EuroSpektrum

EUROSPEKTRUM oferuje szeroką gamę szkoleń, mających za zadanie podnosić i doskonalić kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności interpersonalne pracowników i kadry menażerskiej. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie doskonałości organizacy... Rozwiń jnej firmy poprzez zwiększanie efektywności indywidualnej oraz grupowej każdego z Pracowników.

Ponadto EUROSPEKTRUM to grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i ekspansji na rynki zagraniczne, a także w zakresie szkoleń, usług doradczych oraz usług finansowo-księgowych. Wiedza i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie pracowników wspomogą rozwój Państwa organizacji. Zwiń

EUROSPEKTRUM oferuje szeroką gamę szkoleń, mających za zadanie podnosić i doskonalić kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności interpersonalne pracowników i kadry menażerskiej. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie doskonałości organizacyjnej firmy poprzez zwiększanie efektywności indywidualnej oraz grupowej każdego z Pracowników.

Ponadto EUROSPEKTRUM to grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i ekspansji na rynki zagraniczne, a także w zakresie szkoleń, usług doradczych oraz usług finansowo-księgowych. Wiedza i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie pracowników wspomogą rozwój Państwa organizacji.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: EuroSpektrum

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 71 733 69 95.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

EuroSpektrum 50-257 Wrocław, Polska Drobnera 36/19
71 733 69 95
NIP: PL 8982111141
www.eurospektrum.pl

Znajdź nas!

EuroSpektrum

50-257 Wrocław

Drobnera 36/19

woj. dolnośląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!