Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/pmc-project-management-consulting-438

Informacje o firmie
 • PMC - Project Management Consulting

  ID firmy: 438
 • Adres:

  K. Jeżewskiego 5B/21
  02-796 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: +48 696 499 996
  fax: 22 894 06 46
  www: www.pmc.org.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

PMC jest prężnie rozwijającą się firmą, która powstała w 2003 roku z inicjatywy grupy kierowników projektów, członków Project Management Institute (PMI) oraz Konsultantów Funduszy Europejskich posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania różnorodnymi przedsięwzięciami (projekty informatyczne, telekomunikacyjne, budowlane, energetyczne, konsultingowe, finansowe, marketingowe).

PMC- Project Management Consulting specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów wspierających strategiczne obszary działalności przedsiębiorstw i wszelkiego rodzaju instytucji. Oferta firmy w tym zakresie obejmuje realizację projektów począwszy od etapu analizy biznesowej, poprzez stworzenie rozwiązania, a po jego wdrożeniu prowadzenie konsultingu w zakresie analiz, projektowania i zarządzania projektami.

Oferujemy kompleksową pomoc w pozyskiwaniu bezzwrotnych dotacji z Unii Europejskiej na którą składa się między innymi:

przygotowanie projektów unijnych - opracowanie biznes planów, strategii rozwoju nowych przedsięwzięć,
kompleksowe opracowanie wniosków aplikacyjnych oraz wymaganych załączników (dokumentacja, wnioski aplikacyjne, studia wykonalności, ekspertyzy),
zarządzanie zatwierdzonymi projektami - wsparcie przy monitorowaniu i rozliczaniu dotowanych inwestycji.
Ponadto pomagamy zaistnieć na rynku polskim i europejskim przedsiębiorstwom i instytucjom, które poszukują kontaktów oraz partnerów z Polski.

ZESPÓŁ FIRMY:

Certyfikowani Kierownicy Projektów (Project Management Professional PMP)
Akredytowani Konsultanci Funduszy Europejskich (International Education Society IES)
Członkowie Stowarzyszenia Project Management Institute (PMI)
Członkowie Stowarzyszenia Instytut Biznesu (IB)
Zewnętrzni Eksperci funduszy UE z krajów UE
Jako doświadczeni specjaliści, z wykształcenia prawnicy, ekonomiści powyższe zadania wykonujemy w sposób profesjonalny i skuteczny. Stawiamy na wysoką jakość relacji z klientem i jego pełną satysfakcję. Priorytetem w naszej działalności jest wspomaganie w działalności i rozwoju, zarówno polskiej przedsiębiorczości jak również jednostek samorządowych. Dzięki dotychczasowej efektywnej działalności zdołaliśmy zaskarbić sobie przychylność wielu przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)