INTERMENTORING jako model wprowadzania zmian w organizacji oraz narzędzie do przełamywania barier pokoleniowych

O szkoleniu

Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, którego podstawą jest zaangażowanie uczestników w różnorodne ćwiczenia i zadania, których celem jest doświadczanie, dyskusja i formułowanie wniosków, prowadzących do prezentacji materiału szkoleniowego w formie krótkich wykładów.
Forma ćwiczeń jest zróżnicowana, opiera się o techniki pracy w parach i zmiennych grupach, debat angażująca wszystkich uczestników szkolenia do dyskusji i formułowania wniosków.

Dlaczego warto wziąć udział?

Celem szkolenia jest poprawa komunikacji międzypokoleniowej, zmniejszenie izolacji grupowej i integracja grupy oraz przygotowanie do wchodzenia w różne role, w tym także mentora, usprawnienie komunikacji w grupie oraz przeciwdziałanie różnicom w traktowaniu.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie „INTERMENTORING jako model ewentualnych zmian w organizacji oraz narzędzie do przełamywania barier pokoleniowych” jest ograniczone do ogólnego zestawu osób i organizacji w organizacji, które korzysta z mentoringu międzygeneracyjnego jako skutecznego narzędzia do wykonania zmian i połączonych pracowników. Udział w szkoleniu może wziąć:

  • Kadra zarządzająca i liderzy funkcji – menedżerowie i liderzy, którzy włączają i włączają programy intermentoringu w swoich zespołach i organizacjach, promując urządzenia między pokoleniami.
  • Specjaliści ds. HR i rozwój talentów – pracownicy działów HR, którzy zajmują się rekrutacją, szkoleniami, szkoleniami i integracją pracowników, pomocniczo w intermentoringu do organizacji organizacyjnej.
  • Mentorzy i mentee – osoby, które już pełnią rolę mentorską lub są zainteresowane uczestnictwem w programach mentoringowych, zarówno jako mentorzy, jak i mentee, z różnych pokoleń.
  • **Pracownicy

Program szkolenia

  1.   Prezentacja i wprowadzenie, zawarcie kontraktu grupowego;

  2.    Przedstawienie się uczestników (indywidualnie lub w grupach);

  3.    Intermentoring, geneza, rodzaje, zastosowanie i korzyści;

  4.    Mentor, geneza, charakterystyka i analiza porównawcza, cechy dobrego nauczyciela, dydaktyka jako sztuka nauczania;

  5.    Skuteczna komunikacja;

  6.    Portret pokoleń - temat zarządzania wiekiem z uwzględnieniem prezentacji pokoleń XYZ, wraz z charakterystyką poszczególnych grup wiekowych; definiowanie problemów występujących w miejscu pracy spowodowanych różnicą międzypokoleniową;

  7.    Podsumowanie modelu intermentoringu i jego zalet.

Czas trwania

9.00-15.00 

Prelegenci

Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowych Studiów „Coaching i Mentoring” na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, tłumacz przysięgły języka włoskiego i francuskiego.
Od początku kariery zawodowej pracuje w korporacjach z różnych sektorów przemysłu, gdzie zarządza polskimi zespołami w międzynarodowych realiach łańcuchów dostaw. Karierę zawodową rozpoczęła jako tłumacz symultaniczny będący także wsparciem dla pionierskich firm międzynarodowych wkraczających na polski rynek motoryzacyjny. Kolejne kroki kariery prowadzące przez dział finansowy zaprowadziły ją do działu zakupów, gdzie obecnie pracując na stanowisku dyrektora business unit odpowiada za budowanie międzynarodowych relacji z kontrahentami z całego świata, tworząc i zarządzając zespołami oraz przeprowadzając je przez zmienne i różnorodne warunki rynkowe.
Od dwóch lat związana także z katowickim wydziałem Uniwersytetu SWPS, gdzie kontynuuje prace oparte na projekcie "Dynamizm i Doświadczenie" autorstwa mgr Bożeny Boruty – Gojny oraz prowadzi zajęcia z zakresu intermentoringu.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Cena 1
4 550
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

1. Wypełnienie powyższego formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu prowadzonych przez SEDNO Training szkoleń. Niniejszy formularz zgłoszeniowy/umowa stanowi zgłoszenie udziału w szkoleniu i jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.

2. Płatność powinna być przekazana na konto SEDNO Training: PKO S.A. 63 1020 1013 0000 0902 03 98 7740, po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia szkolenia które zostanie wysłane na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

Uwaga! Na wyraźną prośbę klienta – administracji publicznej przysługuje płatność na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.

3. Brak płatności na konto SEDNO Training przed terminem szkolenia nie oznacza rezygnacji z udziału w szkoleniu.

4. Rezygnacja z udziału w szkoleniu może być dokonana wyłącznie w formie pisemnej najpóźniej na 5 dni roboczych przed datą szkolenia. Rezygnacja w późniejszym terminie lub nieobecność na szkoleniu nie zwalnia od dokonania opłaty za szkolenie.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia oraz do zmiany terminu szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych i odstąpienia od umowy. W takim przypadku płatności zostaną niezwłocznie zwrócone zgłaszającym a Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z powodu odwołania szkolenia.

6. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się z warunkami umowy zawartymi w pkt. 1-5 i akceptujemy je.

7. Oświadczamy, że jesteśmy umocowani do zawarcia niniejszej umowy w imieniu wskazanego wyżej podmiotu.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: SEDNO Training Dorota Bieńkowska
  • Ulica i nr: Lipowa 42 D lok 40
  • Kod pocztowy: 05-803
  • Miejscowość: Pruszków
  • Numer NIP: 5661631042

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Przeciągnij plik tutaj lub kliknij, żeby dodać.
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

SEDNO Training Dorota Bieńkowska
05-803 Pruszków, Polska Lipowa 42 D lok 40

Organizator

SEDNO Training Dorota Bieńkowska
05-803 Pruszków, Polska
Lipowa 42 D lok 40
woj. mazowieckie
SEDNO Training to firma szkoleniowo-doradcza, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych ściśle dopasowanych do potrzeb klientów. Oferujemy szeroki zakres szkoleń z zakresu prawa i kompetencji interpersonalnych, kierowa...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!