EY Academy of Business

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akadem... Rozwiń ickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.

Jako Twój partner w rozwoju kompetencji, jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym zdobywanie nowych kwalifikacji to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda. Pobudzamy do rozwoju i wskazujemy kierunek, w którym powinieneś zmierzać. Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce. Sprawiamy, że działasz skutecznie i jesteś gotowy, aby z powodzeniem realizować wyznaczane przez siebie cele. Zwiń

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.

Jako Twój partner w rozwoju kompetencji, jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym zdobywanie nowych kwalifikacji to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda. Pobudzamy do rozwoju i wskazujemy kierunek, w którym powinieneś zmierzać. Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce. Sprawiamy, że działasz skutecznie i jesteś gotowy, aby z powodzeniem realizować wyznaczane przez siebie cele.

szkolenia

EY Academy of Business: 5

  • już od 4 950 zł
4 950 zł
  • już od 2 150 zł
2 150 zł
  • już od 3 500 zł
3 500 zł
  • już od 3 150 zł
3 150 zł
  • już od 2 200 zł
2 200 zł
Kontakt

Napisz do: EY Academy of Business

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 573339448.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

EY Academy of Business 00-609 Warszawa Aleja Armii Ludowej 26
573339448
NIP: 5262697016

Znajdź nas!

EY Academy of Business

00-609 Warszawa

Aleja Armii Ludowej 26

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!