Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o

Mazowieckie Centrum Szkoleń sp. z o.o. powstało w 1998 roku w Warszawie. Dynamiczny rozwój spółka zawdzięcza wysokiemu poziomowi oferowanych szkoleń, dostosowaniu programów szkoleniowych do potrzeb klientów oraz profesjonalizmowi wykładowc... Rozwiń w i trenerów.

Wiemy, że najcenniejszym kapitałem firm jest kapitał ludzki. Organizując szkolenia mamy na celu wspieranie rozwoju firm poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji, doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy Państwa pracowników. Staramy się także, aby udział w szkoleniu dawał impuls do indywidualnego rozwoju uczestnika i motywował do ciągłej pracy nad sobą. Zwiń

Mazowieckie Centrum Szkoleń sp. z o.o. powstało w 1998 roku w Warszawie. Dynamiczny rozwój spółka zawdzięcza wysokiemu poziomowi oferowanych szkoleń, dostosowaniu programów szkoleniowych do potrzeb klientów oraz profesjonalizmowi wykładowców i trenerów.

Wiemy, że najcenniejszym kapitałem firm jest kapitał ludzki. Organizując szkolenia mamy na celu wspieranie rozwoju firm poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji, doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy Państwa pracowników. Staramy się także, aby udział w szkoleniu dawał impuls do indywidualnego rozwoju uczestnika i motywował do ciągłej pracy nad sobą.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 228395599.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o 00-764 Warszawa, Polska Sobieszyńska 30
228395599
NIP: PL 5252211868
www.mcs.edu.pl

Znajdź nas!

Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o

00-764 Warszawa

Sobieszyńska 30

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!