PMB Envi Consulting

Obszarem działalności PMB Envi Consulting jest pomoc i doradztwo dla firm, mające na celu spełnienie wymogów ochrony środowiska. W związku z dynamicznie zmieniającą się i rosnąca ilością przepisów oraz obowiązków dotyczących ochrony ... Rozwiń środowiska, wsparcie doświadczonych konsultantów zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Nasz zespół stanowią doświadczeni byli inspektorzy Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska sprawnie poruszający się w gąszczu przepisów krajowych i unijnych oraz praktycy biznesu znający realia funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w gospodarce odpadami oraz transgranicznym przemieszczaniu odpadów i przeprowadzaniu audytów środowiskowych. Zwiń

Obszarem działalności PMB Envi Consulting jest pomoc i doradztwo dla firm, mające na celu spełnienie wymogów ochrony środowiska. W związku z dynamicznie zmieniającą się i rosnąca ilością przepisów oraz obowiązków dotyczących ochrony środowiska, wsparcie doświadczonych konsultantów zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Nasz zespół stanowią doświadczeni byli inspektorzy Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska sprawnie poruszający się w gąszczu przepisów krajowych i unijnych oraz praktycy biznesu znający realia funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w gospodarce odpadami oraz transgranicznym przemieszczaniu odpadów i przeprowadzaniu audytów środowiskowych.

szkolenia

PMB Envi Consulting: 7

  • już od 1 300 zł
1 300 zł
  • już od 700 zł
700 zł
  • już od 800 zł
800 zł
  • już od 400 zł
400 zł
  • już od 620 zł
620 zł
  • już od 1 600 zł
1 600 zł
Kontakt

Napisz do: PMB Envi Consulting

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 507854364.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

PMB Envi Consulting 81-383 Gdynia, Polska Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B6
507854364
NIP: PL 5862214664
www.pmbenviconsulting.pl

Znajdź nas!

PMB Envi Consulting

81-383 Gdynia

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B6

woj. pomorskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!