Instytut Inspira

Działamy w obszarze edukacji, rozwoju osobistego i zawodowego. Pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i organizacjom w rozwoju i osiąganiu celów osobistych i zawodowych.

Specjalizujemy się w grupowych i indywidualnych szkolenia... Rozwiń ch kompetencyjnych, metodycznych i z zakresu rozwoju osobistego. Łączymy metody pracy: trening umiejętności, coaching, tutoring, psychoedukacja, doradztwo w celu maksymalnego podniesienia efektów dla naszych klientów.

Prowadzimy zarówno pełny proces identyfikacji potrzeb i wdrożenia rozwiązań, jak i wybrane elementy np. szkolenia, doradztwo lub coaching. Program szkoleń, warsztatów i coachingu zawsze dostosowujemy do obszarów zainteresowań, działań i aktualnego zapotrzebowania klienta. Zwiń

Działamy w obszarze edukacji, rozwoju osobistego i zawodowego. Pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i organizacjom w rozwoju i osiąganiu celów osobistych i zawodowych.

Specjalizujemy się w grupowych i indywidualnych szkoleniach kompetencyjnych, metodycznych i z zakresu rozwoju osobistego. Łączymy metody pracy: trening umiejętności, coaching, tutoring, psychoedukacja, doradztwo w celu maksymalnego podniesienia efektów dla naszych klientów.

Prowadzimy zarówno pełny proces identyfikacji potrzeb i wdrożenia rozwiązań, jak i wybrane elementy np. szkolenia, doradztwo lub coaching. Program szkoleń, warsztatów i coachingu zawsze dostosowujemy do obszarów zainteresowań, działań i aktualnego zapotrzebowania klienta.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Instytut Inspira

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 793442827.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Instytut Inspira 20-504 Lublin, Polska Władysława Orkana 23/11
793442827
NIP: PL 9222950853
www.instytutinspira.pl

Znajdź nas!

Instytut Inspira

20-504 Lublin

Władysława Orkana 23/11

woj. lubelskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!