Kubiczek Michalak Sokół sp. z o.o.

Kancelaria KMS świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi dla firm w kryzysie, zadłużonych przedsiębiorców, wierzycieli uczestniczących w postępowaniach restrukturyzacyjnych lub upadłościowych, a także kadry menedżerskiej i inwestorów. KMS ... Rozwiń to nowe i kompleksowe podejście do usług restrukturyzacyjno-upadłościowych. Nie tylko prowadzimy w charakterze doradców i pełnomocników wiele projektów restrukturyzacyjno-upadłościowych, ale również wyceniamy przedsiębiorstwa, badamy niewypłacalność, sporządzamy opinie biegłych z zakresu odpowiedzialności menedżerów, zarządzamy kryzysowo przedsiębiorstwami, a także systematycznie wspieramy wiodące kancelarie prawne w charakterze organów postępowań restrukturyzacyjnych lub ekspertów prywatnych.

Posiadamy na pokładzie kwalifikowanego doradcę restrukturyzacyjnego, 4 doradców restrukturyzacyjnych, a także prawników, biegłych, księgowych oraz szeroki zespół wyspecjalizowanych asystentów. Organizacja przygotowana jest logistycznie i cyfrowo do obsługi wymagających postępowań. Wśród sukcesów kancelarii wymienić można choćby kompleksowe przeprowadzenie w roli nadzorcy układu postępowania o zatwierdzenie układu, obejmującego 660 mln zł wierzytelności oraz redukcję 550 mln zł długu, co uznawane jest za jedną z największych zakończonych sukcesem restrukturyzacji w Polsce. Kancelaria zajęła przy tym w ostatnich dwóch latach III miejsce w rankingu kancelarii prawnych w kategorii Nowe Prawo Restrukturyzacja, organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. W 2020 r. zaufało nam prawie 170 klientów. Zwiń

Kancelaria KMS świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi dla firm w kryzysie, zadłużonych przedsiębiorców, wierzycieli uczestniczących w postępowaniach restrukturyzacyjnych lub upadłościowych, a także kadry menedżerskiej i inwestorów. KMS to nowe i kompleksowe podejście do usług restrukturyzacyjno-upadłościowych. Nie tylko prowadzimy w charakterze doradców i pełnomocników wiele projektów restrukturyzacyjno-upadłościowych, ale również wyceniamy przedsiębiorstwa, badamy niewypłacalność, sporządzamy opinie biegłych z zakresu odpowiedzialności menedżerów, zarządzamy kryzysowo przedsiębiorstwami, a także systematycznie wspieramy wiodące kancelarie prawne w charakterze organów postępowań restrukturyzacyjnych lub ekspertów prywatnych.

Posiadamy na pokładzie kwalifikowanego doradcę restrukturyzacyjnego, 4 doradców restrukturyzacyjnych, a także prawników, biegłych, księgowych oraz szeroki zespół wyspecjalizowanych asystentów. Organizacja przygotowana jest logistycznie i cyfrowo do obsługi wymagających postępowań. Wśród sukcesów kancelarii wymienić można choćby kompleksowe przeprowadzenie w roli nadzorcy układu postępowania o zatwierdzenie układu, obejmującego 660 mln zł wierzytelności oraz redukcję 550 mln zł długu, co uznawane jest za jedną z największych zakończonych sukcesem restrukturyzacji w Polsce. Kancelaria zajęła przy tym w ostatnich dwóch latach III miejsce w rankingu kancelarii prawnych w kategorii Nowe Prawo Restrukturyzacja, organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. W 2020 r. zaufało nam prawie 170 klientów.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Kubiczek Michalak Sokół sp. z o.o.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 601895993.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Kubiczek Michalak Sokół sp. z o.o. 40-217 Katowice, Polska Wrocławska 54
601895993
NIP: PL 9542795070
kmsbiznes.pl

Znajdź nas!

Kubiczek Michalak Sokół sp. z o.o.

40-217 Katowice

Wrocławska 54

woj. śląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!