EuroSpektrum

EUROSPEKTRUM oferuje szeroką gamę szkoleń, mających za zadanie podnosić i doskonalić kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności interpersonalne pracowników i kadry menażerskiej. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie doskonałości organizacy... Rozwiń jnej firmy poprzez zwiększanie efektywności indywidualnej oraz grupowej każdego z Pracowników.

Ponadto EUROSPEKTRUM to grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i ekspansji na rynki zagraniczne, a także w zakresie szkoleń, usług doradczych oraz usług finansowo-księgowych. Wiedza i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie pracowników wspomogą rozwój Państwa organizacji. Zwiń

EUROSPEKTRUM oferuje szeroką gamę szkoleń, mających za zadanie podnosić i doskonalić kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności interpersonalne pracowników i kadry menażerskiej. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie doskonałości organizacyjnej firmy poprzez zwiększanie efektywności indywidualnej oraz grupowej każdego z Pracowników.

Ponadto EUROSPEKTRUM to grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i ekspansji na rynki zagraniczne, a także w zakresie szkoleń, usług doradczych oraz usług finansowo-księgowych. Wiedza i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie pracowników wspomogą rozwój Państwa organizacji.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

EuroSpektrum: 0

Kontakt

Napisz do: EuroSpektrum

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 71 733 69 95.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

EuroSpektrum 50-257 Wrocław Drobnera 36/19
71 733 69 95
NIP: 8982111141
www.eurospektrum.pl

Znajdź nas!

EuroSpektrum

50-257 Wrocław

Drobnera 36/19

woj. dolnośląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!