365FarmNet Polska

365FarmNet to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do prowadzenia zautomatyzowanej i kompletnej dokumentacji wszystkich działań w gospodarstwie, co zapewnia przejrzystość procesów pracy i poniesionych kosztów, niezależnie od ilości maszyn c... Rozwiń zy wielkości firmy. Program pozwala spełnić wymagania i obowiązki, oszczędza pieniądze, a przede wszystkim umożliwia wyjście z biura zostawiając więcej czasu na prawdziwe rolnictwo. Z nami cyfrowe gospodarstwo to nie przyszłość. To codzienne życie.

365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie dla rolników.
Wersja podstawowa programu jest darmowa. Platforma pomaga w prowadzeniu dokumentacji polowych i zarządzaniu gospodarstwem rolnym. W ramach bezpłatnej, podstawowej wersji rolnicy mają do dyspozycji m.in. interaktywne karty pól, rejestr środków ochrony roślin, wyniki i analizy, kalendarz, pogodę oraz aplikacje mobilne. Program znacznie ułatwia pracę, pozwala na analizowanie wyników oraz przyczynia się do uzyskania oszczędności. Zwiń

365FarmNet to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do prowadzenia zautomatyzowanej i kompletnej dokumentacji wszystkich działań w gospodarstwie, co zapewnia przejrzystość procesów pracy i poniesionych kosztów, niezależnie od ilości maszyn czy wielkości firmy. Program pozwala spełnić wymagania i obowiązki, oszczędza pieniądze, a przede wszystkim umożliwia wyjście z biura zostawiając więcej czasu na prawdziwe rolnictwo. Z nami cyfrowe gospodarstwo to nie przyszłość. To codzienne życie.

365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie dla rolników.
Wersja podstawowa programu jest darmowa. Platforma pomaga w prowadzeniu dokumentacji polowych i zarządzaniu gospodarstwem rolnym. W ramach bezpłatnej, podstawowej wersji rolnicy mają do dyspozycji m.in. interaktywne karty pól, rejestr środków ochrony roślin, wyniki i analizy, kalendarz, pogodę oraz aplikacje mobilne. Program znacznie ułatwia pracę, pozwala na analizowanie wyników oraz przyczynia się do uzyskania oszczędności.

szkolenia

365FarmNet Polska: 1

  • już od 0 zł
Kontakt

Napisz do: 365FarmNet Polska

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 669009000.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

365FarmNet Polska 64-320 Niepruszewo, Polska Świerkowa 7
669009000
NIP: PL 7010203369
www.365farmnet.com/pl/

Znajdź nas!

365FarmNet Polska

64-320 Niepruszewo

Świerkowa 7

woj. wielkopolskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!