Architektura projektów Unity

O kursie

Odkryj tajniki tworzenia gier w Unity podczas naszego kursu online! Poznaj sprawdzone strategie projektowania, które przekształcą Twoje pomysły we wciągające i perfekcyjnie zaprojektowane doświadczenia wirtualne. Swoim innowacyjnym podejściem do projektowania podzieli się z Tobą doświadczony twórca gier i programista, dr inż. Jakub Bukała. Weź udział w interaktywnych warsztatach, wypełnionych przydatną wiedzą wykładach i wymieniaj się spostrzeżeniami z innymi pasjonatami gamedevu, by w pełni wykorzystać potencjał środowiska Unity. Zapisz się już teraz!

Dlaczego warto wziąć udział?
 • Otrzymasz wskazówki, jak przekształcić swoje wizje w rzeczywistość. Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu Twoje przyszłe projekty zyskają profesjonalny sznyt.
 • Zyskasz nowe podejście do projektowania gier w Unity. Nasz doświadczony ekspert nauczy Cię technik, które znacznie podniosą Twoje umiejętności i pozwolą kreować jeszcze lepsze gry.
 • Podniesiesz jakość i wydajność swoich produkcji. Dzięki strategicznemu podejściu dowiesz się, jak zoptymalizować efektywność swojej pracy w silniku Unity, by sprostać wyzwaniom rynku.
 • Wzmocnisz efektywność pracy swojego developerskiego teamu. Nauczysz się wykorzystywać rozwiązania architektoniczne, które ułatwią współpracę Twojego zespołu oraz pozwolą Ci osiągnąć wymierne rezultaty.
 • Wymienisz cenne doświadczenia z innymi pasjonatami gamedevu. Dołączysz do społeczności, która dostarczy Ci inspiracji i wsparcia na ścieżce Twojej kariery.
Kto powinien wziąć udział?
 • Dla pasjonatów projektowania w Unity. Pragniesz doskonalić swoje umiejętności w tworzeniu gier? Nasz kurs stanowi doskonałe źródło wiedzy, dzięki której poszerzysz swoje horyzonty i opanujesz nowe strategie.
 • Dla średnio zaawansowanych twórców gier. Podniesiesz jakość swoich projektów dzięki technikom architektonicznym poznanym w trakcie kursu.
 • Dla programistów poszukujących efektywnych rozwiązań. Nasz kurs pomoże Ci uniknąć pułapek, w jakie możesz wpaść, projektując w Unity.
 • Dla studentów i absolwentów kierunków związanych z tworzeniem gier, informatyką i programowaniem. Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności i zyskać wiedzę, która zwiększy Twoje szanse w branży i zachwyci rekruterów, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Program kursu

 • Spotkanie 1: Charakterystyka silnika Unity w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku
 • Spotkanie 2: Tyrania MonoBehaviour
 • Spotkanie 3: Cechy dobrej architektury
 • Spotkanie 4: Wykorzystanie Scriptable Objects na potrzeby budowy architektury projektów Unity
 • Spotkanie 5: Rozszerzenie Scriptable Objects o interfejsy i serializację
 • Spotkanie 6: Kwestia granulacji i podsumowanie kursu

Czas trwania

6 spotkań co dwa tygodnie, godz. 18:00-21:00

Prelegenci

JAKUB BUKAŁA

twórca gier, programista

 

Założyciel i lider studia Serious Sim, producent i koordynator projektów, twórca gier i wieloletni programista (pierwsza gra napisana w polskim języku programowania Zdzich circa 2004 r.). Doktor nauk technicznych (mechanika obliczeniowa) i nauczyciel akademicki; obecnie wykłada w Warszawskiej Szkole Filmowej. Prywatnie nerd od planszówek, sesji rpg, gier Paradoxu, a także miłośnik mediów interaktywnych, historii, nauki, techniki, górskich szlaków i turystyki rowerowej.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Spotkania będą się odbywać na żywo za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Rejestracja

Cena 1
1 500
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
Zapisz się

Organizator

Warszawska Szkoła Filmowa
01-518 Warszawa
Generała Zajączka 7
woj. mazowieckie
Warszawska Szkoła Filmowa została założona w 2004 roku przez reżysera filmowego, scenarzystę i producenta Macieja Ślesickiego oraz jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Bogusława Lindę. To wyjątkowy kompleks szkół filmowych, w ramach któreg...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Warszawska Szkoła Filmowa
 • Ulica i nr: Generała Zajączka 7
 • Kod pocztowy: 01-518
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 5252517828

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Warszawska Szkoła Filmowa
01-518 Warszawa Generała Zajączka 7
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!