Fundacja To się uda

Fundamentem naszej Fundacji jest wiara w to, że razem się uda. Dzięki wspaniałej społeczności osób, możemy zebrać środki na najbardziej aktualne cele i pomóc tam, gdzie jest największa potrzeba. Wiemy, że każda złotówka ma znaczenie d... Rozwiń la wpłacających, jak i dla otrzymujących pomoc, dlatego nigdy nie pobieramy żadnej prowizji z naszych zbiórek.

Koszty administracyjne i operacyjne Fundacji, pokrywane są z darowizn celowych naszych partnerów. Wszystko po to, by Wasze wpłaty przekazać co do grosza na realizację celu, na który wpłaciliście. Chcemy, aby była to Fundacja oparta na społeczności, aby nasze działania były jak najbardziej transparentne, aby każdy miał wgląd, gdzie i jak trafiły pieniądze, ponieważ to udaje się dzięki Wam – to nasza wspólna pomoc i nasze wspólne działanie! Zwiń

Fundamentem naszej Fundacji jest wiara w to, że razem się uda. Dzięki wspaniałej społeczności osób, możemy zebrać środki na najbardziej aktualne cele i pomóc tam, gdzie jest największa potrzeba. Wiemy, że każda złotówka ma znaczenie dla wpłacających, jak i dla otrzymujących pomoc, dlatego nigdy nie pobieramy żadnej prowizji z naszych zbiórek.

Koszty administracyjne i operacyjne Fundacji, pokrywane są z darowizn celowych naszych partnerów. Wszystko po to, by Wasze wpłaty przekazać co do grosza na realizację celu, na który wpłaciliście. Chcemy, aby była to Fundacja oparta na społeczności, aby nasze działania były jak najbardziej transparentne, aby każdy miał wgląd, gdzie i jak trafiły pieniądze, ponieważ to udaje się dzięki Wam – to nasza wspólna pomoc i nasze wspólne działanie!

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Fundacja To się uda

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: +380505758633.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Fundacja To się uda 53-015 Wrocław, Polska Al. Karkonoska 59
+380505758633
NIP: PL 8992881432
tosieuda.org/

Znajdź nas!

Fundacja To się uda

53-015 Wrocław

Al. Karkonoska 59

woj. dolnośląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!