ITIL®: Intermediate Capability Stream: Service Offerings & Agreements - szkolenie z egzaminem

O szkoleniu

Szkolenie rozbudowuje i pogłębia wiedzę zarządczą z zakresu oferowania i kontraktowania usług IT, w tym przygotowuje do egzaminu "ITIL Intermediate Qualification: Service Offerings and Agreements". W szczególności słuchacze zdobywają teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu zarzadzania portfelem, katalogiem, poziomem usług IT, dostawcami, popytem na usługi IT, zarządzania finansowego oraz relacjami z biznesem, w formie przekrojowej, poprzez wszystkie etapy cyklu życia (SS, SD, ST, SO i CSI), na poziomie strategicznym i taktycznym organizacji świadczącej usługi IT.
Dlaczego warto wziąć udział?

METODA EGZAMINOWANIA

 • Egzamin w formie online
 • Czas trwania egzaminu 90 minut
 • Minimalny próg zaliczenia to 28 punktów
 • Brak możliwości korzystania z podręczników i materiałów szkoleniowych.

Egzamin online przeprowadzany jest w obecności proktora - osoba z firmy PeopleCert, który podpina się zdalnie pod pulpit kursanta i obserwuje przebieg egzamin przez kamerkę.
Zdający jest zobowiązany pokazać proktorowi za pośrednictem kamerki pomieszczenie, w którym będzie zdawał egzamin. Proktor sprawdza, czy nie ma w pokoju osób trzecich i pomocy naukowych.
Po szkoleniu uczestnik dostaje maila z wytycznymi, jak zarejestrować się na egzamin. Termin ustala bezpośrednio z PeopleCert, używając swojego konta.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie skierowane do osób z kadry zarządzającej i pracowników organizacji IT, planujących doskonalenie wewnętrznych procesów, w oparciu o najlepsze praktyki ITIL® V3 / 2011, w zakresie oferowania i kontraktowania usług IT. Pracowników firm świadczących usługi IT. Osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje w zakresie zarządzania usługami informatycznymi i przygotować się do egzaminu "ITIL® Intermediate Qualification: Service Offerings and Agreements".

 

OCZEKIWANE PRZYGOTOWANIE SŁUCHACZY

Posiadanie certyfikatu ITIL® Foundation (V3) lub
certyfikatu ITIL® Foundation (V2) oraz odbycie egzaminu Foundation Bridge do wersji V3.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie.
 2. Zarządzanie portfelem usług IT.
 3. Zarządzanie katalogiem usług IT.
 4. Zarządzanie poziomem usług IT.
 5. Zarządzanie popytem.
 6. Zarządzanie dostawcami.
 7. Zarządzanie finansowe dla usług IT.
 8. Zarządzanie relacjami z biznesem.
 9. Role i odpowiedzialności w obszarze oferowania i kontraktowania usług.
 10. Aspekty techniczne i wdrożeniowe z obszaru oferowania i kontraktowania usług IT.
 11. Egzamin testowy.

Czas trwania

4 dni

Prelegenci

Trener Altkom Akademia

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
3 900
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Altkom Akademia S.A.
 • Ulica i nr: ul. Chłodna 51
 • Kod pocztowy: 00-867
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1880008391

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Altkom Akademia S.A.
00-867 Warszawa, Polska
ul. Chłodna 51
woj. mazowieckie
Altkom Akademia jest częścią Grupy Altkom, przedsiębiorstwa założonego w 1988 roku i z sukcesem działającego nieprzerwanie przez ponad 30 lat. Od 1992 roku realizujemy szkolenia, kursy i rozmaite projekty edukacyjne skierowane zarówno do informatyków...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!