MANDALA Natalia Czaja

MANDALA jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w prowadzeniu procesów rozwoju. Głównym obszarem działalności jest rozwój osobisty. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie szeroko pojętych prac administracyjnych, wspa... Rozwiń rciu w rekrutacji, szkoleniach interpersonalnych dla zespołów i osób indywidualnych. Podnoszenie kompetencji jest nieodłącznym elementem rozwoju człowieka. Wiemy jednak, że każdy jest indywidualną jednostką i ma inne potrzeby. Tworzymy produkty edukacyjne w oparciu o rzeczywiste potrzeby Klienta. Przekazujemy wiedzę w sposób rzetelny i przystępny. Korzystamy z własnej bazy szkoleń, jednak projektujemy również produkty “szyte na miarę” - według potrzeb Klienta. Sesje indywidualne prowadzone są z elementami life coachingu, a także psychologii pozytywnej.
Najważniejszymi wartościami, jakimi się kierujemy są profesjonalizm i etyczne podejście oraz wzajemne zaufanie. Wierzymy, że taka postawa pomaga przynosić obopólne korzyści i budować trwałe relacje. Zwiń

MANDALA jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w prowadzeniu procesów rozwoju. Głównym obszarem działalności jest rozwój osobisty. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie szeroko pojętych prac administracyjnych, wsparciu w rekrutacji, szkoleniach interpersonalnych dla zespołów i osób indywidualnych. Podnoszenie kompetencji jest nieodłącznym elementem rozwoju człowieka. Wiemy jednak, że każdy jest indywidualną jednostką i ma inne potrzeby. Tworzymy produkty edukacyjne w oparciu o rzeczywiste potrzeby Klienta. Przekazujemy wiedzę w sposób rzetelny i przystępny. Korzystamy z własnej bazy szkoleń, jednak projektujemy również produkty “szyte na miarę” - według potrzeb Klienta. Sesje indywidualne prowadzone są z elementami life coachingu, a także psychologii pozytywnej.
Najważniejszymi wartościami, jakimi się kierujemy są profesjonalizm i etyczne podejście oraz wzajemne zaufanie. Wierzymy, że taka postawa pomaga przynosić obopólne korzyści i budować trwałe relacje.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: MANDALA Natalia Czaja

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 534505883.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

MANDALA Natalia Czaja 83-305 Rąb, Polska Wspólna 1
534505883
NIP: PL 5891874096

Znajdź nas!

MANDALA Natalia Czaja

83-305 Rąb

Wspólna 1

woj. pomorskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!