - szkolenie ze stylistą

 • już od 377 zł
 • od 377 zł
Zapisz się
Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o.

Kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia

 • już od 1 338 zł
 • od 1 338 zł
Zapisz się
Lynsky Solutions Sp. z o.o.

Six Sigma Black Belt

 • już od 12 974 zł
 • od 12 974 zł
Zapisz się
Euro-Konsulting

Kierowanie zespołem, czyli jak być szefem zdecydowanym

 • już od 719 zł
 • od 719 zł
Zapisz się

Sprawozdanie finansowe – jak prawidłowo sporządzić?

 • już od 1 338 zł
 • od 1 338 zł
Zapisz się
J.G.Training

Egzekucja z nieruchomości – przepisy i praktyka w 2024 roku

 • już od 790 zł
 • od 790 zł
Zapisz się
Artykuł

Eventis.pl: kursy i szkolenia, webinary, konferencje i kongresy!

Poszukujesz wydarzeń merytorycznych, takich jak kursy i szkolenia, warsztaty, webinary i konferencje? Portal szkoleniowy Eventis.pl współpracuje z ponad 600 firmami szkoleniowymi i profesjonalnymi organizatorami wydarzeń edukacyjnych, merytorycznych i rozwojowych, aby znalezienie najlepszego szkolenia, kursu, webinaru lub konferencji było tak proste jak to tylko możliwe!

Nasza misja

Współczesny świat zmienia się bardzo szybko. Jak pokazują badania już w ciągu kilku lat po opuszczeniu murów szkoły czy uczelni wyższej nasza wiedza i umiejętności ulegają znacznej dezaktualizacji. Szybkie procesy globalizacji oraz postępujące zmiany zachodzące w wielu branżach i sektorach gospodarki, a także codziennym życiu wymagają żebyśmy uczyli się przez całe życie. Tylko ciągłe śledzenie trendów, zdobywanie nowych umiejętności i kontakt z nowinkami w zakresie technologii czy zarządzania gwarantują nam sukces na rynku pracy, jak też w życiu prywatnym. Z tej obserwacji narodziła się idea „lifelong learning”, czyli uczenia się przez całe życie. Obejmuje ona wszelkie aktywności (studia, szkolenia, kursy, ćwiczenia, samorozwój…), których celem jest rozwój wiedzy i umiejętności w perspektywie osobistej, zawodowej, obywatelskiej czy społecznej.

Rolą Eventis.pl jest zebrać najlepsze w Polsce szkolenia, kursy, warsztaty, webinary, konferencje i kongresy w jednym miejscu, aby ułatwić użytkownikom dostęp do najlepszej wiedzy. Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych informacji o wydarzeniach wspierających rozwój osobisty i zawodowy oraz umożliwienie porównywania ich, tak aby wybranie szkolenia, kursu czy konferencji najlepiej spełniających nasze potrzeby wiązało się łatwością, oszczędnością czasu i pieniędzy.

Możliwość porównania ofert szkoleń, kursów i konferencji od setek organizatorów w jednym miejscu, pozwala nie tylko skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie wydarzeń rozwojowych, ale też porównać ceny i warunki uczestnictwa w danym wydarzeniu, a dzięki temu uniknąć przepłacania. Naszym użytkownikom zapewniamy też dostęp do ofert specjalnych, a więc całego szeregu zniżek na szkolenia i kursy, a także informacje jak uzyskać dofinansowanie. Co ważne, portal szkoleniowy Eventis jest bezpłatny dla każdego zainteresowanego zarejestrowaniem się na szkolenia i kursy!

Jak to działa?

W portalu gromadzimy informacje o zbliżających się wydarzeniach rozwojowych, takich jak kursy, szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje, webinary itp. organizowane przez setki firm szkoleniowych i konferencyjnych z całej Polski. Wszystkie nasze szkolenia i kursy, webinary, konferencje i inne wydarzenia dostępne w portalu posiadają informacje o terminach i miejscu realizacji, szczegółowo opisany program zajęć, określenie grupy docelowej i uczestników, a także dokładne informacje o cenach uczestnictwa w danym wydarzeniu. Na naszej platformie szkoleniowej znajdują się zarówno wydarzenia stacjonarne (otwarte i zamknięte), jak też online, w tym szkolenia i kursy e-learning.

Udostępniamy również możliwość zdalnego zapisania się na wybrane szkolenie, kurs czy konferencję. Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz rejestracji online, a natychmiast trafia on do organizatora danego wydarzenia, który kontaktuje się celem potwierdzenia rejestracji oraz przekazania informacji organizacyjnych dotyczących czy to płatności czy samego uczestnictwa w wydarzeniu. Korzystanie z Serwisu Eventis.pl dla osób zgłaszających się na wydarzenia jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami!

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach, kursach i konferencjach?

Nie zawsze o tym pamiętamy, ale szkolenia otwarte, kursy i konferencje to nie tylko dostęp do wiedzy i najnowszych trendów w danej dziedzinie. To również szansa na zyskanie nowego spojrzenia na dane zagadnienie, możliwość zweryfikowania wyuczonych nawyków postępowania i pracy czy też przeciwdziałanie rutynie. Udział w wydarzeniach rozwojowych pozwala nam poprawić kompetencje pracowników, wzmocnić motywację, zyskać poczucie pewności siebie, a także nawiązać nowe znajomości i relacje o charakterze zawodowym (networking). W dzisiejszym świecie sieć kontaktów bywa równie cenna jak twarda wiedza – szkolenia otwarte oraz konferencje są jednym z najlepszych miejsc rozwijania znajomości profesjonalnych. Warto również rozważyć dzielenie się wiedzą poprzez prowadzenie wystąpień i prelekcji na wydarzeniach rozwojowych – pozwala to budować markę osobistą i czerpać satysfakcję z możliwości docenienia wykonywanej pracy. Udział w wydarzeniach merytorycznych pozwala również otrzymać ciekawe materiały, takie jak studia przypadków, szablony przydatnych dokumentów itp.

Jakie szkolenia można znaleźć w Eventis.pl?

Szkolenia to powiązane ze sobą tematycznie wykłady, których nadrzędnym celem jest pozyskanie bądź uzupełnienie wykształcenia, wiedzy i umiejętności praktycznych oraz zawodowych osób uczestniczących w szkoleniach. Wykłady w trakcie szkoleń mogą przybierać rozmaitą formę: prezentacji, panelu dyskusyjnego, sesji pytań i odpowiedzi czy też ćwiczeń. Również sama forma szkolenia może być bardzo zróżnicowana, od krótkich webinarów czy seminariów, poprzez rozbudowane programy szkoleniowe w postaci kursów czy warsztatów. 

Szkolenia i kursy w Eventis:

 • szkolenia stacjonarne i online, realizowane na żywo w fizycznej sali szkoleniowej oraz na żywo poprzez programy do prowadzenia wideokonferencji, 
 • kursy, kursy online, e-kursy, a więc wszelkiego typu kursy szkoleniowe obejmujące cykl zajęć i wykładów,
 • webinary, czyli krótkie szkolenia realizowane zdalnie, bardzo często darmowe,
 • warsztaty, a więc rodzaj szkolenia o wybitnie praktycznym podejściu, składające się głównie z ćwiczeń i zajęć praktycznych,
 • seminaria, czyli wysokospecjalistyczne szkolenia ukierunkowane na prelekcje, odczyty i prezentacje,
 • konferencje, zarówno te organizowane online, hybrydowo oraz stacjonarnie,
 • kongresy, a więc duże eventy łączące w sobie konferencję, warsztaty z częścią wystawową (tzw. expo).

Kursy i szkolenia w Eventis.pl ze względu na typ szkolenia: 

 • Szkolenia otwarte, których cechą charakterystyczną jest możliwość dołączenia do otwartej grupy szkoleniowej w ustalonym przez organizatora miejscu i czasie. Szkolenia takie pozwalają zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności osobiste i zawodowe w niższej cenie niż ma to miejsce w przypadku szkolenia zamkniętego.
 • Szkolenia zamknięte, a więc realizowane na zamówienie konkretnego podmiotu pozwalają natomiast dopasować program zajęć do specyficznych potrzeb zamawiającego.
 • Szkolenia miękkie, czyli poświęcone rozwojowi umiejętności osobistych, uniwersalnych bez względu na branżę czy miejsce zatrudnienia.
 • Szkolenia twarde, czyli inaczej specjalistyczne, branżowe, skupiające się na rozwijaniu specyficznych dla danego zawodu czy sektora umiejętności eksperckich.
Jak wybrać najlepsze kursy i szkolenia?

Wybór dobrego kursu lub szkolenia może nastręczać trudności. Czym kierować się przy wyborze szkolenia?

 • program szkolenia - warto przeanalizować szczegółowo program szkolenia i zadbać, aby był od dopasowany do naszych potrzeb szkoleniowych. Potrzeby szkoleniowe to nic innego jak cele, które chcemy osiągnąć uczestnicząc w szkoleniu. Zanim zapiszemy się na dane szkolenie warto więc zastanowić się czego oczekujemy?

 • doświadczenie osób prowadzących szkolenie - sztuka prowadzenia szkoleń wymaga zarówno wiedzy w danym temacie, doświadczenia praktycznego, jak i umiejętności przekazywania wiedzy. Połączenie tych trzech elementów jest kluczowe w pracy trenera i szkoleniowca. Warto poświęcić czas na zapoznanie się z życiorysem osób prowadzących szkolenie, przeanalizować ich doświadczenie, wiedzę oraz przygotowanie do prowadzenia szkolenia.

 • cena szkolenia - różnice w cenach szkoleń i kursów dostępnych na rynku są bardzo duże. Szkolenia o podobnym zakresie omawianego materiału oraz czasie trwania potrafią różnić się ceną nawet o kilkaset procent. Wybierając szkolenia warto więc porównywać ich ceny, ale jednocześnie mieć świadomość co wpływa na cenę szkolenia. Szkolenia stacjonarne ze względu na konieczność zapewnienia sali szkoleniowej, a także wyżywienia uczestnikom z natury rzeczy muszą być droższe od szkolenia zdalnego. Ich zaletą jest natomiast wysoka efektywność oraz możliwość nawiązania kontaktów. Najatrakcyjniej cenowo wypadają wszelkie szkolenia e-learningowe, ale cena takiego szkolenia okupiona jest brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, dopytania o trudniejsze kwestie czy uzyskania indywidualnych konsultacji.
Kurs a szkolenie - podobieństwa i różnice

Kursy i szkolenia to dwie formy edukacji, które mają na celu przekazanie określonej wiedzy lub umiejętności. Mimo że te dwa terminy często są używane zamiennie, istnieją między nimi pewne różnice.

Podobieństwa:

 1. Cel: Zarówno kursy, jak i szkolenia mają na celu rozwój umiejętności i zdobywanie wiedzy. Mogą one obejmować różne dziedziny, takie jak nauka języka, rozwój umiejętności miękkich, technicznych lub zawodowych.

 2. Interaktywność: Zarówno na kursach, jak i szkoleniach, uczestnicy mają możliwość interakcji z instruktorem i innymi uczestnikami. Przy czym niemalże każde szkolenie stwarza możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w zajęciach grupowych, ale nie każdy kurs prowadzony jest na żywo. Wiele podmiotów oferuje kursy e-learningowe, multimedialne itp., w których nie ma bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, ani innymi uczestnikami.

 3. Certyfikacja: Po ukończeniu kursu lub szkolenia, uczestnicy często otrzymują certyfikat lub dyplom potwierdzający zdobytą wiedzę lub umiejętności. Nasz serwis umożliwia podejrzenie, jak będzie wyglądał nasz certyfikat po ukończeniu kursu czy szkolenia.

Różnice:

 1. Struktura: Kursy mają zazwyczaj bardziej formalną strukturę i są często zorganizowane w ramach programów edukacyjnych. Mogą one obejmować szereg tematów i trwać przez dłuższy okres czasu. Szkolenia natomiast są zazwyczaj krótkotrwałe, intensywne sesje, które koncentrują się na konkretnych umiejętnościach lub zadaniach.

 2. Cel: Chociaż zarówno kursy, jak i szkolenia mają na celu przekazanie wiedzy, kursy są często bardziej teoretyczne, podczas gdy szkolenia skupiają się na praktycznych aspektach. Szkolenia często koncentrują się na "jak" - jak wykonać konkretne zadanie lub działanie.

 3. Ocena: Kursy często obejmują formalne metody oceny, takie jak egzaminy czy prace domowe. Szkolenia zwykle skupiają się na praktycznym zastosowaniu umiejętności, a ocena może polegać na ocenie postępów uczestnika podczas szkolenia.

 4. Kontekst: Szkolenia są często realizowane w kontekście zawodowym, np. w ramach programów rozwoju pracowników w firmach. Kursy są często oferowane przez instytucje edukacyjne i mogą być częścią dłuższego programu edukacyjnego.

Jest wiele zmiennych, które mogą wpływać na to, czy dana sesja edukacyjna jest klasyfikowana jako kurs czy szkolenie, a granice między tymi dwoma terminami są często płynne. Ostatecznie, obie formy mają na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności.

Jak dodać moje szkolenia i kursy, konferencje i webinary do bazy?

Organizatorom wydarzeń rozwojowych oferujemy szerokie możliwości współpracy gwarantujące dotarcie do licznego grona osób zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniach o charakterze merytorycznym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy zasady publikacji i promocji Twoich wydarzeń na łamach platformy szkoleniowej Eventis.pl! Zyskasz nie tylko nowych uczestników, ale również promocję marki. Możesz też zapoznać się z naszą ofertą dla organizatorów szkoleń i kursów, konferencji i kongresów oraz innych wydarzeń merytorycznych.

Eventis.pl: kursy i szkolenia, webinary, konferencje i kongresy!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Eventis.pl - kursy i szkolenia, warsztaty i webinary, konferencje i kongresy niemalże na każdy temat!

Naszą misją jest wspieranie użytkowników w rozwoju osobistym i zawodowym oraz pomoc w budowaniu sieci kontaktów poprzez uczestnictwo w najlepszych na rynku wydarzeniach o charakterze merytorycznym.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

Nasz portal agreguje kursy i szkolenia oraz oferty konferencji, webinarów i innych tym podobnych wydarzeń o charakterze merytorycznym organizowanych przez ponad pół tysiąca różnych firm szkoleniowo-konferencyjnych. Dzięki temu znalezienie szkolenia czy konferencji, które będą dopasowane do Twoich potrzeb nigdy nie było takie proste!

Nie, jako osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu, kursie czy konferencji nie ponosisz żadnych kosztów ani opłat związanych z korzystaniem z serwisu. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Znajdź wydarzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, a następnie wypełnij formularz zgłoszenia, a trafi on zupełnie bezpłatnie do organizatora!

To bardzo proste. Wystarczy że wybierzesz wydarzenie najlepiej spełniające twoje potrzeby i wypełnisz bezpłatny formularz rejestracji dostępny na stronie szkolenia, kursu, warsztatu czy konferencji. Formularz trafia do organizatora wydarzenia, a ten kontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić rejestrację i dopełnić ewentualnych formalności (np. płatność za udział w szkoleniu, przekazanie informacji organizacyjnych).

Po zarejestrowaniu się na wybrane wydarzenie otrzymasz potwierdzenie rejestracji w ciągu 48 godzin (w dni robocze). Wraz z potwierdzeniem otrzymasz informacje potrzebne do dokonania płatności przelewem. Płatność powinna zostać uregulowana na kilka dni przed rozpoczęciem zajęć, a w przypadku instytucji publicznych możesz poprosić o płatność po odbyciu zajęć.

Jeśli jesteś organizatorem szkoleń, kursów, konferencji i tym podobnych wydarzeń o charakterze merytorycznym możesz założyć konto w serwisie, które umożliwi Ci opublikowanie wizytówki firmy, a następnie dodanie ofert szkoleń, kursów, warsztatów czy konferencji w naszej bazie. Zgłoszenia od uczestników zainteresowanych udziałem w organizowanym przez Ciebie wydarzeniu trafią bezpośrednio na wskazaną przez Ciebie skrzynkę email.

Dołącz do nich!

Wybrane firmy korzystające z eventis.pl

Kompania Piwowarska
Vattenfall
Deutsche Bank
KGHM
Synevo
PGE"
Lotte
Alstom
HSBC
mBank
Tauron
T-mobile
Nasi klienci

Zaufaj sprawdzonym opiniom

Kursy i szkolenia

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad
20 lutego 2024
Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad

Konkurencyjny rynek pracy wymaga od firm nie tylko znajdowania talentów, ale też ich efektywnego wdrażania i zatrzymywania. Pomóc w tym może dobrze zorganizowany proces onboardingowy.

Czytaj więcej
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?
20 lutego 2024
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?

Technologie używane do tworzenia nowoczesnych stron zmieniają się wraz z rosnącymi oczekiwaniami użytkowników oraz zmieniającymi się standardami w internecie. Sprawdź jakie technologie są obecnie na topie.

Czytaj więcej
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?
15 lutego 2024
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?

Fintech, czyli technologie finansowe, rewolucjonizują sposób, w jaki świadczone są usługi finansowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zobacz w jaki sposób FinTech wpływa na codzienne życie.

Czytaj więcej
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?
14 lutego 2024
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?

Termin ESG stał się w ostatnich latach jednym z najczęściej dyskutowanych w świecie biznesu oraz administracji publicznej. Warto dowiedzieć się czym jest ESG, jak wypływa na biznes, jak wyznaczać i raportować spełnienie celów ESG.

Czytaj więcej
Komunikacja wewnętrzna w firmie - jak nią sprawnie zarządzać?
13 lutego 2024
Komunikacja wewnętrzna w firmie - jak nią sprawnie zarządzać?

Komunikacja wewnętrzna zapewnia zorganizowany przepływ informacji w firmie, buduje zaangażowanie, poczucie przynależności i pozytywnie wpływa na lojalność pracowników. Sprawdź jak wdrożyć skuteczną komunikację wewnętrzną w firmie?

Czytaj więcej
Kosztorysowanie w budownictwie: podstawy i metody
31 stycznia 2024
Kosztorysowanie w budownictwie: podstawy i metody

Kosztorysowanie robót budowlanych to złożony i niezwykle ważny etap w każdym dużym projekcie budowlanym. Na czym polega kosztorysowanie, jakie są techniki i narzędzia wspierające przygotowanie kosztorysu?

Czytaj więcej
Nowa praca po nowym roku? Te branże rozwijają się najszybciej!
31 stycznia 2024
Nowa praca po nowym roku? Te branże rozwijają się najszybciej!

Nowy rok to okazja, aby zastanowić się nad zawodową przyszłością i zmienić ja na lepsze. Jakimi branżami warto się zainteresować? W jakich zawodach obserwowane jest zapotrzebowanie na pracowników?

Czytaj więcej
Jaki serwis Apple? Autoryzowany vs. Pogwarancyjny
30 stycznia 2024
Jaki serwis Apple? Autoryzowany vs. Pogwarancyjny

Sprzęt elektroniczny pozwala zadbać o naszą produktywność. Nawet sprzęt uznanych marek, takich jak Apple, potrzebuje czasami serwisu. Z jakiego skorzystać? Autoryzowanego czy pogwarancyjnego?

Czytaj więcej
Kursy i szkolenia na twój e-mail

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia, gdy w bazie pojawią się nowe szkolenia i kursy, webinary lub konferencje!