Kurs Marketingu Internetowego PREMIUM - 130 lekcji + 4 książki + 4 ebooki

O kursie

Zestaw wszechstronnych informacji, umiejętności praktycznych oraz szkoleń z wykorzystaniem narzędzi marketingowych. Jest idealnie dostosowany zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową w marketingu cyfrowym, jak i dla tych, którzy już są w tej branży i pragną uporządkować oraz rozszerzyć swoją wiedzę.

Zestaw "Kurs Marketingu Internetowego PREMIUM (Nolimit, edycja 2024)" to kompleksowy program szkoleniowy z certyfikatem, zawierający: 12 kursów w jednym pakiecie; 38 godzin nagrań wideo, 130 lekcji, nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów 24 godziny na dobę, a także zestaw 4 książek i 4 ebooków oraz możliwość uczestniczenia w webinarach online.

Zakup teraz, aby uzyskać dożywotni dostęp do pełnego zakresu materiałów bez żadnych limitów!

Jeśli zamierzasz rozwijać swoją karierę na stanowisku managera ds. e-marketingu, managera ds. marketingu cyfrowego lub managera e-commerce, nie przegap szansy dołączenia do grona ponad 1000 zadowolonych uczestników moich kursów oraz czytelników książek i ebooków!

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wybrać mój kurs marketingu PREMIUM?

 • Najlepszy, Kompleksowy kurs marketingu w Polsce
 • 130 lekcji wideo online w 12 modułach tematycznych
 • Pełna ścieżka edukacyjna „emarketing Manager”
 • W pakiecie 4 książki i 4 ebooki na temat marketingu internetowego
 • Tematyka: Marketing Internetowy, Google Ads, Google Analytics, SEO, Content Marketing, LinkBuilding, WordPress, Woocomerce, Media Społecznościowe, YouTube, AI
 • Bezpłatny dostęp do zaplanowanych 10 webinarów w 2024
 • Ponad 1000 zadowolonych uczestników moich kursów!!!
 • Dożywotni dostęp do wszystkich kursów, książek i aktualizacji!
 • Ostatnia aktualizacja materiałów: 12 lutego 2024 r
Kto powinien wziąć udział?
 • Szukasz nowej pracy? Chcesz pracować w e-commerce, w marketingu internetowym lub reklamie? 
  • Obecna praca nie daje Ci satysfakcji? Wiesz, że praca ze znajomością systemów marketingu internetowego masz ogromne możliwości rozwoju i stale rosnące wynagrodzenia! 
  • W tym pakiecie 12 kursów dostaniesz bazę wiedzy i umiejętności aby spokojnie aplikować na stanowiska gdzie wymagają wiedzy o digital marketingu
 • Otwierasz swoją firmę i chce sprzedawać skutecznie przez Internet ?
  • Planujesz otworzyć lub właśnie otworzyłeś swoją firmę i szukasz wiedzy jak wykorzystać e-marketing w biznesie?
  • Podczas kursów i z książek dowiesz się jakie możliwości daje marketing intenretowy i jak jego wykorzystanie przyniesie Ci wymierne efekty sprzedażowe, praktycznie z dnia na dzień!
 • Chcesz lepszych efektów swoich kampanii  i działań reklamowych w Internecie? 
  • Prowadzisz już firmę i korzystałeś z reklam w internecie i innych usług promocyjnych, ale poza wydaną kasą nie przyniosło to większych efektów? 
  • Twój udział w kursie daje Ci perspektywy na wyłapanie dotychczasowych błędów, na skorygowanie dotychczasowych kampanii i rozpoczęcie realnej sprzedaży! 

Program kursu

Po pierwsze pakiet PREMIUM to 12 kursów marketingowych (video na żądanie)

 1. KURS WSTĘP DO MARKETINGU.
  Dowiedz się jak Klienci szukają produktów i usług w Internecie. Od czego zacząć? Absolutne podstawy e-biznesu dla każdego od domeny, hostingu, strony przez kanały promocji i sprzedaży przez Internet. 
 2. KURS GOOGLE ADS. Poziom 1.
  Nauczysz się podstawowych pojęć i przygotujesz strategię Google Ads. Uruchomisz swoją pierwszą kampanię Google Ads. Dowiesz się jakich błędów nie popełniać aby wykorzystać w pełni GAds.
 3. KURS GOOGLE ADS. Poziom 2.
  Uruchomisz kampanie w GDN, YouTube, PMAX. Zintegrujesz z innymi narzędziami Google i nauczysz się skutecznie optymalizować kampanie aby zwiększać sprzedaż przez Internet. 
 4. KURS SEO OD PODSTAW + AUDYT.
  Samodzielnie przeprowadzisz analizę swojej strony internetowej oraz serwisy konkurencji. Nauczysz się SEO aby wygrywać z konkurencją przez optymalizację, content marketing, linkbuilding i narzędzia AI.
 5. KURS GOOGLE ANALYTICS 4.
  Uruchomisz, zainstalujesz, skonfigurujesz Google Analytics 4 dla Twojej firmy. Nauczysz się generować raporty, analizować dane i wykorzystywać je do poprawy skuteczności Twojego marketingu w sieci.
 6. KURS LOOKER STUDIO (GDS)
  Krok po kroku zintegrujesz Looker Studio (dawniej Google Data Studio) z Google Analytics, Google Ads, Search Console i samodzielnie wygenerujesz najbardziej optymalne i czytelne raporty wspierające.
 7. KURS TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH. 
  Przejdziesz samodzielnie przez proces przygotowania, uruchomienia, optymalizacji swojej strony internetowej z wykorzystaniem narzędzi Wordpress oraz Elementor. Zobaczysz jak łatwo zrobić dobrą stronę.
 8. KURS FIRMOWY KANAŁ YOUTUBE
  Poznasz ogromny potencjał marketingu wideo w oparciu o możliwości YouTube dla firm. Dowiesz się jak przygotować kanał i filmy, aby wygrywać z konkurencją w sieci, budować markę i zwiększać sprzedaż!
 9. KURS GOOGLE MOJA FIRMA.
  Naucz się jak samodzielnie wykorzystać do lokalnej promocji swojej firmy możliwości jakie daje Google w ramach usług Google Moja firma. Krok po kroku uruchomisz i zoptymalizujesz swoją wizytówkę w Google 
 10. KURS NARZĘDZIA AI W MARKETINGU
  Nauczysz się jak wykorzystać dostępne narzędzia AI - sztucznej inteligencji i systemów samouczących się do usprawnienia działań w Digital Marketingu. Samodzielnie wdrożysz gotowe rozwiązania.
 11. KURS MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE.
  W ramach kursu poznasz aktualne trendy i możliwości, a przede wszystkim przygotujesz i uruchomisz krok po kroku swoje profile firmowe w najpopularniejszych mediach społecznościowych. 
 12. KURS SEO PROFESSIONAL.
  Poznaj i zastosuj w swojej firmie zaawansowane narzędzia i techniki SEO. Wykorzystaj AI oraz automatyzacje w przyspieszeniu i ulepszeniu swoich prac optymalizacji i pozycjonowania stron.

 

Po drugie pakiet PREMIUM to także 4 książki drukowane (z wysyłką do paczkomatu) oraz 4 ebooki PDF o marketingu dostępna online

 1. KSIĄŻKA PORADNIK GOOGLE ADS. Edycja 2024.
  Ponad 350 stron o praktycznym wykorzystaniu Google Ads do promocji biznesu, zdobywania Klientów i zwiększania sprzedaży przez Internet. Praktyczne wskazówki. Gotowe rozwiązania.
 2. KSIĄŻKA SUKCES W INTERNECIE. Edycja 2022.
  Na ponad 166 stronach książki lub ebooka dowiesz się jak rozpocząć swoje działania w Internecie, jakich błędów nie popełnić, jak zaplanować kalendarz i jaki budżet przygotować na marketing internetowy.
 3. KSIĄŻKA PORADNIK SEO.  Edycja 2024.
  Książka to kompleksowy poradnik w zakresie SEO dla początkujących. Podstawowe pojęcia, rekomendowane narzędzia, praktyczne warsztaty krok po kroku. Przystępnie i czytelnie dla każdego.
 4. KSIĄŻKA MARKETING INTERNETOWY. Edycja 2024
  Książka jest doskonałym przewodnikiem dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Internetem i chcą skutecznie wykorzystać go w biznesie. 

 

Po trzecie pakiet PREMIUM to także bezpatny dostęp do 10 webinarów marketingowych na żywo oraz w ramach pakietu dostęp do nagrań z wszystkich webinarów.

Czas trwania

Ponad 38 godzin wiedzy o marketingu internetowym w 130 lekcjach online + 4 książki i 4 ebooki

Prelegenci

Robert Duda
Certyfikowany Specjalista Google. Praktyk z ponad 22 letnim doświadczeniem w marketingu. Doradca Marketingowy. Trener.
SukceswInterneciePL
 • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę ponad 50 milionów zł
 • Założyciel agencji SukceswInternecie (wcześniej Spozycjonowani) działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,
 • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5500 osób
 • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
 • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie -
 • Praktyk – stale obsługujący kampanie sprzedażowe i usługi SEO dla kilkunastu kluczowych Klientów agencji, bazując na najbardziej aktualnych oraz skutecznych narzędziach i metodach promocji w oparciu o narzędzia Google oraz media społecznościowe

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Dostęp do kursu otrzymasz maksymalnie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na podany adres mailowy. Do korzystania z kursu nie jest potrzebne żadne specjalistyczne oprogramowanie. Z kursu można korzystać z przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu (komputer, telefon, tablet, smart TV).

Rejestracja

Cena promocyjna
Super promocja edycji 2024
1 489
+23% VAT
Cena zawiera:
 • zniżkę 10% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 1 655 zł)
 • udział w zajęciach
 • certyfikat uczestnictwa
 • Ten pakiet obejmuje: - 130 lekcji wideo na żądanie – 4 książki drukowane – 4 ebooki - Dożywotni dostęp nolimit – Stałe aktualizacje – Certyfikaty ukończenia
Zapisz się
Cena standardowa
6 344
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • certyfikat uczestnictwa
 • Ten pakiet obejmuje: - 130 lekcji wideo na żądanie – 4 książki drukowane – 4 ebooki - Dożywotni dostęp nolimit – Stałe aktualizacje – Certyfikaty ukończenia
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Kupujący dostęp do kursu akceptuje warunki regulaminu platformy edukacyjnej SUKCES W INTERNECIE (link do regulaminu znajduje się w stopce strony) i przyjmuje do wiadomości, że kupuje dostęp do materiałów wideo z natychmiastową możliwością konsumpcji i w związku z tym, dobrowolnie rezygnuję z 14 dniowego okresu zwrotu (konieczne do złożenia zamówienia). Książki drukowane zostaną przesłane do wskazanego paczkomatu w ciągu 48 godzin w dni robocze. 

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: SukceswInternecie.pl
 • Ulica i nr: Mickiewicza 10a/12
 • Kod pocztowy: 47-400
 • Miejscowość: Racibórz
 • Numer NIP: 6472223986

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

SukceswInternecie.pl
47-400 Racibórz, Polska Mickiewicza 10a/12

Organizator

SukceswInternecie.pl
47-400 Racibórz, Polska
Mickiewicza 10a/12
woj. śląskie
Oferujemy szkolenia oraz kursu z zakresu marketingu internetowego. W ramach szkoleń prowadzimy szkolenia warsztatowe stacjonarne otwarte, stacjonarne dedykowane oraz szkolenia online. W ofercie kursowej znaleźć można kursy online z dostępem do wideo ...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!