Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/bigram-sa-188

Informacje o firmie
 • BIGRAM SA

  ID firmy: 188
 • Adres:

  ul. Cybernetyki 7
  02-677 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022 646 94 94
  fax: 022 848 70 30
  www: www.bigram.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

BIGRAM S.A. jest obecny na polskim rynku usług doradczych od 1993 roku, od kiedy prowadzi aktywną działalność na polu:
- rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne oraz executive search (w ramach IIC Partners),
- szeroko pojętego doradztwa personalnego, (realizując projekty rozwoju i oceny personelu, outplacement, szkolenia)
- w zakresie - przygotowania i obsługi ogłoszeń rekrutacyjnych zamieszczanych przez klientów w wybranych mediach.
-jest również współorganizatorem prestiżowego cyklu „Autorytety”, w ramach którego organizujemy seminaria z udziałem wybitnych autorytetów świata nauki i biznesu. Spotkania te na stałe zadomowiły się już w kalendarzu ważniejszych wydarzeń o charakterze biznesowym i edukacyjnym w Polsce, przyciągając menedżerów i ekspertów, zainteresowanych stałym poszerzaniem wiedzy i rozwojem kompetencji.

Szeroki zakres świadczonych usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych życzeń każdego Klienta, jak również zaangażowanie, z jakim podchodzi do powierzanych projektów przekładają się na sukcesy, jakie odnosi w każdym z obszarów swojej działalności.

W 2005 roku jako BIGRAM S.A. wprowadził na polski rynek narzędzia i systemy oceny (Profile XT™ i Checkpoint 360™) pochodzące ze znanej, globalnej rodziny biznesowych narzędzi Profiles International. Profiles International od chwili założenia w 1991 roku jest prekursorem innowacyjnego podejścia do procesów oceny. W ponad 100 krajach na całym świecie oferuje oceny pracowników, które dostarczają niezbędnych informacji o ludziach mających pracować z firmą i dla firmy. Chodzi tu nie tylko o różnicę w nazewnictwie metody, ale o zasadniczą różnicę koncepcji, która znajduje odzwierciedlenie w oferowanych Klientom rozwiązaniach. BIGRAM S.A. jako Profiles Poland jest wyłącznym partnerem międzynarodowej sieci Profiles International w naszym kraju.

Liczba pracowników: 50

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 3

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 14
1

 Warszawa 25.09.-12.12.2014
 Warszawa 12-12.05.2014
 Warszawa 05-06.12.2012
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 14
1