Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/forum-rozwoju-menedzerskiego-sp-z-oo-275

Informacje o firmie
 • Forum Rozwoju Menedżerskiego Sp. z o.o.

  ID firmy: 275
 • Adres:

  Al. Jana Pawła II 61 lok.111
  01-031 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 22 887 38 80
  fax: 22 887 38 84
  www: www.getinspired.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Forum Rozwoju Menedżerskiego powstało z myślą o podnoszeniu kwalifikacji wyższej kadry zarządzającej w Polsce. Organizujemy konferencje z najbardziej uznanymi autorytetami biznesu na świecie. Na bazie pozyskanej wiedzy prowadzimy również szkolenia i projekty consultingowe.

Na obecny kształt firmy składają się nasze doświadczenie z poprzednich konferencji. Pierwsza z nich odbyła się 19 maja 2005 w Teatrze Narodowym w Warszawie z udziałem Toma Petersa - uznanego za najbardziej wpływowego guru zarządzania wszechczasów.

Kolejna miała miejsce 9 Marca 2006 w Hotelu Marriott, tym razem gościem specjalnym był Chan Kim twórca Blue Ocean Strategy - koncepcji która zrewolucjonizowała myślenie o strategii milionów menedżerów. Książka Blue Ocean Strategy została przetłumaczona na 36 języków.

Trzecią konferencją było spotkanie z Franco D'Egidio, Allanem Schweyerem i Paulem Stewartem w ramach zgłębiania tematu Zarządzanie Niematerialnym Majątkiem Firmy - 25 lipca 2006 w Hotelu Sofitel Victoria.

Braliśmy również udział w realizacji przyjazdu do Polski Toma Kellego - mistrza zarządzania innowacjami w dniu 25 września 2006 oraz Toma DeMarco - specjalisty w dziedzinie Zarządzania Ryzykiem w dniu 6 listopada 2006 w Wiśle.

Jako pierwsze w firma w Polsce wprowadzamy ideę Mega-Konferencji z udziałem kilku prelegentów światowego formatu jednego dnia. Pierwsza konferencja z cyklu Get Inspired! Odbyła się 23 Maja 2007 w Sali Kongresowej.Z poważaniem,
Zespół FRM

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)