ITIL® 4 Specialist: High Velocity IT (HVIT) - akredytowane szkolenie z egzaminem

O szkoleniu

Moduł ITIL 4Specialist High-velocity IT bada sposoby, w jakie organizacje cyfrowe i cyfrowe modele operacyjne funkcjonują w środowiskach o dużej prędkości. Pomoże aspirującym organizacjom i praktykom zrozumieć różnicę między transformacją IT a transformacją cyfrową i dowiedzieć się, gdzie dokonać inwestycji cyfrowych w celu znacznego usprawnienia biznesu. Moduł ten umożliwi praktykom i organizacjom aktualizację umiejętności i metod pracy w erze cyfrowej.

ITIL 4 Specialist High-velocity IT koncentruje się na cechach organizacji o dużej szybkości i pokazuje, w jaki sposób model operacyjny, zasady i praktyki operacyjne ITIL mogą być wykorzystywane do dostarczania cyfrowego, od optymalizacji po radykalną transformację.
Dlaczego warto wziąć udział?

Moduł obejmuje kluczowe tematy wymagane do przekazania kandydatowi praktycznej i technicznej wiedzy na temat skutecznego prowadzenia nowoczesnych usług, zespołów i przepływów pracy wykorzystujących technologię IT.

ITIL 4 Managing Professional: High-velocity IT:

 • może pomóc praktykom działać w sposób podobny do odnoszących sukcesy organizacji naturalnie cyfrowych
 • obejmuje stosowanie praktyk roboczych, takich jak Agile i Lean, oraz praktyki i technologie techniczne, takie jak chmura, automatyzacja i automatyczne testowanie, koncentrując się na szybkim dostarczaniu produktów i usług o maksymalnej wartości
 • może pełnić funkcję przewodnika, z którego praktycy mogą korzystać w swojej pracy, dalszych studiach i rozwoju zawodowym.

Uczetnik który zdał egzamin otrzymuje międzynarodowy certyfikat w formie elektornicznej. Certyfikat ITIL 4 High Velocity IT ważny jest bezterminowo.

ITIL 4 Specialist: HVIT - Zestawienia korzyści

 • Odkrywa sposoby, w jakie organizacje cyfrowe i cyfrowe modele operacyjne funkcjonują w środowiskach o dużej szybkości
 • Pomaga aspirującym organizacjom i praktykom zrozumieć różnicę między transformacją IT a transformacją cyfrową oraz wiedzieć, gdzie dokonać inwestycji cyfrowych
 • Zapewnia „cyfrową perspektywę” i nowy sposób spojrzenia na ITIL
 • Pokazuje, w jaki sposób model operacyjny, zasady i praktyki operacyjne ITIL mogą być wykorzystane do cyfrowego dostarczania i transformacji.

ITIL 4 Specialist: HVIT dostarczy Ci umiejętności i wiedzy aby:

 • Zrozumieć dynamiczny charakter cyfrowego przedsiębiorstwa i jak szybko współtworzyć odporne i cenne usługi cyfrowe
 • Zrozumieć korzyści wynikające z mniej scentralizowanego podejścia do świadczenia usług IT
 • Wykorzystać najnowszą technologię cyfrową do optymalizacji usług dla użytkowników końcowych i maksymalizacji inwestycji
 • Zapewnić równowagę pracy ze złożonymi, adaptacyjnymi systemami i elastycznymi procesami, które można dostosować do zmieniających się środowisk
 • Zademonstrować, jak zintegrować cykl życia produktu cyfrowego z podstawowym modelem operacyjnym ITIL, aby osiągnąć i przekroczyć cele biznesowe
 • Wykorzystać nowe sposoby pracy i podejścia, aby umożliwić wykonywanie małych, przyrostowych kroków i efektywną pracę z nowymi i złożonymi systemami.
Kto powinien wziąć udział?

Menedżerowie i praktycy IT pracujący w ramach lub w kierunku dostarczania cyfrowych produktów i usług. Każdy, kto zajmuje się usługami cyfrowymi lub pracuje nad projektami transformacji cyfrowej.

Specjaliści IT w organizacjach wykorzystujących sposoby pracy takie jak Lean, Agile lub DevOps lub wysoce zautomatyzowane środowiska lub migrujących do nich.

Przykładowe stanowiska pracy: Service Designer; Release Manager; Cloud Architect; DevOps Engineer; Software Developer; Automation Specialist; Test Engineer; Scrum Master; Business Transformation Manager; Applications Engineer; Cloud Software and Network Engineer; IT Operations Manager

Certyfikat ITIL 4 High-Velocity IT jest wymagany do uzyskania tytułu ITIL Managing Professional.

Program szkolenia

 1. Zrozumieć pojęcia związane z dynamicznym charakterem cyfrowego przedsiębiorstwa, w tym z wymaganiami, jakie stawia IT
 2. Zrozumieć cykl życia produktu cyfrowego pod kątem „modelu operacyjnego” ITIL

OPIS EGZAMINU

 • Czas trwania egzaminu 90 minut
 • Test wielokrotnegokrotnego wyboru
 • Minimalny próg zaliczenia to 70% (28 z 40 poprawnych odpowiedzi)
 • Brak możliwości korzystania z podręczników i materiałów szkoleniowych.

Czas trwania

3 dni

Prelegenci

Trener Altkom Akademia

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.
Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
4 100
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Altkom Akademia S.A.
 • Ulica i nr: ul. Chłodna 51
 • Kod pocztowy: 00-867
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1880008391

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Altkom Akademia S.A.
00-867 Warszawa, Polska
ul. Chłodna 51
woj. mazowieckie
Altkom Akademia jest częścią Grupy Altkom, przedsiębiorstwa założonego w 1988 roku i z sukcesem działającego nieprzerwanie przez ponad 30 lat. Od 1992 roku realizujemy szkolenia, kursy i rozmaite projekty edukacyjne skierowane zarówno do informatyków...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!