Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/europoint-172

Informacje o firmie
 • Europoint

  ID firmy: 172
 • Adres:

  ul. Grzegórzecka 33
  31-532 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 012 422 30 65
  fax: 012 262 92 07
  www: www.europoint.com.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Firma Szkoleniowo-Doradcza EUROPOINT powstała w 2003 roku i od początku swojej działalności zajmuje się organizacją szkoleń o tematyce unijnej oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Oferta szkoleniowa została następnie rozbudowana o dział szkoleń dla biznesu. Pozwala to na kompleksowe podejście do potrzeb i oczekiwań klientów.

Grono naszych klientów tworzą zarówno międzynarodowe korporacje, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, banki i instytucje finansowe, a także podmioty sektora publicznego: urzędy, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe, jak również fundacje i stowarzyszenia.

Obsługa naszych klientów nie byłaby możliwa bez licznych certyfikatów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji przez naszych trenerów. Kadrę trenerską wspierają asesorzy (ludzie uczestniczący w przyznawaniu funduszy europejskich), eksperci oraz specjaliści od marketingu, organizacji i administracji.

EUROPOINT także posiada stosowny certyfikat i jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie pod numerem nr 2.12/00098/2006

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 17
1Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 17
1