O szkoleniu
Stacjonarne kameralne szkolenie otwarte o procesowym charakterze. Jego głównym celem jest zrozumienie swojego prywatnego algorytmu satysfakcji zawodowej, aby świadomie pokierować swoją dalszą karierą.
Cztery popołudniowe spotkania w odstępach tygodniowych. Czas intensywny i refleksyjny. Dla osób z doświadczeniem zawodowym gotowych do zmiany.
Szkolenie zostało zaprojektowane tak, aby wzmocnić Twoje zaangażowanie i pobudzić moc sprawczą przy rozwiązywaniu dylematów zawodowych. Zamiast gotowych rozwiązań otrzymasz przestrzeń, w której w bezpieczny sposób rozwiniesz swoją świadomość zawodową. Wielozadaniowość zamienisz na uważność, a bierność na współdziałanie. Praca w kameralnych zespołach (do 10 osób) wzmocni twoje społeczne ja, poszerzy sieć kontaktów wpływając pozytywnie na motywację do działania. Będzie to czas intensywny i refleksyjny. Niczym pas startowy – umożliwi Ci nabranie rozpędu do lotu.
4 X 3
Proces szkoleniowy rozłożony w czasie; wymaga realizacji zadań domowych i pracy w grupie. Cztery trzygodzinne sesje dają szansę na nawiązanie relacji, pogłębienie refleksji, przygotowanie do zmiany zawodowej.
PAUZY
Odstępy między sesjami dają czas na realizację zadań indywidualnych, refleksję i testowanie nowych rozwiązań. To realna szansa na rozbieg i ewolucyjną, a nie rewolucyjną zmianę.
DEADLINES
Wierzymy w moc deadline`ów. Co motywuje bardziej niż deklaracja realizacji konkretnego zadania do następnej sesji?
WSPÓŁDZIAŁANIE
Trener zapewnia bezpieczną i stymulującą przestrzeń dla Twojej aktywności, wszystko dzieje się w relacji z nim i pozostałymi uczestnikami szkolenia. Inni stają się lustrem, w którym możesz dokładniej przyjrzeć się Twojej zawodowej historii. Dajesz i zyskujesz nową perspektywę. Przy okazji wychodzisz ze swojej bańki.
FEEDBACK
Wierzymy, że szkolenia w grupie dają szansę na dzielenie się i otrzymywanie konstruktywnej informacji zwrotnej od różnorodnych statusowo i zawodowo osób, co sprzyja uczeniu się – również samego siebie.
Do osób, które:
- mimo różnorodnych doświadczeń cały czas nie czują zawodowego spełnienia
- chcą doświadczać satysfakcji zawodowej, ale do końca nie wiedzą co im ją sprawia
- stoją przed dylematem zmiany zawodowej i zastanawiają się jaki obrać kurs
Program szkolenia
CELE SZKOLENIOWE:
- zbudowanie własnego algorytmu satysfakcji zawodowej
- określenie kursu kariery, który przybliży spełnienie zawodowe
- wzmocnienie nadziei i optymizmu
SESJA 0
Wyślij na adres mailowy trenerki uzupełnione ćwiczenie Czym jest dla ciebie praca?
SESJA 1
Blok wejściowy
Zrozum z czym łatwo pomylić satysfakcję zawodową i jakie konsekwencje to ze sobą niesie. Zbadaj obszary wpływające na poczucie satysfakcji zawodowej i Twoje kluczowe potrzeby z tym związane. Krótko mówiąc: znajdź źródła odczuwanej dyssatysfakcji.
SESJA 2
Blok warunkowy
Nazwij, doceń i korzystaj ze swoich mocnych stron. Zrozum w czym jesteś dobry/a i co sprawia ci radość w miejscu pracy. Przeanalizuj swoje dopasowanie do dotychczas pełnionych ról zawodowych i stwórz własny barometr zgodności.
SESJA 3
Blok operacyjny
Określ jak reagujesz na zdarzenia losowe, na które nie masz wpływu. Nazwij przekonania, które blokują Twój wzrost i znajdź ich wspierające zamienniki. Wzmocnij swój optymizm i poczucie nadziei poprzez określenie możliwych do osiągnięcia celów.
SESJA 4
Blok wyjściowy
Zbuduj własny algorytm satysfakcji zawodowej w odpowiedzi na nowe wglądy. Zaprojektuj małe kroki, które wdrożysz do swojej codzienności, aby poczuć, że obierasz odpowiedni kurs.
Czas trwania
14.11.2024: 18:00-20:15
21.11.2014: 18:00-20:15
28.11.2024: 18:00-20:15
5.12.2024: 18:00-20:15
4 spotkania w odstępach tygodniowych
Szkolenie obejmuje w sumie: 12 h szkoleniowych
Prelegenci
Od 14 lat wspiera merytorycznie sektor NGO przy koordynacji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Działa interdyscyplinarnie korzystając z doświadczeń badawczych, trenerskich i coachingowych. Lubi tworzyć w oparciu o dowody. Z socjologiczną wrażliwością wspiera ludzi we wzmacnianiu twórczej odwagi do osiągania satysfakcji zawodowej. Lubi, gdy uczestnicy jej szkoleń zyskują odwagę by się uczyć. W praktyce coachingowej ceni momenty, gdy klienci docierają do własnych potrzeb zawodowych zyskując większą sympatią względem siebie.
Studiowała socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz Ludwig Maximilians Universität w Monachium. Warsztat trenerski szkoliła na Collegium Civitas, a tytuł coacha kariery uzyskała na Uniwersytecie SWPS.
Terminy i miejsca
To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.
60-625 Poznań
ul. Wojska Polskiego 53
woj. wielkopolskie
Rejestracja
- udział w zajęciach
- materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i papierowej
- certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór )
- przerwy kawowe
Wydarzenie nieaktualne. Wypełnij formularz, aby zapytać o nowe terminy.
Najczęściej zadawane pytania
- Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia najpóźniej na trzy dni przed jego rozpoczęciem.
- Po zgłoszeniu zostaną przekazane drogą mailową wszystkie treści formalne oraz organizacyjne.
- Opłatę za szkolenie należy uiścić najpóźniej dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia.
- Płatność dokonywana jest na konto bankowe wskazane w otrzymanym po zgłoszeniu mailu.
- Nazwa firmy: KOOPRACOWNIA Magdalena Adamska-Kijko
- Ulica i nr: Osiedle Przyjaźni 13
- Kod pocztowy: 61-687
- Miejscowość: Poznań
- Numer NIP: 6731809073