Akademia SzkolenieRODO

O kursie

W ramach ceny - 10 spotkań online.

 •  24/06/2024

Dlaczego warto wziąć udział?

Inspektorzy Ochrony Danych mają obowiązek utrzymania wiedzy fachowej, a administratorzy zobowiązani są zapewnić ku temu odpowiednie zasoby - art. 38 pkt 2 Rozporządzenia 679/2016 (RODO).

 

Widzimy w tym zapotrzebowanie. Inspektorzy potrzebują szkoleń rozwojowych i pogłębiających kompetencje. Realizowanych w systemie ciągłym.

Dlatego opracowaliśmy cykl szkoleniowy - Akademia SzkolenieRODO W ramach akademii, skupiamy się na zagadnieniach zaawansowanych. Każdy moduł ma na celu zainspirować Inspektora Ochrony Danych do pracy nad systemem przetwarzania danych osobowych. 

Usługa obejmuje dostęp roczny do wydarzeń na żywo, wraz z późniejszymi nagraniami wydarzeń oraz dostępem do użytecznych materiałów poszkoleniowych.

Kto powinien wziąć udział?

Inspektorzy Ochrony Danych

Program kursu

W ramach ceny - 10 spotkań online.

 •  24/06/2024

Czas trwania

Prelegenci

O autorze

Anna Mrozowska-Wyszyńska

Prawnik i praktyk. Wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu, autor programu dla studentów pt. „Podstawy przetwarzania i ochrony danych osobowych”. Certyfikowany audytor wewnętrzny ISO 27001 i 9001. Autorka publikacji w m. in. Wolters Kluwer, Rzeczpospolitej, Forbesie, Dzienniku Gazeta Prawna, Onecie oraz w Newsweeku. Od. 2018 roku Inspektor Ochrony Danych w Polskiej Komisji Akredytacyjnej – gremium eksperckim, oceniającym jakość kształcenia na polskich uczelniach. Praktykujący specjalista –  przeprowadza audyty i wdrożenia w podmiotach prywatnych oraz publicznych od 2014 roku, a szkoleniami zajmuje się od 2010 roku, wykonawca kilkuset polityk ochrony danych osobowych. Od 2016 roku członek Komisji ds. Strategicznych Szkolnictwa Wyższego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Były  członek Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych przy Ministerstwie Cyfryzacji, ekspert Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), ekspert Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz członek Komitetu Monitorującego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny 2014+. Prezes Zarządu Fundacji „Poznańska Przystań Prawna”. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, historii oraz podyplomowych studiów „Administrator Bezpieczeństwa Informacji” na WSB w Poznaniu.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Dostęp przesyłany mailowo - nie potrzeba instalacji oprogramowania
Dostęp przesyłany mailowo - nie potrzeba instalacji oprogramowania

Rejestracja

Cena 1
804
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór )
Zniżki grupowe:
 • 6.82% przy zgłoszeniu min. 2 osób
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Płatność na podstawie faktury proforma bądź faktury VAT.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Instytut Odpowiedzialnego Biznesu
 • Ulica i nr: ul. Mickiewicza 33/41
 • Kod pocztowy: 60-837
 • Miejscowość: Poznań
 • Numer NIP: 6182098969

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Instytut Odpowiedzialnego Biznesu
60-837 Poznań, Polska ul. Mickiewicza 33/41

Organizator

Instytut Odpowiedzialnego Biznesu
60-837 Poznań, Polska
ul. Mickiewicza 33/41
woj. wielkopolskie
Instytut Odpowiedzialnego Biznesu to współpracujący od lat, prężnie rozwijający się zespół prawników specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorców , w tym spółek osobowych i kapitałowych, jak również JST oraz jednostek rządowych, w tym ministerstw....
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!