Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/instytut-rachunkowosci-i-podatkow-434

Informacje o firmie
 • Instytut Rachunkowości i Podatków

  ID firmy: 434
 • Adres:

  Szpitalna 1
  00-020 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022 46 49 705
  fax: 022 537 01 90
  www: www.irip.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Zadaniem Instytutu jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i finansowo – księgowej, wyznaczanie standardów sprawozdawczości finansowej, kreowanie zmian w prawie bilansowym i podatkowym, upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie, a tym samym lepsze przygotowanie polskich firm i instytucji do działania w warunkach wysokiej konkurencji krajów Unii Europejskiej. Dzięki nam w ciągu ostatniego roku ponad 10 tys. przedstawicieli różnych firm i jednostek budżetowych zdobyło niezbędną wiedzę z zakresu polskiego, europejskiego i międzynarodowego prawa bilansowego i podatkowego. Naszym celem, jest również integracja środowiska doradców oraz ekspertów rachunkowości i podatków. W związku z tym powołaliśmy do życia „Accountancy & Taxes Master Club”. Aktywnie uczestniczymy w kształtowaniu standardów sprawozdawczości finansowej. W bieżącym roku uruchomiliśmy kolejną edycję konkursu „The Best Annual Report 2007”.

Swoją misję Instytut Rachunkowości i Podatków realizuje głównie przez działalność szkoleniową, wydawniczą i doradczą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycję tematów szkoleń otwartych, zamkniętych (in-company), konferencji oraz kursów zawodowych. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w obsłudze projektów unijnych. Pragniemy przekonać w ten sposób Państwa o wysokiej jakości, profesjonalizmie, różnorodności i wszechstronności naszych usług. Zatrudniamy tylko sprawdzonych, wysokokwalifikowanych ekspertów. Są wśród nich niekwestionowane autorytety w zakresie prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy, spółek handlowych i innych dziedzin, często biorący udział w procesach tworzenia nowych aktów prawnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby i oczekiwania klientów, co pozwala nam być zawsze krok przed konkurencją. Nasz profesjonalizm i troska w obsłudze klienta została potwierdzona certyfikatem ISO 9001, który otrzymaliśmy w listopadzie 2006.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z Instytutem Rachunkowości i Podatków.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)