Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/agencja-sedno-sp-zoo-193

Informacje o firmie
 • Agencja SEDNO Sp. z.o.o.

  ID firmy: 193
 • Adres:

  Batorego 34/7
  59-220 Legnica
  woj. dolnośląskie
 • tel.: (76) 722 88 33
  fax: (76) 722 88 34
  www: www.szkolenia.agencjasedno.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Szkolimy z pasją dostarczając naszym klientom najwyższą jakość poprzez zespół trenerów - specjalistów w swojej dziedzinie. Naszą firmę wyróżnia dbałość o wszystkie aspekty towarzyszące szkoleniom. Jesteśmy wyjątkowi i od lat ciężko pracujemy na swoją markę na rynku usług szkoleniowych nie szczędząc na ekspertów. Wysokie notowania potwierdzają nasi klienci, którzy chętnie powracają po więcej szkoleń, jakich mało!

Pilotujemy sprawy związane ze szkoleniami od badania potrzeb przez realizację po ewaluację szkolenia. W pracy korzystamy z własnego systemu informatycznego EMS - Elektronicznego Menedżera Szkoleń, bez którego koordynacja tylu wydarzeń szkoleniowych nie byłaby możliwa. Podczas badań wykorzystujemy wiele narzędzi w tym autorskie, nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie przystające do dzisiejszych rozwiązań teleinformatycznych.

Naszą jedyną wadą jest konieczność wcześniejszego rezerwowania terminów z uwagi na bardzo duże zainteresowanie promowanymi przez nas szkoleniami.

Klienci firmy:

Lista klientów, którzy korzystali z naszych usług, znajduje się w zakładce Referencje naszego serwisu internetowego, dostępnego pod adresem www.szkolenia.agencjasedno.pl.
Patrząc historycznie szkoliliśmy pracowników spółek handlowych, ubezpieczalni, instytucji, samorządów oraz indywidualne osoby fizyczne. Nie zamykamy się przed realizacją projektów otwartych - każdy może przystąpić do szkoleń organizowanych przez naszą Spółkę.

Liczba pracowników: 40

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 150

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 80
1


 Zielona Góra 18-19.04.2013


 Wrocław 11-12.04.2013


Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 80
1