Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/fundacja-rozwoju-demokracji-lokalnej-centrum-mazowsze-1128

Informacje o firmie
 • Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze

  ID firmy: 1128
 • Adres:

  Plac Inwalidów 10
  01-552 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 223228400
  fax: 223228410
  www: www.frdl.mazowsze.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Fundacja jest organizacją sieciową, dysponującą 16 ośrodkami regionalnymi na terenie całego kraju wraz z filiami, Polskim Instytutem Demokracji Lokalnej, Biurem Krajowym FRDL oraz 3 Wyższymi Szkołami Administracji Publicznej, prowadzącymi studia licencjackie i podyplomowe. Dzięki tej strukturze Fundacja obejmuje swoim działaniem terytorium całego kraju.

Swoją działalnośc Fundacja adresuje do przedstawicieli samorządów terytorialnych i administracji rządowej, sektora organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, przedstawicieli oświaty i młodzieży oraz do społeczności lokalnych. FRDL prowadzi szkolenia i doradztwo, realizuje specjalistyczne projekty dotyczące wszystkich dziedzin istotnych dla samorządów oraz w zakresie aktywizacji obywatelskiej w Polsce. Działa także za granicą, w krajach będących w okresie transformacji ustrojowej. Od 1992 roku FRDL prowadzi programy pomocowe (np. w krajach bałkańskich, Ukrainie, Białorusi, Gruzji itp.), dzieląc się m.in. doświadczeniami polskiej reformy samorządowej, budowy demokracji lokalnej, przygotowania do integracji z Unią Europejską i wspierania przedsiębiorczości.

Klienci firmy:

Jednostki Samorządu Terytorialnego województwa mazowieckiego oraz Instytucje Centralne

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 10

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 100

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 73
1Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 73
1