Cracow Consulting

Cracow Consulting to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i obsługi dofinansowań w ramach PFRON. W ramach swojej działalności Cracow Consulting promuje wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględ... Rozwiń niającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Nasz profesjonalizm i obszerna wiedza z zakresu dofinansowań pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród klientów i nawiązania stałej współpracy z wieloma firmami z obszaru całego kraju.
Rozwój Cracow Consulting zawdzięczamy dbałości o partnerskie relacje z klientami, umiejętności podejmowania wyzwań oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji. Wiemy, że tylko wysoka jakoś usług oferowanych według indywidualnych potrzeb klienta daje gwarancję zaistnienia na rynku. Zwiń

Cracow Consulting to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i obsługi dofinansowań w ramach PFRON. W ramach swojej działalności Cracow Consulting promuje wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Nasz profesjonalizm i obszerna wiedza z zakresu dofinansowań pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród klientów i nawiązania stałej współpracy z wieloma firmami z obszaru całego kraju.
Rozwój Cracow Consulting zawdzięczamy dbałości o partnerskie relacje z klientami, umiejętności podejmowania wyzwań oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji. Wiemy, że tylko wysoka jakoś usług oferowanych według indywidualnych potrzeb klienta daje gwarancję zaistnienia na rynku.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Cracow Consulting

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 123591591.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Cracow Consulting 31-514 Kraków, Polska Al. Beliny-Prażmowskiego 55/2
535 707 405
NIP: PL 6751471507
www.cracowconsulting.pl

Znajdź nas!

Cracow Consulting

31-514 Kraków

Al. Beliny-Prażmowskiego 55/2

woj. małopolskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!