Ei Expert

Czy szukasz sposobu na poprawę komunikacji i rozwiązywanie konfliktów w pracy? Jeśli tak, to oferowane szkolenie przez Ei Expert z Lublina może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Oferuje warsztaty "szyte na miarę", które są specjalnie za... Rozwiń projektowane, aby spełnić potrzeby Twojej firmy. Programy mogą być prowadzone stacjonarnie lub online i są realizowane przez ekspertów w dziedzinie inteligencji emocjonalnej takich jak psycholodzy, diagności, trenerzy. Specjaliści dostarczą Ci umiejętności i wiedzy potrzebnych do skutecznego zarządzania emocjami i rozwiązywania konfliktów.
Dzięki szkoleniom od EI Expert będziesz w stanie stworzyć bardziej pozytywne środowisko pracy i poprawić komunikację ze swoimi współpracownikami. Zyskasz cenny wgląd we własne emocje i emocje innych, co pomoże Ci skuteczniej rozwiązywać konflikty zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. System IE Expert obejmuje kluczowe kompetencje potrzebne do skutecznego działania w dzisiejszym świecie, więc nie wahaj się spróbować - od tego może zależeć Twój sukces! Skontaktuj się z EI Expert już dziś, https://eiexpert.pl/kontakt aby dowiedzieć się więcej o programie szkoleniowym! Zwiń

Czy szukasz sposobu na poprawę komunikacji i rozwiązywanie konfliktów w pracy? Jeśli tak, to oferowane szkolenie przez Ei Expert z Lublina może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Oferuje warsztaty "szyte na miarę", które są specjalnie zaprojektowane, aby spełnić potrzeby Twojej firmy. Programy mogą być prowadzone stacjonarnie lub online i są realizowane przez ekspertów w dziedzinie inteligencji emocjonalnej takich jak psycholodzy, diagności, trenerzy. Specjaliści dostarczą Ci umiejętności i wiedzy potrzebnych do skutecznego zarządzania emocjami i rozwiązywania konfliktów.
Dzięki szkoleniom od EI Expert będziesz w stanie stworzyć bardziej pozytywne środowisko pracy i poprawić komunikację ze swoimi współpracownikami. Zyskasz cenny wgląd we własne emocje i emocje innych, co pomoże Ci skuteczniej rozwiązywać konflikty zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. System IE Expert obejmuje kluczowe kompetencje potrzebne do skutecznego działania w dzisiejszym świecie, więc nie wahaj się spróbować - od tego może zależeć Twój sukces! Skontaktuj się z EI Expert już dziś, https://eiexpert.pl/kontakt aby dowiedzieć się więcej o programie szkoleniowym!

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Ei Expert

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 783306438.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Ei Expert 20-341 Lublin, Polska Kręta 2/4
783306438
NIP: PL 9462683937
eiexpert.pl

Znajdź nas!

Ei Expert

20-341 Lublin

Kręta 2/4

woj. lubelskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!