O szkoleniu
Masterclass będzie praktycznym ujęciem szerokiej palety tematów związanych z trendami oraz specyfiką UR w branży FMCG, nowoczesnymi modelami i strategiami zarządzania, optymalizacją i monitoringiem systemów, kosztów i rozwiązań technicznych, podniesieniem wydajności i efektywności procesów, nowymi technologiami, a także rozwiązaniami w zakresie ochrony środowiska i oszczędności mediów, czy zapewnieniem ciągłości działań w niestabilnych czasach.
Zapraszamy menedżerów, którzy chcą poznać efektywne rozwiązania zastosowane w innych firmach, porozmawiać w gronie praktyków o tym, co jeszcze można udoskonalić i jak to zrobić najbardziej optymalnie.
MAINTENANCE TOUR to gwarancja wielu inspiracji do zaimplementowania we własnych organizacjach.
Wyjątkowa formuła:
- ZWIEDZANIE techniczne 2 zakładów produkcyjnych
- LIDERZY rynku
- PRAKTYCZNY wymiar prezentowanej wiedzy
- media - optymalizacje i OSZCZĘDNOŚCI
- KIERUNKI ZMIAN UR w dobie Przemysłu 4.0 i kryzysu
- ZAAWANSOWANE procesy technologiczne
- planowanie i wdrażanie inwestycji - CZAS, ORGANIZACJA, NAKŁADY, EFEKT
- wymiana doświadczeń – INSPIRACJE
Na MASTERCLASS spotkają Państwo:
- Dyrektorów, Kierowników i Koordynatorów Utrzymania Ruchu
- Dyrektorów, Kierowników Technicznych
- Dyrektorów, Kierowników ds. Inwestycji
- Dyrektorów i Managerów Zakładów Produkcyjnych
- Dyrektorów, Kierowników Produkcji
- Kierowników ds. Planowania i Nadzoru Produkcji
- Kierowników Działu Rozwoju
- Koordynatorów Procesu
- Managerów Inżynieringu
- Inżynierów Produktu
- Inżynierów Procesu
Program szkolenia
POROZMAWIAMY O:
- optymalizacji mediów
- wsparciu inwestycji w efektywność energetyczną poprzez białe certyfikaty
- procesie inwestycyjnym i stopie zwrotu inwestycji w instalację fotowoltaiczną o mocy 123 kwh „wczoraj a dziś”
- wdrożeniu projektu automatyzacji
- ile energii, pieniędzy i jak można odnaleźć w projektach optymalizacji systemów sprężonego powietrza od sprężarki do punktu jego poboru
- jak rozwijać pracowników w dziale UR i zdobyć ich zaangażowanie w procesie przekazywania umiejętności?
- utrzymaniu ruchu wspomagającym elastyczność produkcyjną
Czas trwania
Prelegenci
Dawid Białoń
Kierownik Działu Technicznego, Aryzta Polska Sp. z o.o.
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Kierownik Techniczny. Doświadczony w zarządzaniu działami technicznymi oraz utrzymaniem ruchu w przemyśle spożywczym oraz motoryzacyjnym. Przez ponad 10 lat pracy zawodowej w obszarze zarządzania działem UR wprowadzał skuteczne programy restrukturyzacyjne, dzięki którym firmy poprawiały wskaźniki efektywności produkcji.
Daniel Dziedzic
Wiceprezes, EkoEnergia Polska Sp. z o.o.
Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej na wydziale Elektrotechnika, Automatyka i Informatyka. Z firmą EkoEnergia Polska związany od ponad 7 lat. Urodzony 1980 roku w Kielcach. Projektant i kierownik budowy, posiadający uprawnienia budowlane w zakresie projektowania, kierowania i nadzorowania robotami bez ograniczeń w zakresie Instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych. Ekspert i pasjonat OZE z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji elektrycznych i fotowoltaicznych takich jak: farmy PV, instalacje OZE dla zakładów przemysłowych i budynków indywidulanych. Posiada Certyfikat UDT w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz Uprawnienia (eksploatacja i dozór) SEP E+D bez ograniczeń napięciowych. Z tematyką odnawialnych źródeł energii związany od 2013 roku. Promotor szerzenia edukacji w zakresie OZE wśród młodzieży. Ukończył na WSKSiM(obecnie AKSiM) w Toruniu, Studia Podyplomowe na kierunku: Master of Business Administration(MBA).
Wojciech Halkiewicz
Prezes Zarządu, 7bar Sp. z o.o.
Uznany ekspert w dziedzinie techniki sprężonego powietrza. Pracował w pierwszej w Polsce fabryce sprężarek śrubowych powietrza. Autor wielu publikacji technicznych dotyczących racjonalnej produkcji i wykorzystania sprężonego powietrza oraz popularyzujących tę dziedzinę.
Martyna Hómin
Konsultant/Trener/Coach, 2M CONSULTING
Jest ekspertem w zakresie zarządzania wiedzą, procesami i rozwojem pracowników, procesów Lean HR oraz Kaizen. Jest odpowiedzialna za rozwój i przeprowadzanie AC/DC u Klientów w celu zweryfikowania i rozwoju kompetencji pracowników. Poza tym kieruje i nadzoruje projekty rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz rozwija i wdraża filar Education and Training w ramach projektów TPM. Specjalizuje się we wdrażaniu metody TWI (Training Within Industry), opracowywaniu standardów pracy, instruowaniu pracowników w przygotowaniu szkoleń i ich realizacji na obszarach produkcyjnych i biurowych, w budowaniu i zarządzaniu matrycami umiejętności i kompetencji. Prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzania wiedzą, Lean Management, TPM, zarządzania zmianą, Kaizen & Problem Solving, TWI, zarządzania pracownikami na poziomie strategicznym i operacyjnym. Zajmuje się projektami z zakresu transferu wiedzy, wdrożeń i rozwoju procesów HR w całej organizacji. Ukończyła Psychologię Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Krakowskiej Akademii. Jest także absolwentką University of Western Sydney oraz Szkoły Głównej Handlowej o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Wojciech Strycharski
Szef Utrzymania Ruchu, PepsiCo Sp. z o.o.
Absolwent Wydziału Elektrotechniki Akademii - Górniczo Hutniczej w Krakowie i Menedżerskich Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Od początku kariery zawodowej związany ze służbami Utrzymania Ruchu. 15 lat doświadczenia na różnych stanowiskach od automatyka zmianowego, lidera programów z zakresu optymalizacji zużycia mediów i poprawy bezpieczeństwa pracy przy maszynach, do menedżera - obecnie Szef Utrzymania Ruchu.
Michał Telatyński
Technical Manager, L’Oréal Warsaw Plant
Kierownik Utrzymania Ruchu działów produkcyjnych, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu oraz realizacji projektów technicznych w branżach automotive, spożywczej i kosmetycznej.
Robert Wiewióra
Kierownik Techniczny, L’Oréal Warsaw Plant
Kierownik Utrzymania Ruchu działów produkcyjnych, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu oraz realizacji projektów technicznych w branżach automotive, spożywczej i kosmetycznej.
Radosław Żyłka
Żyłka Consulting
Absolwent dwóch politechnik: łódzkiej i białostockiej. Doktor nauk technicznych w dziedzinie inżynieria środowiska. Zawodowo przez 8 lat zajmował się technologią oczyszczania ścieków z przemysłu mleczarskiego. Przez ponad dwa lata pełnił funkcję kierownika działu energetycznego w zakładzie produkcyjnym Krynica Vitamin S.A. Odpowiedzialny za pracę oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, kotłowni, sprężarkowni. Uczestniczył w wielu projektach optymalizujących zużycie mediów energetycznych w procesie produkcyjnym. W ramach własnej działalności doradczej wspiera przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu białych certyfikatów oraz we wprowadzaniu energooszczędnych rozwiązań. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w dziedzinie oczyszczania ścieków przemysłowych oraz opracowań eksperckich i środowiskowych dla zakładów przetwórstwa spożywczego.
Terminy i miejsca
To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.
Warszawa
woj. mazowieckie
Rejestracja
- udział w zajęciach
- materiały szkoleniowe
- certyfikat uczestnictwa
- serwis obiadowy
- przerwy kawowe
- 5% przy zgłoszeniu min. 2 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 3 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 4 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 5 osób Rozwiń
Wydarzenie nieaktualne. Wypełnij formularz, aby zapytać o nowe terminy.
- udział w zajęciach
- materiały szkoleniowe
- certyfikat uczestnictwa
- serwis obiadowy
- przerwy kawowe
- 5% przy zgłoszeniu min. 2 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 3 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 4 osób
- 7% przy zgłoszeniu min. 5 osób Rozwiń
Wydarzenie nieaktualne. Wypełnij formularz, aby zapytać o nowe terminy.
Najczęściej zadawane pytania
- Nazwa firmy: Movida conferences s.k.
- Ulica i nr: al. Ujazdowskie 16 lok. 60
- Kod pocztowy: 00-557
- Miejscowość: Warszawa
- Numer NIP: 7010053467
Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz
Dane kontaktowe
Organizator
