Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze

Fundacja jest organizacją sieciową, dysponującą 16 ośrodkami regionalnymi na terenie całego kraju wraz z filiami, Polskim Instytutem Demokracji Lokalnej, Biurem Krajowym FRDL oraz 3 Wyższymi Szkołami Administracji Publicznej, prowadzącymi st... Rozwiń udia licencjackie i podyplomowe. Dzięki tej strukturze Fundacja obejmuje swoim działaniem terytorium całego kraju.

Swoją działalnośc Fundacja adresuje do przedstawicieli samorządów terytorialnych i administracji rządowej, sektora organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, przedstawicieli oświaty i młodzieży oraz do społeczności lokalnych. FRDL prowadzi szkolenia i doradztwo, realizuje specjalistyczne projekty dotyczące wszystkich dziedzin istotnych dla samorządów oraz w zakresie aktywizacji obywatelskiej w Polsce. Działa także za granicą, w krajach będących w okresie transformacji ustrojowej. Od 1992 roku FRDL prowadzi programy pomocowe (np. w krajach bałkańskich, Ukrainie, Białorusi, Gruzji itp.), dzieląc się m.in. doświadczeniami polskiej reformy samorządowej, budowy demokracji lokalnej, przygotowania do integracji z Unią Europejską i wspierania przedsiębiorczości. Zwiń

Fundacja jest organizacją sieciową, dysponującą 16 ośrodkami regionalnymi na terenie całego kraju wraz z filiami, Polskim Instytutem Demokracji Lokalnej, Biurem Krajowym FRDL oraz 3 Wyższymi Szkołami Administracji Publicznej, prowadzącymi studia licencjackie i podyplomowe. Dzięki tej strukturze Fundacja obejmuje swoim działaniem terytorium całego kraju.

Swoją działalnośc Fundacja adresuje do przedstawicieli samorządów terytorialnych i administracji rządowej, sektora organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, przedstawicieli oświaty i młodzieży oraz do społeczności lokalnych. FRDL prowadzi szkolenia i doradztwo, realizuje specjalistyczne projekty dotyczące wszystkich dziedzin istotnych dla samorządów oraz w zakresie aktywizacji obywatelskiej w Polsce. Działa także za granicą, w krajach będących w okresie transformacji ustrojowej. Od 1992 roku FRDL prowadzi programy pomocowe (np. w krajach bałkańskich, Ukrainie, Białorusi, Gruzji itp.), dzieląc się m.in. doświadczeniami polskiej reformy samorządowej, budowy demokracji lokalnej, przygotowania do integracji z Unią Europejską i wspierania przedsiębiorczości.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 22 322 84 25.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze 01-552 Warszawa, Polska Plac Inwalidów 10
223228400
NIP: PL 5220001895
www.frdl.mazowsze.pl

Znajdź nas!

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze

01-552 Warszawa

Plac Inwalidów 10

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!