ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Continual Service Improvement

O szkoleniu

Szkolenie pogłębia wiedzę zarządczą z zakresu ustawicznego doskonalenia usług IT, w tym przygotowuje do egzaminu "ITIL® Intermediate Qualificaiton: Continual Service Improvement". Słuchacze zdobywają teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane z 7-krokowym procesem ustawicznego doskonalenia usług, ról i zakresu obowiązków w obszarze ustawicznego doskonalenia, projektowania mierników oraz raportowania usług IT.
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie skierowane do kadry zarządzającej i pracowników organizacji IT, planujących doskonalenie wewnętrznych procesów, w oparciu o najlepsze praktyki ITIL® V3 / 2011 w zakresie ustawicznego doskonalenia organizacji świadczącej usługi IT. Dla pracowników firm świadczących usługi IT oraz osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie zarządzania usługami informatycznymi i przygotować się do egzaminu "ITIL® Intermediate Qualification: Continual Service Improvement".

OCZEKIWANE PRZYGOTOWANIE SŁUCHACZY

Posiadanie certyfikatu ITIL® Foundation (V3) lub certyfikatu ITIL® Foundation (V2) oraz zaliczenie egzaminu Foundation Bridge do wersji V3.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie do ustawicznego doskonalenia usług IT.
 2. Zasady etapu: ustawiczne doskonalenie usług IT.
 3. Proces ustawicznego doskonalenia usług IT.
 4. Metody i techniki ustawicznego doskonalenia usług IT.
 5. Aspekty organizacyjne ustawicznego doskonalenia usług IT.
 6. Aspekty techniczne ustawicznego doskonalenia usług IT.
 7. Implementacja ustawicznego doskonalenia usług IT.
 8. Wyzwania, krytyczne czynniki sukcesu oraz ryzyka w obszarze ustawicznego doskonalenia usług IT.
 9. Podsumowanie, powtórzenie do egzaminu.
 10. Egzamin testowy.
 11. Akredytowany egzamin ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Continual Service Improvement w cenie szkolenia  przeprowadzony na zakończenie kursu.

Czas trwania

3 dni

Prelegenci

Trener Altkom Akademia

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
3 100
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Altkom Akademia S.A.
00-867 Warszawa
ul. Chłodna 51
woj. mazowieckie
Altkom Akademia jest częścią Grupy Altkom, przedsiębiorstwa założonego w 1988 roku i z sukcesem działającego nieprzerwanie przez ponad 30 lat. Od 1992 roku realizujemy szkolenia, kursy i rozmaite projekty edukacyjne skierowane zarówno do informatyków...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Altkom Akademia S.A.
 • Ulica i nr: ul. Chłodna 51
 • Kod pocztowy: 00-867
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1880008391

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!