Szkolenie indywidualne 1 na 1

O szkoleniu

SZKOLENIE 1 NA 1- a cóż to takiego ? 

 • Nie możesz znaleźć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie? 
 • Zapisałeś się na kolejne szkolenie, które zostało odwołane? 
 • Chcesz mieć pewność realizacji Twojego szkolenia? 
 • Chcesz mieć wpływ na cele i efekty szkoleniowe? 
 • Szukasz indywidualnych rozwiązań dostosowanych do Twoich oczekiwań? 
 • Potrzebujesz wsparcia w konkretnym zakresie? 
 • A może chcesz zrealizować szkolenie w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu? 

 

SZKOLENIE 1 NA 1 jest dla Ciebie! Tylko Ty & Trener 

 

Grupa Szkoleniowa SOLBERG wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowała rozwiązanie SZKOLENIE 1 NA 1- najbardziej ekskluzywną intensywną formę szkolenia na rynku. 

Oceniane jest przez uczestników jako niesamowicie skuteczne narzędzie szkoleniowe. 

 

W tym dniu nasz trener jest tylko do Twojej dyspozycji, pracujemy na Twoich potrzebach, wzmacniamy Twoją efektywność w konkretnym zakresie. 

W związku z tym, iż istotą jest indywidualna praca trenera z osobą szkoloną wymaga ona szczególnego zaangażowania obu stron- uczestnika, ale także trenera. 

 

Zakres zagadnień w 100 % dostosowany do potrzeb i obszarów wymagających wzmocnienia uczestnika. 

Dlaczego warto wziąć udział?

KORZYŚCI

 • Szkolenie jest ściśle dopasowane do Twoich bieżących potrzeb 
 • Szkolenie projektowane jest na indywidualne zamówienie 
 • To nasz Trener przyjeżdża do Ciebie- szanujemy Twój czas, oszczędzamy na Twoich kosztach dojazdu 
 • Dostosowujemy szkolenie do Twojego dnia pracy 
 • Szkolenie poprzedzone jest badaniem Twoich oczekiwań szkoleniowych: badanie ankietowe on-line, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja lub spotkanie z trenerem, 
 • Po zakończeniu szkolenia trener jest do Twojej dyspozycji mailowej, telefonicznej - w każdej chwili możesz konsultować Twoje postępy szkoleniowe 
 • Masz realny wpływ na przebieg szkolenia 
 • Osiągasz zmaksymalizowane efekty szkoleniowe 
 • Jesteś pod stałą opieką naszej firmy- zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, przygotujemy dodatkowe materiały wynikające z przebiegu szkolenia
Kto powinien wziąć udział?

SZKOLENIE INDYWIDUALNE 1 na 1 jest dla każdego kto chce wzmocnić swoje umiejętności w wybranym dowolnym obszarze kompetencji miękkich. Nie ma ograniczeń doświadczenia, wieku, branży. Jeśli tylko czujesz potrzebę rozwoju daj znam znać - z przyjemnością przygotujemy rozwiązania dla Ciebie. 

 

Program szkolenia

Program szkoleniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta 

Czas trwania

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:  1 dzień / 8h  lub 2 dni / 16 h (do ustalenia) 

Prelegenci

Doświadczony trener Grupy Szkoleniowej SOLBERG

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Cena za szkolenie indywidualne
3 000
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór )
 • bezpłatne anulowanie zgłoszenia do 7 dni przed terminem
 • konsultacje indywidualne
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie karty zgłoszenia.
 2. Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem maksymalnie w ciągu 24 godzin w celu potwierdzenia rezerwacji.
 3. W przypadku szkoleń otwartych zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub przesunięcia terminu szkolenia w sytuacji uzasadnionej. Informacje o zmianach w terminie podana będzie najpóźniej do 2 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.
 4. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu powyżej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia, Grupy Szkoleniowej SOLBERG zwraca wpłatę w wysokości: pełna kwota.
 5. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w czasie krótszym niż 5 dni roboczych od daty jego rozpoczęcia Uczestnik zobowiązany jest pokryć 50% kosztów szkolenia. Istnieje możliwoćc zmiany uczestnika szkolenia. 6.W przypadku odwołania szkolenia z winy Grupy Szkoleniowej SOLBERG, wpłata zostaje zwrócona w całości. Organizator ma prawo odwołać szkolenie w każdej chwili.
 6. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 7. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Grupy Szkoleniowej SOLBERG dostępnego na stronie internetowej www.solberg-szkolenia.pl, akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem Grupy Szkoleniowej SOLBERG do wystawienia faktury bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego. Faktura zostanie przesłana pocztą na wskazany przez Państwa adres.
 8. Niniejszy formularz zgłoszeniowy/umowa stanowi zgłoszenie udziału w szkoleniu i jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.
 9. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Szkoleniową SOLBERG Marzena Mrukwa w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail.

Jeżeli jesteś zainteresowany podniesieniem kompetencji swoich pracowników zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje dofinansowanie szkoleń.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp. z o.o.
 • Ulica i nr: Powiśle 2
 • Kod pocztowy: 43-430
 • Miejscowość: Skoczów
 • Numer NIP: 5482753596

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp. z o.o.
43-430 Skoczów, Polska Powiśle 2

Organizator

Grupa Szkoleniowa SOLBERG Sp. z o.o.
43-430 Skoczów, Polska
Powiśle 2
woj. śląskie
5 najważniejszych powodów, dla których Klienci wybierają Grupę Szkoleniową SOLBERG: 1. Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i wzajemnym szacunku Chcemy stać się dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym, dzięki któremu osiągn...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!