Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/miedzynarodowe-targi-poznanskie-sp-z-oo-34

Informacje o firmie
 • Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

  ID firmy: 34
 • Adres:

  Głogowska 14
  60-734 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel.: 061/8692-125
  fax: 061/8692509
  www: www.mtp.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Targi na świecie gromadzą każdego roku około 3 milionów wystawców, których stoiska odwiedza 300 milionów osób. Międzynarodowe Targi Poznańskie to pod względem wielkości 30. na świecie, 3. w Europie Środkowo-Wschodniej i największy w Polsce ośrodek targowy. MTP organizują ponad 60 wydarzeń, w których uczestniczy każdego roku 11,5 tysiąca wystawców i 315 tysięcy zwiedzających. To ogromny potencjał umożliwiający przedsiębiorcom przekazywanie swoich idei innym uczestnikom rynku, nawiązywanie kontaktów, budowanie trwałych relacji zarówno z kontrahentami, jak i szeroko pojmowanym otoczeniem. Na 113 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni odbywa się każdego roku 1,5 miliona spotkań biznesowych.

Nasza firma zajmuje pierwsze miejsce w Polsce nie tylko pod względem posiadanej infrastruktury. Międzynarodowe Targi Poznańskie obsługują obecnie ponad 57% polskiego rynku targowego. W ciągu ostatnich trzech lat zwiększyły swój udział w rynku o 5,5%. Mimo swej długoletniej tradycji pozostają wciąż dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Istotne jest także to, że Poznań, jako właściwe miejsce do prezentacji swojej oferty, do nawiązywania kontaktów i budowania wizerunku swoich marek wybiera aż 55% wszystkich wystawców zagranicznych uczestniczących w targach w naszym kraju. Oznacza to, że na targach poznańskich możemy spotkać 3,5 tysiąca firm zagranicznych z 64 krajów świata.

Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują swoim klientom jedno z najlepszych, najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych nowoczesnej gospodarki – platformę bezpośredniej, osobistej komunikacji, w pełni interaktywną i, w przeciwieństwie do innych narzędzi, całkowicie przejrzystą. Targi bowiem to jedyne narzędzie marketingowe, które
w transparentny sposób zapewnia wszechstronną komunikację, pozwala poznać markę i produkt wszystkimi zmysłami.

Międzynarodowe Targi Poznańskie od 86 lat starają się stwarzać swoim klientom najlepsze warunki do nawiązywania i rozwoju relacji biznesowych. Dzięki stałej współpracy z wystawcami, dziennikarzami oraz stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi wiele oferowanych przez MTP targów osiągnęło europejską rangę. Wymieńmy choćby kilka: BUDMA, POLAGRA FOOD, DREMA, MEBLE, ITM Polska czy POLEKO.

Klienci firmy:

11.500 wystawców rocznie ze wszystkich sektorów rynku
315.000 zwiedzających

Liczba pracowników: 500

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 1300

Liczba organizowanych targów i wystaw rocznie: 63

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)