Proste strategie na dobrą pamięć i koncentrację

O konferencji

Chcesz poprawić swoje relacje biznesowe i podnieść poziom networkingu?

Czy chcesz wynosić więcej wiedzy z konferencji, webinariów i szkoleń?

Masz dość zapominania imion i nieefektywnej nauki słówek z języka obcego?

Rozwój technologii wpływa na spadek jakości ludzkich zdolności poznawczych. Gorzej się koncentrujemy, mniej pamiętamy, tracimy uważność. W Starożytności tego rodzaju problemy nie miały miejsca. Przemówienia i najważniejsze informacje zapamiętywano przy użyciu naturalnej pamięci. Jest jednak dobra wiadomość. Nadal możesz połączyć mózg XXI wieku ze starożytnymi technikami, aby zachować wydajną pamięć, świetną koncentrację i błyskawicznie uczyć się nowych rzeczy. Sprawnie działający umysł da Ci przewagę w biznesie, pomoże lepiej budować relacje i szybciej podejmować decyzje. Wyobraź sobie, jaką różnicę może zrobić fakt, że będziesz pamiętał imiona wszystkich poznanych osób z wydarzenia biznesowego. Pomyśl, jakie wrażenie zrobisz, gdy wykonasz prezentację, ani razu nie posiłkując się notatkami. Dodatkowo nauczysz się wreszcie używać smartfonu w taki sposób, by przestał Tobą rządzić, dzięki prostym trickom ze wschodniej filozofii.

Celem tego webinarium, jest nauczyć Cię języka komunikacji z mózgiem. Proste, naturalne techniki pamięciowe będą w stanie w krótkim czasie zapewnić Ci narzędzia do efektywnej nauki, przyswajania słówek i zapamiętywania różnego rodzaju informacji. Dzięki temu zyska Twój biznes, życie codzienne i zdrowie!
Kto powinien wziąć udział?

wszystkich, którzy chcą poprawić swoją pamięć i umiejętności koncentracji.

 

Program konferencji

 • Sekrety dobrej pamięci i koncentracji
 • Dowiesz się, jak poprawić koncentrację i ograniczyć smartfon
 • Zrozumiesz, w jaki sposób mózg lubi się uczyć
 • Poznasz sekrety najlepszych sportowców pamięciowych na świecie
 • Nauczysz się korzystać z technik pamięciowych w biznesie i życiu codziennym
 • Zwiększysz wydajność mózgu, co przełoży się na Twoje zarabianie i wizerunek
 • Będziesz miał okazję uczestniczyć w sesji Q&A z prowadzącym

Czas trwania

1 dzień

Prelegenci

Maciej Łuczak

Twórca contentu edukacyjnego, YouTuber, podcaster, popularyzator technik pamięciowych

Jako student psychologii, rozczarowany tym, że szkoła nie nauczyła go, jak się uczyć, zaczął poznawać techniki efektywnego uczenia się i zapamiętywania. Zmotywowany nowo pozyskaną wiedzą w 2018 roku założył kanał YouTube Dobra Pamięć, poprzez który pokazuje Polakom, na co tak naprawdę stać ludzki umysł. Popularyzuje starożytne mnemotechniki, które wspaniale komponują się z nowoczesną pamięcią. Objaśnia je na praktycznych, codziennych przykładach. Udowadnia, że termin geniusza jest konstruktem marketingowym, a w rzeczywistości każdego z nas stać na wysoką wydajność mózgu. Promuje sport pamięciowy i korzysta z jego strategii do szybkiej nauki języków, zapamiętywania imion czy łatwego zdawania egzaminów na studiach. Dodatkowo czerpie z dobrodziejstw wiedzy Wschodu w zakresie koncentracji, uważności i medytacji. Zbudował społeczność ludzi, którzy wymieniają się doświadczeniami w zakresie strategii przyswajania wiedzy - od studentów medycyny, przez rekordzistów pamięciowych do pasjonatów języków obcych. Współpracował z organizacjami studenckimi z uczelni takich jak Akademia Leona Koźmińskiego i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Jako YouTuber jest twórcą transparentnym i często ma okazje dokumentować proces szybkiego zapamiętywania różnego rodzaju wiedzy, np. szybka nauka słówek z hiszpańskiego czy proces nauki medycyny poprzez mnemotechniki. Jego rolą jest dostarczanie Polakom tego, czego na ten moment nie ma w podstawie programowej systemu edukacji, tj. wiedzy o efektywnym uczeniu się, zapamiętywaniu i poprawie koncentracji.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Komputer z dostępem do Internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
149
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Puls Biznesu Konferencje
 • Ulica i nr: Kijowska 1
 • Kod pocztowy: 03-738
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1130155210

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Puls Biznesu Konferencje
03-738 Warszawa, Polska
Kijowska 1
woj. mazowieckie
Dział konferencji „Pulsu Biznesu” powstał w 2004 r. Silna marka "Puls Biznesu" oraz wieloletnie doświadczenia w organizacji konferencji i szkoleń sprawiły, że dzisiaj zajmujemy czołowe miejsce na rynku konferencji biznesowych adresowanych...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!