Podatki od podstaw - podatki międzynarodowe - kompleksowy przegląd zagadnień

O szkoleniu

Chcesz się dowiedzieć, kiedy dochód podlega opodatkowaniu w Polsce,a kiedy za granicą? Co regulują umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania? Jakie są metody unikania podwójnego opodatkowania? Chciałbyś zrozumieć podstawy międzynarodowego prawa podatkowego? Zapraszamy na nasze premierowe szkolenie z zakresu podatków międzynarodowych w ramach kursu Podatki od podstaw. O tych trudnych zagadnieniach opowie w sposób przejrzysty Sören Godniak, który specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, w szczególności w transakcjach oraz kwestiach związanych z podatkiem u źródła.

Kto powinien wziąć udział?

Nasze szkolenia kierujemy więc zarówno do prawników, którzy na co dzień mają styczność z kwestiami podatkowymi, jak i dla członków zarządów, pracowników działów finansowych i wszystkich tych, którzy w związku z wykonywaną pracą mają do czynienia z problemami podatkowymi i pragną je lepiej zrozumieć. Kurs „Podatki od podstaw” kierujemy również do osób, które myślą o rozpoczęciu kariery jako doradca podatkowy. „Podatki od podstaw” to także znakomita okazja dla studentów do zdobycia cenionej przez pracodawców wiedzy.

Program szkolenia

 1. Zasady opodatkowania przychodów osiąganych w Polsce.
 2. Metody unikania podwójnego opodatkowania.
 3. Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania (UPO).
 4. Dyrektywy unijne.
 5. „Nowe” zasady WHT.
 6. Exit tax.
 7. Zaawansowane aspekty międzynarodowe.
 8. Międzynarodowe struktury podatkowe.

Czas trwania

10:00-13:30

Prelegenci

Sören Godniak

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
550
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Crido Szkolenia Sp. z o.o.
00-839 Warszawa
Towarowa 28
woj. mazowieckie
Crido to wiodąca firma doradcza w Polsce działająca w obszarze podatków, prawa, biznesu i innowacji. Prowadzimy działalność od 14 lat i zatrudniamy blisko 250 pracowników skoncentrowanych na wsparciu naszych klientów w rozwoju ich biznesu w kraju i z...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Crido Szkolenia Sp. z o.o.
00-839 Warszawa Towarowa 28
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!