ABIDATA S.C.

W abIData ochroną danych osobowych zajmujemy się od 2007 roku. Jesteśmy praktykami, pełnimy obowiązki IOD w instytucjach administracji publicznej oraz w biznesie.

Od 15 lat audytujemy i wdrażamy polityki bezpieczeństwa dla mały... Rozwiń ch, średnich i dużych organizacji z sektora publicznego oraz prywatnego. Jesteśmy autorem wielu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji i tematów pokrewnych, które są dostępne zarówno w formie tradycyjnej jak również pod postacią multimedialnych szkoleń e-learningowych.

Wspólnie z naszą siostrzaną firmą ABIDATA Online Sp. z o.o. rozwijamy i wdrażamy system zarządzania dokumentacją ochrony danych osobowych ABIONLINE, z którego korzysta już prawie 100 instytucji i firm. Jest on również naszym podstawowym narzędziem świadczenia usługi zewnętrznego IOD. Z naszych produktów (system ABIONLINE, szkolenia elearning) i usług (zewnętrzny IOD, audyty, polityki, doradztwo) skorzystało już kilkuset podmiotów, a wielu spośród nich jest naszymi stałymi, wieloletnimi klientami. Zwiń

W abIData ochroną danych osobowych zajmujemy się od 2007 roku. Jesteśmy praktykami, pełnimy obowiązki IOD w instytucjach administracji publicznej oraz w biznesie.

Od 15 lat audytujemy i wdrażamy polityki bezpieczeństwa dla małych, średnich i dużych organizacji z sektora publicznego oraz prywatnego. Jesteśmy autorem wielu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji i tematów pokrewnych, które są dostępne zarówno w formie tradycyjnej jak również pod postacią multimedialnych szkoleń e-learningowych.

Wspólnie z naszą siostrzaną firmą ABIDATA Online Sp. z o.o. rozwijamy i wdrażamy system zarządzania dokumentacją ochrony danych osobowych ABIONLINE, z którego korzysta już prawie 100 instytucji i firm. Jest on również naszym podstawowym narzędziem świadczenia usługi zewnętrznego IOD. Z naszych produktów (system ABIONLINE, szkolenia elearning) i usług (zewnętrzny IOD, audyty, polityki, doradztwo) skorzystało już kilkuset podmiotów, a wielu spośród nich jest naszymi stałymi, wieloletnimi klientami.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: ABIDATA S.C.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 500200632.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

ABIDATA S.C. 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska 11 Listopada 1
500200632
NIP: PL 6443405153
www.abidata.pl

Znajdź nas!

ABIDATA S.C.

41-300 Dąbrowa Górnicza

11 Listopada 1

woj. śląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!