Szkolenia zamknięte dla twojego zespołu

O szkoleniu

Najlepsze szkolenia dla wszystkich to te dopasowane indywidualnie do potrzeb danej Instytucji 

Mogą być zorganizowane siedzibie klienta oraz w wybranym przez klienta miejscu. Często zdarza się, że szkolenia połączone są ze spotkaniami integracyjnymi. To doskonały pomysł. Jeśli firma organizuje spotkania lub wyjazdy integracyjne dla wszystkich pracowników oraz członków kadry zarządzającej, warto połączyć to z rozwijającym szkoleniem umiejętności kierowniczych, interpersonalnych i nie tylko.

Dlaczego warto wziąć udział?
 • Chcesz zwiększyć efektywność Twojego zespołu- stworzymy dla Twojej firmy niepowtarzalne, indywidualne szkolenie szyte na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań
 • To Ty decydujesz jaki jest termin, temat szkolenia, zakres szkoleniowy, czas trwania, liczba pracowników z firmy. Szkolenie może odbyć się np. przy okazji imprezy integracyjnej, podsumowania miesiąca/roku czy jako nagroda dla zespołu za zaangażowanie w dotychczasową pracę.
  Zastanów się w jakim obszarze możemy wzmocnić Twój zespół i skontaktuj się z nami:biuro [ malpa ] solberg-szkolenia.pl lub (33) 300 31 45

Zakresy tematycznne szkoleń zamkniętych:

 • aspekty prawne, prawo pracy
 • RODO
 • szkolenia komputerowe
 • miękka windykacja należności
 • umiejętności kierownicze i managerskie na różnych szczeblach: zarządzanie, motywowanie, delegowanie zadań
 • budowanie zespołu, team building, kreatywność w zarządzaniu
 • szkolenia interpersonalne
 • obsługa klienta
 • wszelkie zagadnienia handlowe,
 • marketing i social media 
Kto powinien wziąć udział?

dla każdego pracownika w Twojej firmie. Poziom szkolenia dopasowany jest do potzreb pracowników po wcześniejszym ustaleniu 

Program szkolenia

PROGRAM SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH ZALEŻY OD WYBRANEGO TEMATU. 

PROSIMY O KONTAKT W CELU PRZYGOTOWANIA OFERTY 

Czas trwania

1 dzień, 8h zajęć od 9:00 do 17:00 (możliwość organizacji dłuższych szkoleń)

Prelegenci

Doświadczony trener Grupy Szkoleniowej SOLBERG 

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Materiały szkoleniowe zostaną przygotowane i przesłane na wskazany adres szkolenia.

Rejestracja

Grupa do 10 osób. Szczegółową
szkolenie 1 dniowe 8 h
4 890
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • konsultacja z doradcą oraz z trenerem
Zapisz się

Organizator

Grupa Szkoleniowa SOLBERG
43-246 Zbytków
ul. Długa 15
woj. śląskie
5 najważniejszych powodów, dla których Klienci wybierają Grupę Szkoleniową SOLBERG 1. Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i wzajemnym szacunku Chcemy stać się dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym, dzięki któremu osiągnie...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie karty zgłoszenia.
 2. Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem maksymalnie w ciągu 24 godzin w celu potwierdzenia rezerwacji.
 3. W przypadku szkoleń otwartych zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub przesunięcia terminu szkolenia w sytuacji uzasadnionej. Informacje o zmianach w terminie podana będzie najpóźniej do 2 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.
 4. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu powyżej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia, Grupy Szkoleniowej SOLBERG zwraca wpłatę w wysokości: pełna kwota.
 5. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w czasie krótszym niż 5 dni roboczych od daty jego rozpoczęcia Uczestnik zobowiązany jest pokryć 50% kosztów szkolenia. Istnieje możliwoćc zmiany uczestnika szkolenia. 6.W przypadku odwołania szkolenia z winy Grupy Szkoleniowej SOLBERG, wpłata zostaje zwrócona w całości. Organizator ma prawo odwołać szkolenie w każdej chwili.
 6. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 7. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Grupy Szkoleniowej SOLBERG dostępnego na stronie internetowej www.solberg-szkolenia.pl, akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem Grupy Szkoleniowej SOLBERG do wystawienia faktury bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego. Faktura zostanie przesłana pocztą na wskazany przez Państwa adres.
 8. Niniejszy formularz zgłoszeniowy/umowa stanowi zgłoszenie udziału w szkoleniu i jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.
 9. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Szkoleniową SOLBERG Marzena Mrukwa w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail.

Nasze szkolenia mogą zostać dofinansowane poprzez m.in. poprzez bony rozwojowe, którymi dysponują Agencje Rozwoju Regionalnego, Specjalne Strefy Ekonomiczne czy Urzędy Pracy (KFS).

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Grupa Szkoleniowa SOLBERG
43-246 Zbytków ul. Długa 15
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!