Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/quality-austria-polska-1263

Informacje o firmie
 • Quality Austria - Polska

  ID firmy: 1263
 • Adres:

  Żwirki i wigury 14
  43-190 Mikołów
  woj. śląskie
 • tel.: +48 32 2266007
  www: www.qualityaustria.pl
Quality Austria - Polska
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Quality Austria, międzynarodowa jednostka zajmująca się certyfikacją, kształceniem i ekspertyzami, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych organizacji działających od kilkudziesięciu lat na rynku europejskim. Są nimi ÖQS jednostka certyfikująca i oceniająca systemy zarządzania, ÖVQ jednostka zajmująca się kształceniem i certyfikacją osób, ÖQA jednostka zajmująca się oceną wyrobów i usług, AFQM jednostka zajmująca się europejskim modelem zarządzania jakością.

Jednostka działa we wszystkich dziedzinach gospodarki, począwszy od prywatnych przedsiębiorstw i skończywszy na organach administracji państwowej i samorządowej.
W skali świata Quality Austria jest gwarantem fachowości i uznania.

Jednostka Quality Austria świadczy usługi w zakresie systemów zarządzania jakością, systemów środowiskowych, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w zakresie wielu innych standardów międzynarodowych i krajowych. Szczególny nacisk jest położony na integrację wymagań poszczególnych norm, regulacji prawnych i dyrektyw.

Zakres usług jednostki Quality Austria gwarantuje klientom długofalową optymalizację oraz rozwój procesów i struktur, co oznacza znaczącą oszczędność czasu i kosztów. Pozyskane środki można wykorzystać w ramach kompetencji kluczowych lub zaoszczędzić. Quality Austria zapewnia realizację wszystkich założeń, zwiększających tworzenie wartości dodanej, a tym samym lepszą pozycję na rynku.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 115
1

Quality Austria - Polska


Quality Austria - Polska


Quality Austria - Polska

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 115
1