Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/sgp-trainingconsulting-przy-sgp-sp-z-oo-1217

Informacje o firmie
 • SGP Training&Consulting przy SGP Sp. z o.o.

  ID firmy: 1217
 • Adres:

  Legionów 90/100
  42-202 Częstochowa
  woj. śląskie
 • tel.: 791111750
  fax: 343613118
  www: www.szkolenia-sgp.pl
SGP Training&Consulting przy SGP Sp. z o.o.
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Nasze szkolenia dają możliwość wdrożenia w praktyce omawianych rozwiązań.Szkolenia prowadzą Trenerzy z ogromnym doświadczeniem, dzięki którym Państwa pracownicy staną się kluczowym czynnikiem w osiąganiu celów organizacji. Jakość i zadowolenie uczestników ze szkolenia w 95% zależy od ich umiejętności przekazywania wiedzy. Dlatego w SGP –Training & Consulting nie ma przypadkowych Trenerów. Każde ze szkoleń prowadzi wybitny ekspert, a w dodatku praktyk z pasją przekazywania wiedzy. Dzięki temu, nasze szkolenia zawsze otrzymują najwyższe noty i cieszą się zaufaniem Klientów. Nasi Trenerzy to dla nas powód do dumy!

Jesteśmy w stanie w dowolny sposób zmodyfikować program szkoleń, tak aby spełniał Państwa oczekiwania. Uczestnictwo w szkoleniu zamkniętym poprzedzamy ankietą, która ma na celu zdiagnozowanie potrzeb poszczególnych uczestników szkolenia.

Dbamy o poziom świadczonych przez nas usług, o czym świadczą wysokie wyniki ankiet, jakie wypełnia każdy uczestnik. Oceniane są umiejętności i wiedza trenera, aspekty organizacyjne oraz lokalizacyjne.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 196
1
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 196
1